زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بالاخره نتیجه آزمون استخدامی شهرداری چه شد؟

ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط ژنیک.)
سلام دوستان کسی هست که از نتیجه آزمون استخدامی شهرداری خبر داشته باشه ؟ این آزمون ۲۵ بهمن ۹۰ برگزار شد ولی تا به حال هیچ نتیجه ای اعلام نشده ،آزمون برخی از استان ها که در ۲۲ مهر برگزار شد ۲۵ بهمن اعلام شد ولی از این آزمون ۲۵ بهمن هیچ خبری نیست، بالاخره نتیجه چه شده؟HuhHuhHuhHuh

امشب وجودم خسته است از سردی دلهای سرد
آیا تو هم در یاد ما هستی در این شبهای سرد!؟؟!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ
من که اصلا بهش فکر نمیکنم اخه نه اینکه قراره کارنامه بدن ببینیم چیکار کردیم
به نظر من از قبل تعیین شده بود، حداقل تو شهر ما.
در هر حال براتون ارزوی موفقیت دارم.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ق.ظ
راستش من هم فکر می کنم کسانی که باید می رفتند سرکار و این آزمون به خاطر اونها برگزار شده بود تا حالا رفتند و هزینه ی ثبت نام این آزمون رو به عنوان حقوق چند ماهشون دریافت کردند ، حیف ۲۰ هزار تومن ثبت نام و ۷۰۰۰ تومنی که برای خرید کتاب قوانین شهرداری حروم کردم تازه این فقط مقدار کمی از هزینه هایی بود که من برای این آزمون کردم ، از خرید کتابهای استخدامی بگیر تا نمونه سوالات احتمالی و ... .AngryAngryAngryAngryAngry
از اونجا که این آزمون زیر نظر سازمان سنجش برگزار شد فکر کردم شاید یه آزمون واقعی باشه ولی اینطور که پیداست سازمان سنجش هم بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــله ...TongueTongueTongueTongue

۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ب.ظ
دوست عزیز من در مورد این آزمون اطلاعاتی ندارم ولی معمولا آزمون های استخدامی گاها ۶ ماه تا ۹ ماه بعد نتیجه آنها مشخص می شود. البته اگر نتیجه آزمون مشخص شده باشد می توانی در باره نتیجه با تماس با بخش امور کارکنان یا کارگزینی از نتیجه مطلع شوید.

(با توجه به شناختی که از کارهایی اداری دارم و تعطیلات عید اگر نتیجه آزمون ۲۵ بهمین تا حالا مشخص شده بود جای تعجب داشت. هنوز بوجه سال ۹۱ کشور نتیجه اش مشخص نیست شما انتظار دارید نتیجه یک آزمون مشخص شود ....!)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Parva , - rasool - , Mansoureh
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۳۰ ب.ظ
این طوری که شما می گید جای امیدواری هست ، چون آزمون شهرداری اولین آزمون استخدامی بود که شرکت کردم فکر کردم نتیجش خیلی دیر شده ، ولی با صحبت های شما کمی امیدوار شدم چون واقعا برای این آزمون زحمت زیادی کشیدم و کلی از وقتی رو که می تونستم برای آزمون ارشد تلاش کنم رو روی خوندن کتابی گذاشتم که موقع خوندن حسابی کلافه می شدم (کتاب قوانین شهرداری)
تشکر فراوان...

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ق.ظ
از اونجایی که آزمون استخدامی علوم پزشکی کمتر از یک ماه اعلام شد، همین قضیه باعث شد که من فکر کنم آزمون شهرداری همش الکی بوده و نتیجه ای در کار نیست ، امیدوارم که اشتباه فکر کرده باشم و این همه انتظار نتیجه بده .

برای همه ی شما دوستان عزیز هم آرزوی موفقیت دارم ، ان شاالله هر چیزی که به خیر و صلاحمون هست برامون رقم بخوره و امیدوارم خدا خیر و صلاح هممون رو در کارهایی که دوست داریم اتفاق بیفته و آرزوی رسیدن به اونها رو داریم ، قرار بده ...

به امید موفقیت

۰
۰
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
RE: بالاخره نتیجه آزمون استخدامی شهرداری چه شد؟
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:  من که اصلا بهش فکر نمیکنم اخه نه اینکه قراره کارنامه بدن ببینیم چیکار کردیم
به نظر من از قبل تعیین شده بود، حداقل تو شهر ما.
در هر حال براتون ارزوی موفقیت دارم.

شدیدا موافقم
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان عزیز
متن زیر را از سازمان سنجش براتون گذاشتم.امیدوارم که در آزمون موفق شده باشید

قابل توجه داوطلبین آزمون استخدامی ۱۴ استان شهرداریهای کشور مورخ ۲۲/۱۰/۹۰
۱۳۹۱/۰۳/۰۷
بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی شهرداری‌های چهارده استان شامل استانهای اردبیل، ایلام، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، مازندران، هرمزگان و همدان می‌رساند که نتایج این آزمون از روز دوشنبه ۸/۳/۹۱ برروی سایت اینترنتی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار خواهد گرفت. ضمناً داوطلبان در صورت هرگونه سوال مقتضی است ، حسب مورد با استانداریهای ذیربط تماس حاصل نمایند .

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , انرژی مثبت , a.hooshmand , Parva
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ ب.ظ
بله نتایج هم که اعلام شد وپاک ضایع شدیم رفت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منکه قبول نشدم از دوستام هم که ده نفری میشیم فعلا قبولی نداریم
اشالله که شما قبولین.

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط ژنیک.)
منم نتیجه رو گرفتم نه من و نه هیچ یک از دوستانم قبول نشدیم ، ولی یه سوال مهم این نمرات اکتسابی که توی کارنامه است چطوری محاسبه شدن؟
مثلاً من توی کارنامم دارم ۲۰/۰۰ و همچنین -۲۰۰/۰۰ به نظر شما این یعنی چه ؟؟ یا معدل کل و معدل کل عمومی و اختصاصی یعنی چیه؟

۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)ژنیک نوشته شده توسط:  منم نتیجه رو گرفتم نه من و نه هیچ یک از دوستانم قبول نشدیم ، ولی یه سوال مهم این نمرات اکتسابی که توی کارنامه است چطوری محاسبه شدن؟
مثلاً من توی کارنامم دارم ۲۰/۰۰ و همچنین -۲۰۰/۰۰ به نظر شما این یعنی چه ؟؟ یا معدل کل و معدل کل عمومی و اختصاصی یعنی چیه؟
دقیقا سوالاتی که همه ما بعد دیدن کارنامه داشتیم.

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ ب.ظ
من از دوستان شنیدم که سازمان سنجش هیچ نقشی توی این آزمون نداشته و همه چیز دست خود استان ها بوده تنها دلیلی هم که سازمان سنجش رو وارد بازی کردن این هست که دیگه اعتراضی به نحوه ی آزمون و نتایج و ... صورت نگیره و طوری وانمود کنند که همه چیز روی حساب و کتاب و دقیق انجام شده ... سازمان سنجش هم جز اطلاعیه هایی که دیدیم هیچ کار مفید دیگه ای انجام نداده ...

خلاصه هرچه بود و هرچه شد گذشت ... .

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۶۸۵ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۴۹۷ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۳ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۱۶۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۴۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۷۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۷۷۷ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۲۳۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close