زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه صنعتی اصفهان

ارسال: #۴۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ب.ظ
RE: دانشگاه صنعتی اصفهان
بلاخره این شناسه اینترنتی ما فعال شد واقعا دست مسئولان منظم دانشگاه درد نکنه بعد یک هفته ما رو به رسمیت شناختن !!!!
نمیدونم نظر بقیه دوستان درمورد صنعتی چیه ولی منکه خیلی خوشم نیومد از شنبه تا سه شنبه بهمون کلاس دادن باتوجه به فاصله ۱۷ ساعتی بامشهد نمی تونم تا آخر ترم برم خونه Undecided بدتر ازهمه اینکه ۹۰% دروسی که برای گروه معماری ارائه میشه مربوط به شبکه است Angry خوب اگه می خواستم شبکه کار کنم که میرفتم کنکور it میدادمHuhConfused
تازه بقیه اساتید دیگشون هم یکسری که آشنایی با network on chip ندارن اونایی هم که آشناییت دارن ترجیح میدن با دانشجوهای برقی کار کنن نه معماری Confused ای خدا این ۲ سال کی تموم میشه برگردم خونه ؟؟
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۴۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ ب.ظ
Wink RE: دانشگاه صنعتی اصفهان
کل واحد های گرایش معماری ۲۹ واحد:

۲۱ واحد نظری که شامل ۳ درس اجباری سه واحدی شامل: معماری پیشرفته، شبکه پیشرفته و وی اچ دی ال

+ ۴ درس اختیاری و ۲ واحد سمینار و ۶ واحد پایان نامه

دروس جبرانیش هم معماری و سیستم عامل است پس کسانی مثل من که گرایش کارشناسیشون نرم افزار بوده لازم نیست دروس جبرانی پاس کنند...

همه دانشکده ها در قسمت غربی دانشگاه قرار گرفته و در کنار هم قرار دارند...

خوابگاه :
پسرها: خوابگاه های الغدیر و خوابگاه های دو تا پنج

خوابگاه الغدیر یکم با دانشکده ها فاصله داره و باید با اتوبوس رفت و آمد کرد ولی بقیه خوابگاه ها در کنار هم هستند و زیاد با دانشکده ها فاصله ندارند و میشه پیاده رفت و آمد کرد.

خودم خوابگاه پنج هستم که پنج طبقه است هر اتاقش دو تا تخت داره و چهار نفره است + یه یخچال و حمام و روشویی داخل هر اتاق...

آشپزخونه هم یکم با اتاقمون فاصله داره و رفت و آمدش بهش سخته...

دختر ها: خوابگاه صدف که در فاصله کمی با خوابگاه های دو تا پنج پسرها قرار داره...

به دانشجویان شبانه هم به سختی خوابگاه میدن و خوابگاهشون خارج از دانشگاه است...

تغذیه:
صبحانه، نهار و شام هفت روز هفته و روزهای تعطیل داده میشه، پنج شنبه و جمعه ها یارانه تغذیه داده نمیشه و قیمت آزاد حساب میشه

دو تا رستوران هم داره

نقلیه:
سرویس داخل شهر اصفهان هر ربع ساعت یه بار از ۶/۳۰ صبح تا ۲۱ به میدان جمهوری به صورت رفت و برگشت...

سرویس خمینی شهر هم هر نیم ساعت یه بار ...

اینترنت:
سرعت دانلودش بین ۲۰۰ تا ۲۱۰ کیلو بایت بر ثانیه است...

ورزشی:
زمین چمن، سالن بدنسازی، استخر، سالن های تربیت بدنی و...

تصاویری از دانشگاه:

[تصویر:  main.php?g2_view=core.DownloadItem&a...alNumber=2]

[تصویر:  3.jpg]

[تصویر:  9.jpg]

[تصویر:  11.jpg]

[تصویر:  17.jpg]

[تصویر:  18.jpg]

[تصویر:  21.jpg]

[تصویر:  25.jpg]

[تصویر:  29.jpg]

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: menrabb , parsdarab , svk7 , shervinrs , naimeh , mohammadali1990 , saeedehs
ارسال: #۴۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
نمیدونم چرا وقتی دقیقا به محل این عکسا میرم قشنگی ای که تو این عکسا میبینم اونجا دیده نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
دانشگاه درکل بد نیست اما بهتره این هم گفته بشه که درسته که سلف فعالی دارن اما از کیفیت خبری نیست شاید این نظر من بعنوان یک خانم باشه که آشپزی بدی ندارم منکه ترجیح میدم بدونم چی می خورم ....

ولی انصافا مسجد فوق العاده ای داره و بسیار فعال ..
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , mohammadali1990
ارسال: #۴۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  بلاخره این شناسه اینترنتی ما فعال شد واقعا دست مسئولان منظم دانشگاه درد نکنه بعد یک هفته ما رو به رسمیت شناختن !!!!
نمیدونم نظر بقیه دوستان درمورد صنعتی چیه ولی منکه خیلی خوشم نیومد از شنبه تا سه شنبه بهمون کلاس دادن باتوجه به فاصله ۱۷ ساعتی بامشهد نمی تونم تا آخر ترم برم خونه Undecided بدتر ازهمه اینکه ۹۰% دروسی که برای گروه معماری ارائه میشه مربوط به شبکه است Angry خوب اگه می خواستم شبکه کار کنم که میرفتم کنکور it میدادمHuhConfused
تازه بقیه اساتید دیگشون هم یکسری که آشنایی با network on chip ندارن اونایی هم که آشناییت دارن ترجیح میدن با دانشجوهای برقی کار کنن نه معماری Confused ای خدا این ۲ سال کی تموم میشه برگردم خونه ؟؟

نا شکری نکن .... خیلی ها در حسرت همینی هستن که شما ازش متنفری ... یکیش خود من ...
۱
۰
ارسال: #۵۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ق.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)elham.3d نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  بلاخره این شناسه اینترنتی ما فعال شد واقعا دست مسئولان منظم دانشگاه درد نکنه بعد یک هفته ما رو به رسمیت شناختن !!!!

نا شکری نکن .... خیلی ها در حسرت همینی هستن که شما ازش متنفری ... یکیش خود من ...
من نه ناشکری میکنم نه از صنعتی متنفرم فقط با اون نعریفی که از صنعتی شنیده بودم متفاوته دانشجوهای اینجا اصلا سایر دانشجوهای دیگه غیر از شریف و تهران و امیرکبیر رو قبول ندارن خودشونو قطب ۴ کشور میدونن بنظر من خوندن یک کتاب و گاها حفظ اون و گرفتن یک نمره تاپ دلیلی بر برتری علمی نیست. امیدوارم به دوستان صنعتی برنخوره این حس من درمورد همشون نیست بنظر من تو همه دانشگاههای ما همه جور دانشجو هست هم کسیکه حفظیاتش خوبه هم کسیکه عملی کار میکنه شاید اینجا غالب کسایی هستن که فقط حجیم خونن
۲
۰
ارسال: #۵۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ ب.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
کسی در مورد وضعیت خوابگاه و امکاناتش و همچنین جو درسی چیزی نمیدونه؟
۱
۰
ارسال: #۵۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط fatemeh85.)
دانشگاه صنعتی اصفهان
خوابگاه انصافا خوبی داره هم از نظر امکانات هم بهداشت ولی جو درسی باید بشدت حجیم خون باشی اینجا نمره گرفتن اصلا کار راحتی نیست تا پارسال خیلی درسا برای گروه کامپیوتر و برق مشترک ارائه میشد اما این ترم خوشبختانه (خوش بحالتونSmile ) کلاسارو از برقیا جدا کردن اساتید برق دانشگاه صنعتی باید بیای ببینی خیلی خیلی سخت گیرن
قبولیتونو بهتون تبریک میگم انشالله موفق باشید

راستی کسی معماری صنعتی قبول نشده؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ق.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
سلام.
واقعا درسته که اتاق واسه حتی ارشد ها هم ۴ نفره است؟ اگه اینجوریه من فکر کنم اشتباه کردم باید اول شیراز را می زدمSad

کسانی که اطلاع دارند امکان داره بگن کدوم یک از خوابگاه های دختران بهتره؟

مرسی از کمکتون
۰
۰
ارسال: #۵۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ، توسط adele_69.)
دانشگاه صنعتی اصفهان
یه سوال الان ثبت نام چه جوری میشه اینترنتی باشه و بعدا مراجعه کرد؟
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط fatemeh85.)
دانشگاه صنعتی اصفهان
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ق.ظ)رها.۲۰۱۳ نوشته شده توسط:  سلام.
واقعا درسته که اتاق واسه حتی ارشد ها هم ۴ نفره است؟ اگه اینجوریه من فکر کنم اشتباه کردم باید اول شیراز را می زدمSad

کسانی که اطلاع دارند امکان داره بگن کدوم یک از خوابگاه های دختران بهتره؟

مرسی از کمکتون
سلام
اره اتاق ارشدا ۴ نفرس اما اصلا بد نیست به اندازه کافی جا هست نگران نباشید خوابگاههای صنعتی بنظرم امکانات خوبی داره
وقتی برای ثبت نام اومدین خودشون اتاق بهتون میدن قراره خوابگاه ۹ برای دانشجوهای کارشناسی و خوابگاه ۱۰ برای ارشدا باشه که خوابگاه ۱۰ از ۹ خیلی بهتره و محوطه خوابگاه هم خیلی قشنگه بیاید ببیننید خوشتون میاد

(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  یه سوال الان ثبت نام چه جوری میشه اینترنتی باشه و بعدا مراجعه کرد؟
تو سامانه گلستان یه ثبت نام مقدماتی هست که باید عکس و مدارکی رو که خواسته اسکن و اونجا آپلود کنید و فرم ها که مشخصات خودتون هست رو تکمیل و پرینت بگیرید و به همراه مدارکی که گفته شده در روز مشخص شده به دانشگاه مراجعه و ثبتنام اصلی انجام بشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رها.۲۰۱۳ , adele_69
ارسال: #۵۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط adele_69.)
دانشگاه صنعتی اصفهان
این سامانه گلستان چجوری فعال میشه برا ورودی جدید
منظورم یوزر پس؟
۰
۰
ارسال: #۵۷
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
(۱۲ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۴۱ ق.ظ)eshui2007 نوشته شده توسط:  من شنیدم حتی اسم هردوشون یکی (آریامهر) بوده
لوگوی شریف وصنعتی اصفهان فتو کپی هم هستش فقط گل بالای آرم یه کم فرق داره
Fardad-A، در تاریخ ۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

گلشون هم فرقی با هم نداره. فقط یکی نوشته اصفهان اون یکی نوشته شریف.

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
با سلام
برا گرایش نرم افزار دانشگاه اصفهان بهتره یا صنعتی چه از لحاظ علمی چه از نظر استادا و ...؟
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ق.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ)ali65509 نوشته شده توسط:  با سلام
برا گرایش نرم افزار دانشگاه اصفهان بهتره یا صنعتی چه از لحاظ علمی چه از نظر استادا و ...؟
سلام
خب طبق تجربه یک ترمه از دانشگاه صنعتی می تونم بگم بستگی داره به چه زمینه ای علاقه داشته باشید ولی از صنعتی انتظار نرم محض نداشته باشید چون بیشتر رو پایه هوش و شبکه می چرخه. در مورد دانشگاه اصفهان چون نبودم نظری ندارم و چیزی نمی دونم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali65509
ارسال: #۶۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
من دانشجوی ارشد هوش اونجا هستم..... بسیار سخت گیر هستن. یعنی باید خودتون را برای دوره ی جدیدی از زندگی آماده کنید. خب البته در دو سه سال اخیر جزو سه تا دانشگاه برتر ایران بوده...

در دنیایی که صفر(۰) یک عدد محسوب میشه،پس من چرا خودم را عددی به حساب نیارم؟؟؟؟؟؟Angel
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۲ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۷۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۴,۰۰۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۵۱ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بهترین آموزشگاه شبکه در اصفهان majid3704 ۵ ۸,۰۵۳ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rahbordco.net@gmail.com
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۸۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل Sajjad124j ۰ ۲,۰۶۶ ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sajjad124j
Question رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟ mr.ramezani ۶ ۶,۵۷۱ ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close