زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چند تا سوال معماری یا هوش؟

ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط HRZ.)
سلام دوستان عزیز

رتبه هام به این شکله:

۳۱۹ معماری

۵۰۰ هوش

۳۶۴ نرم

رشته کارشناسیم هم نرم افزار بوده

فقط روزانه می خوام بزنم.
----------------------------------------------------------
حالا چند تا سوال داشتم.

۱- واسه منی که هیچی از معماری و الکترونیک و سخت افزار نمی دونم به نظرتون کار درستیه که معماری رو انتخاب کنم؟

۲- با این رتبه روزانه معماری کجاهارو میارم؟

۳- همچنین منی که هیچی از هوش نمی دونم از معماری و سخت افزار هم همین جور بهتره اول معماری رو انتخاب کنم یا هوش؟ و به نظرتون کدوم گرایش راحتره؟ با توجه به این که ریاضیاتم هم به شدت ضعیفه.

۴- به نظرتون با توجه به بازار کار بهتره که ابتدا تمام روزانه های نرم افزار رو بزنم بعد برم سراغ روزانه های معماری و هوش یا اینکه بهتره یکی در میان انتخاب کنم؟

پیشاپیش ممنون از لطفتون Heart

خواهشا جواب بدهید واقعا سر در گم هستمSad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ب.ظ
من نرم افزار بودم و معماری مجازی رفتم --> بزرگترین اشتباه عمرمو کردم به نظر من یا هوش یا نرم افزار برو(نظر شخصی)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , Msccom
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ
ممنون از پاسختون

منظورتون اینه که هیچی از درس ها نمی فهمید و فهمشون مشکله؟ یا دلیل دیگه ای داره؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ب.ظ
۵۰% درسها مشترکه ولی بقیه مشکله واسه ما چون دروس کاربردی نیستند و کلا معماری کامپیوتر بازار کارش از بقیه کمتره و تو دکترا هم ظرفیت پذیرش از بقیه گرایش ها کمتره. من به شخصه خیلی پشیمونم ولی شما حتما بازم تحقیق کن شاید به من نچسبیده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: باران سپهری , Msccom
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
سلام عزیزم
با توجه به این رتبه ها احتمال قبولی شما در گرایش معماری کمتر از نرم هسته چونکه ظرفیت آن کمتره
من رشتم معماری اگر به درسهای معماری علاقه نداشته باشید بزرگترین اشتباه انتخاب این رشته است.
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , باران سپهری , HRZ
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ق.ظ
ممنون می خواستم بدونم درس هاش شبیه مدارهای الکتریکی و این جور درسا هستش؟ بیشتر در چه زمینه ای بحث میشه؟ ریاضیات قوی نیاز داره نسبت به گرایش هوش؟ ممنون از لطفتون
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  - واسه منی که هیچی از معماری و الکترونیک و سخت افزار نمی دونم به نظرتون کار درستیه که معماری رو انتخاب کنم؟

۳- همچنین منی که هیچی از هوش نمی دونم از معماری و سخت افزار هم همین جور بهتره اول معماری رو انتخاب کنم یا هوش؟ و به نظرتون کدوم گرایش راحتره؟ با توجه به این که ریاضیاتم هم به شدت ضعیفه.

۴- به نظرتون با توجه به بازار کار بهتره که ابتدا تمام روزانه های نرم افزار رو بزنم بعد برم سراغ روزانه های معماری و هوش یا اینکه بهتره یکی در میان انتخاب کنم؟
۱-به نظر من بچه هایی نرم افزار هم تعدادیشون هستند که ارشد معماری انتخاب کردند.و اگر بخواید میتونید تابستان تقویت کنید این دروس را
۲=-راستش نمیدونم
۳-هوش هم مثل معماریه میتونید تابستان قوی تر بشید . همینطور ریاضی را.بالاخره شما مهندسی کامپیوتر خوندید و دروس ریاضی در حد خودتون پاس کردید.نمیشه که آدم ۰ باشه میتونید بازهم بخونید اینها را
۴-بازار بستگی به فعالیت و علاقه و پیگیری خودتون داره.ولی ظاهرا (با توجه به اونچه که من تاحالا دیدم)نرم افزار خوبه

موفق باشید انشاالله

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  ممنون می خواستم بدونم درس هاش شبیه مدارهای الکتریکی و این جور درسا هستش؟ بیشتر در چه زمینه ای بحث میشه؟ ریاضیات قوی نیاز داره نسبت به گرایش هوش؟
این سئوال را میتونید از دوستانی که دارند ارشد هوش میخونند بپرسید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
RE: چند تا سوال معماری یا هوش؟
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز

رتبه هام به این شکله:

۳۱۹ معماری

۵۰۰ هوش

۳۶۴ نرم

رشته کارشناسیم هم نرم افزار بوده

فقط روزانه می خوام بزنم.
----------------------------------------------------------
حالا چند تا سوال داشتم.

۱- واسه منی که هیچی از معماری و الکترونیک و سخت افزار نمی دونم به نظرتون کار درستیه که معماری رو انتخاب کنم؟

پیشاپیش ممنون از لطفتون Heart

خواهشا جواب بدهید واقعا سر در گم هستمSad

اگه علاقه ی خاص به معماری نداری بهتره نری . درکل با حساب تمتم شرایطش از استاد گرفته تا پذیرش دکترا معماری از همه شرایطش بدتره.
ولی شاید بتونی درسای تخصصی گرایشا دیگرو برداری.
دروس اصلیه ارشدم که مشترکه .
بهتره اول ببینی تو کدوم شانس قبولیت بیشتره بعد به بقیه چیزایی ک گفتیم فک کنی Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ
ممنون از پاسختون فاطیما و زهره خانم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ ب.ظ
یه سوال هم من در این زمینه دارم.به فرض که نرم و هوش دانشگاهای تهران رو زدیم تو اولویت.بعدش معماری تهران صلاحه یا نرم شهرستان؟

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۹ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۵ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۹۳ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۳۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۸۱۳ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  در کارشناسی دو رشته ای بودم,درارشدالکترونیک یا کامپیوتر(معماری یا هوش مصنوعی)؟؟ z72902 ۷ ۵,۶۶۹ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close