زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب لینز ترجه صراف زاده+عبدالله ناصری(نشر کیان سبز رایانه) یا صراف زاده (ناقوس)

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ
کتاب لینز ترجه صراف زاده+عبدالله ناصری(نشر کیان سبز رایانه) یا صراف زاده (ناقوس)
این دو کتاب از لحاظ مطالب فرقی دارن ؟ من اولیو خریدمش کدوم بهتره؟ خودش که تنها مترجمه یا تفاوتی نداره و زیاد حساس نباشم؟ مرسی از همه که کی خوان جواب بدن

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ب.ظ
همون اولی که گرفتید رو استاد کارگهی معرفی کردن و گفتن از بقیه بهتر هست.(البته ویراست چهارمش)
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: کتاب لینز ترجه صراف زاده+عبدالله ناصری(نشر کیان سبز رایانه) یا صراف زاده (ناقوس)
نه این و نه اون... کتاب لینز فقط و فقط ترجمه ی پور محقق و سلیمی!

Change Your FATE
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ
من کتاب صراف زاده مال ناقوس داشتم کتاب خوبی بود ولی اشتباه تایپی داره.
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۹ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
RE: کتاب لینز ترجه صراف زاده+عبدالله ناصری(نشر کیان سبز رایانه) یا صراف زاده (ناقوس)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  آخع من از جاهای دیگم تعریف روان بودن کتاب سلیمی رو شنیدم. حالا موندم همینم داره خوبه یا نه.کلا جای سوال بود نکنه انقدام فرق داشته باشن ک من از نطریه چیزی نفهمم با صراف زاده
نباید اینقدر که تفاوت داشته باشند من یکی که با کتاب لینز مهدی صادق زاده هم زیاد از نظریه فهمیدم البته وقتی که تمرینات لینز رو حل کردم بازم میگم مهم تمرینات کتاب لینزه حالا بله کتاب صراف زاده میگن روانتره اما همین خوبه اینقدر هم خوب و بد کردن درست نیست البته منبع مناسب پیدا کردن هم خیلی مهمه اما با همین شروع کن و حتما تمرینات لینز رو حل کن

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: skygirl_00 , iabidi
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط fatima1537.)
زیاد به این چیزا وسواس نشون ندید.من سلیمی رو داشتم راضی بودم.ولی همونطور که دوستای دیگه گفتند لینز مهم حل تمریناشه.که اون هم زیاد درگیر ترجمه نمیشید.فکر نکنم خیلی با ترجمه ها به مشکل بربخورید.توی کتاب فقط یه جاهایی روش کار زبانهای مختلف و ماشین پشته ای و... را گفته.(تازه صراف زاده فکر میکنم اولی مترجم این کتاب بوده،و اون هم معروفه ترجمه اش)
توی دانشگاه به ما ماشین تورینگ را نگفتند و ماشین پشته ای را هم خیلی خلاصه گفتند!ولی با اینکه ترجمه سلیمی را داشتم برام معجزه نکرد و بازهم توضیحاتش (اون جاهای سختش)نامفهوم بود و فقط و فقط با تمرین تونستم بفهمم چی شده.از حق نگذریم بچه های مانشت هم اون موقع خیلی مثالها رو به روش خودشون حل میکردند و برام جا افتاد.فقط مرور و تکرار و تعمق در مفهوم و نحوه عملکرد یک گرامر یا زبان ...!

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  کتاب لینز مهدی کوچک زاده
منظورتون صادق زاده است؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: skygirl_00
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ ب.ظ
ای بابااااااااااااااااااااااااا. خلم کردین....... صاق زاده، صراف زاده، سلیمی ...........
همون صراف زاده رو دارم بیخیال. ۷۵۰۰ پولشو دادم همین هفته .بگین خوبه دلم وا شه :-)

ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ب.ظ
من که گفتم خوبه بازم میگم ملکه ذهنت کن تمرین تمرین تمرین

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بگین خوبه دلم وا شه :-)
من طبق مطالبی که بقیه گفته بودند ترجمه صراف زاده رو نخوندم مستقم رفتم سراغ سلیمی! ولی اصلا به این چیزا توجه نکن مسلما صراف زاده هم خوبه.قبلا این کتاب فقط با ترجمه ایشون موجود بود.شما متن کتاب رو بخون و تمرینها را هم حل کن.مسلما بعضی چیزها را با ۱ یا ۲ بارخودندن متوجه نمیشی.سعی کن با چند بار تکرار مفهوم رو متوجه بشی.نهایتا اگر واقعا احساس کردی که کتاب چیزی رو بد گفته اونوقت برو سراغ ترجمه سلیمی، ۷۵۰۰ ارزشش رو داره که ۱ کتب خوب بخری و تستهاش رو توی کنکور بزنی.
ارسال: #۱۰
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ ب.ظ
دوستان نکته ای رو درمورد نظریه می گم ممکنه بدرد بخوره.
یکی از اساتید ما می گفت نظریه درسیه که تو شرایط مختلف نحوه برخورد ما با تست رو تغییر میده.
می گفت از تست زدن واهمه ای نداشته باشید، ممکنه یک تست رو امروز نتونید حلش کنید اما فردا همون
تست رو بهتون بدن بدون آمادگی و براحتی براتون قابل حل باشه. پس از اینکه در ابتدا نمی تونید تست های نظریه رو
حل کنید، ترسی نداشته باشید. تمرین و تکرار تنها راه یادگیری این درسه. من کتاب لینز رو بدون ترجمه می خونم و حل المسائل رو هم دارم. اما تاجایی که می تونید از فکر خودتون استفاده کنید.
نظریه درس سختی نیست، فقط نیاز به تمرین زیاد داره.

نقل قول از استاد عسگریان

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , fateme66 , Parva , iabidi
ارسال: #۱۱
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط gholamreza jalili.)
دوستان ی کتاب دیگه که ما خوندیم این بود جعفر تنها ومحمد سلیمانی تبار(نص) بنظرم خیلی خوب ترجمه شده
البته مهم نیست که چی می خوانید مهم اینکه به ی سطح خاص تو این درس برسید براحتی می توان سوالات جواب داد و این جز با حل انواع تمرین بیشتر به دست نمیاد

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
ارسال: #۱۲
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ب.ظ
من خودم کتاب صراف زاده انتشارات ناقوس رو خریده بودم و با کتاب اصلی لینز که مقایسه کردم دیدم یه سری از مطالبش که حوصله نداشته یا درست متوجه نشده رو ترجمه نکرده !
البته در کل ترجمه ی آقای صراف زاده ترجمه ی قابل قبولی هست و از بقیه ترجمه ها اگه بهتر نباشه بدتر نیست . ولی در کل برای درس نظریه ترجمه ای که در حد کتاب اصلی انگلیسی باشه واقعا وجود نداره .
هرچند که به قول دوستان تمرین خیلی برای این درس مهمه و برای خوب تست زدن در این درس به نظر من حداقل باید ۷۰ درصد تمرینات کتاب لینز رو که بعضا بسیار سخته بتونید کاملا مسلط حل کنید .
ارسال: #۱۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ ب.ظ
سلام دوستان
یه سوال، حل تمرین لینز همین کتابی هست که نویسنده اش آقای علی ریاحی هست و مال انتشارات ناقوسه؟
بعد یه نکته ای این کتاب هم که تا فصل ۹ حل کرده، پس بقیه اش؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یه سوال، حل تمرین لینز همین کتابی هست که نویسنده اش آقای علی ریاحی هست و مال انتشارات ناقوسه؟
بعد یه نکته ای این کتاب هم که تا فصل ۹ حل کرده، پس بقیه اش؟

فکر نکنم بقیه ای وجود داشته باشهBig Grin
جالبه من دنبال جواب یه سری سوالام که بود تو این کتاب پیداش نکردمBig Grin

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
ارسال: #۱۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ ب.ظ
حال المسائل غیر از ناقوس خود انتشارات کیان رایانه سبز توسط عبداللهناصری و فرشته مریوانی چاپ کرده منتی اون هم تا فصل نهم بیشترنداره!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۲۱ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۴۷۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۱۳۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  نشر فایل در بستر شبکه ZOLFAGHAR ۰ ۱,۵۲۰ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ZOLFAGHAR
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۵۲ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۹ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  نمونه سوال درس fault telorance دکتر صادق زاده mojdehjafari ۰ ۱,۶۹۷ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mojdehjafari
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۵۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۷۶ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close