زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی سایت یا نرم افزار لازم برای چت آنلاین

ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ، توسط amin-man.)
Thumbs Up معرفی سایت یا نرم افزار لازم برای چت آنلاین
با سلام :
همان طور که از متن تاپیک متوجه شده اید ، دنبال سایت یا نرم افزار کارایی می گردم که با آن بتوانم با افراد انگلیسی زبان (کشورهای غربی) مکالمه آنلاین داشته باشم ، تا شاید از این طریق سطح زبانم را افزایش دهم .
حال دوستان اگر گزینه مناسبی را سراغ دارند ، معرفی نمایند .
با تشکر ! : HeartShyHeartShyHeartShy
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۲۳morix
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ب.ظ
RE: معرفی سایت یا نرم افزار لازم برای چت آنلاین
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ق.ظ)amin-man نوشته شده توسط:  با سلام :
همان طور که از متن تاپیک متوجه شده اید ، دنبال سایت یا نرم افزار کارایی می گردم که با آن بتوانم با افراد انگلیسی زبان (کشورهای غربی) مکالمه آنلاین داشته باشم ، تا شاید از این طریق سطح زبانم را افزایش دهم .

شما توی هر مسنجری که برید میتونید تشریف ببرید توی اتاق کشور مورد نظرتون و اونجا با کاربر هایی از اون کشور با زبان خودشون صحبت کنید .
مسنجر پالتاک ، بیلوکس ، اسکایپ ، رید کال و یاهو گزینه هایی هستن که میتونید امتحان کنید .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط amin-man.)
اما دوست عزیز همه مسنجرهایی که شما گفتید نیاز به این دارند تا ابتدا دوستانی را برای خود Add کرده باشیم تا بتوانیم با آنها در صورت آنلاین بودن ارتباط برقرار کنیم .
در حالی که من مسنجری را می خواهم که تنها با Login شدن و سپس با انتخاب مثلا کشور و ایالت مورد نظر همه افراد آنلاین آن منطقه (نه دوستان از قبل داشته) را به نمایش بگذارد ، تا من با اختیار خودم با آنها چت کنم .
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)amin-man نوشته شده توسط:  اما دوست عزیز همه مسنجرهایی که شما گفتید نیاز به این دارند تا ابتدا دوستانی را برای خود Add کرده باشیم تا بتوانیم با آنها در صورت آنلاین بودن ارتباط برقرار کنیم .
در حالی که من مسنجری را می خواهم که تنها با Login شدن و سپس با انتخاب مثلا کشور و ایالت مورد نظر همه افراد آنلاین آن منطقه (نه دوستان از قبل داشته) را به نمایش بگذارد ، تا من با اختیار خودم با آنها چت کنم .

نمیدونم قبلا تو این محیط ها بودین یا نه !!!
همه این مسنجرها دارای فیلد های مختلف هستن مثلا شما میرید کشور انگلستان رو انتخاب میکنید . اتاق های مربوط به اون رو میاره . بعد بر اساس سلیقه تون میرید توی یکی از اتاقا و میتونید با افراد داخل اتاق چت کنید و بعدش هم اگر کسی دوست داشت با شما خصوصی چت میکنه . در همه این موارد هم میتونین صحبت کنین و هم میتونین تایپ کنین ! این چت کردن محدود به ادلیستتون نمیشه ! گرچه بعد از کمی شناخت این افراد میتونن توی لیست دوستان شما هم قرار بگیرن .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ
دوست عزیز بسیار از راهنماییت متشکر اما در صورت امکان سایتی را معرفی کنی که در آن بتوان به شکل آنلاین با افراد صحبت کرد (بدون نیاز به ادد کردن افراد) ممنون می شوم .
۰
۰
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ق.ظ)amin-man نوشته شده توسط:  با سلام :

سلام از ماست دوست عزیز.
خدمتت عرض کنم که می تونی از چت روم های مربوط به کشورهای انگلیسی زبان استفاده کنی.
البته من جدیدا خبر ندارم که چطور جاییه، اما قبلاها بسیار مکان آلوده ای بود. بیشتر عقده ها در آنجا بیان می شد.!!!
چت روم هایی هم دارن بنام computer & internet یا schools & education که البته خودم استفاده نکردم، ولی از globalها باید
بسیار بهتر باشه. البته این نکته رو هم بگم که تو اینجور مکانها بیشتر کارهای روزمره و احوالپرسی ها و مکالماتی در سطح ابتدایی انجام میشه و نمیشه روی آنها حساب باز کرد.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ق.ظ
سایت های مختلف هست فکر کنم سرچ کنی پیدا میکنی
فعلا که کشورهای عربی هم زبانشون از ما جلوتر
شما عضو هر سایت خارجی که بشید همه بلدن حتی می تونید جز انجم نهای خارجی هم بشید

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ق.ظ
بالای این سایت تو منو یه قسمت داره به نام آموزش مجازی که رایگان هست!
ببینید خیلی جالبه!
تو ایران واسه اولین بار این کار انجام میشه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۲۳morix

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۵۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۲,۹۸۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۰,۹۵۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۶۹۳ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close