زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مستند میراث آلبرتا

ارسال: #۱۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
مستند میراث آلبرتا
خب سئوالی هم بود که بنده خدا نمی تونست جواب بده ، فرض کن خودت بودی جواب چی میدادی ؟

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ق.ظ
مستند میراث آلبرتا
من بودم واقعا نمیذاشتم کار به اینجا بکشه که حالا به چه چکم چه کنم بیفتم...اما کاش این فیلمو نمیدیدم...الان حس میهن پرستیم گل کرده بیخیال رفتن شدم...احتمالا قبل از درس خوندن این فیلمو میدیدم بیخیال درس خوندن هم میشدم...میگفتم بزار برم چرخ های صنعت رو بگردونم..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ahmadi_development , alirrrrrr
ارسال: #۱۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ
مستند میراث آلبرتا
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  من بودم واقعا نمیذاشتم کار به اینجا بکشه که حالا به چه چکم چه کنم بیفتم...اما کاش این فیلمو نمیدیدم...الان حس میهن پرستیم گل کرده بیخیال رفتن شدم...احتمالا قبل از درس خوندن این فیلمو میدیدم بیخیال درس خوندن هم میشدم...میگفتم بزار برم چرخ های صنعت رو بگردونم..
خیلی با حال گفتید .خنده ای بر لبانمان نشست.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo
ارسال: #۱۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ق.ظ
مستند میراث آلبرتا
واقعا ایرانیه و احساسات....

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
ارسال: #۲۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ
مستند میراث آلبرتا
تو دوره ی لیسانس یکی تو دانشگاه ما خودکشی کرد،
سروش صحت اومده بود سخنرانی میکرد در موردش.
گفت که یکی از علتاش این که فضای سبز دانشگاتون کمه.
شایدم درس میگه!!

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ
مستند میراث آلبرتا
راستش دانشگاه ما تو برهوت بود...خودکشی؟؟؟ احتمال اینکه یکی از دانشجوهای دانشگاه کسی رو میکشت بیشتر بود از خودکشی...فکر میکنم دلیل اصلی خودکشی دانشجوها توی این دانشگاه های سخت گیر تحمل فشار زندگی واسه چند سال به امید آینده بهتری که وقتی به انتهای تحصیل نزدیک میشن و میبینن همچین خبری هم نیست...و بعد افسردگی و احساس شکست تو زندگی بعد از اونه...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid , ali
ارسال: #۲۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ب.ظ
RE: مستند میراث آلبرتا
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  راستش دانشگاه ما تو برهوت بود...خودکشی؟؟؟ احتمال اینکه یکی از دانشجوهای دانشگاه کسی رو میکشت بیشتر بود از خودکشی...فکر میکنم دلیل اصلی خودکشی دانشجوها توی این دانشگاه های سخت گیر تحمل فشار زندگی واسه چند سال به امید آینده بهتری که وقتی به انتهای تحصیل نزدیک میشن و میبینن همچین خبری هم نیست...و بعد افسردگی و احساس شکست تو زندگی بعد از اونه...

شاید هم همین باشه.
تا حالا به این جنبه فک نکرده بودمUndecided

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مستند میراث آلبرتا
در مورد این اقایی که خودکشی کردند(خدا رحمتشون کنه) و حالا سایرین در این دانشگاه حرف و حدیث زیاده و از اونجایی که نمی شه مطمئن شد کی درست میگه کی غلط! شاید بهتر باشه قضاوت نکنیم .

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ق.ظ
مستند میراث آلبرتا
دقیقا موافقم...نمیشه در مورد یه فرد خاص نظر داد...اگه چیزی گفتم منظورم کلی بود...چون شنیده بودم تو دانشگاه اصفهان هم آمار خودکشی بالاست..

Erza Pound

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مستند سازی نرم افزار M3hdi0001 ۰ ۱,۷۶۹ ۰۳ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: M3hdi0001
  مستند ماورا shahadat ۰ ۹۶۳ ۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahadat
  ***جشنواره مجازی مستند سازی استودیو نشانه ۱۳۹۳ *** ma313 ۰ ۱,۷۳۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: ma313

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close