زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه صنعتی اصفهان

ارسال: #۱۶
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۴۵ ق.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
سهیل خوب یه کم از ترم گذشت کمی درباره صنعتی بگو!!!
امکانات،کتابخونه،سطح علمی استادای هوش و...

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۲ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۳۵ ب.ظ
RE: دانشگاه صنعتی اصفهان
(۲۱ آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۴۵ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سهیل خوب یه کم از ترم گذشت کمی درباره صنعتی بگو!!!
از نظر امکانات چیزی کم و کسر نداره و واقعا از بهترین هاست، به قول بچه‌ها اینجا همه چی خوبه بجز اوضاع درسی!! مثلا بعضی از دانشگاههای همسایه(میدونی که کجا رو میگم) پنجشنبه و جمعه دانشجوهاشون رو گشنه میذارن(یکی تایید یا تکذیب کنه) ولی اینجا هفت روز هفته هم سلف با ۳ وعده برقراره.ایرادی که در این زمینه امکانات داره اینه که بخاطر یه سری مسائل سیاسی (از ۸۸ به بعد) به خوابگاه آقایون اینترنت درست و حسابی نمی دن! و فقط خوابگاه خانم‌ها و سال دومی‌ها اینترنت داره(خوابگاه ما فقط یه سالن توش نت داره!)
اما در مورد اساتید هم چیزی که فکر کنم به دردت میخوره اینه که بدونی که اساتید اینجا در زمینه رباتیک بیشتر(خیلی بیشتر) بینایی اون رو ترجیح میدن و واقعا هم بهترین های بینایی ایران رو داره!
در مورد گرایش های دیگه هم باید بگم که نرم افزار زیاد قوی نداره (البته بستگی داره اساتیدش ایران باشن یا نه)، معماری خیلی خوبی داره، مخصوصا در زمینه شبکه، یعنی اگه کسی نمی تونه از پس کنکور آی تی بر بیاد و به شبکه علاقه داره میتونه بیاد صنعتی(اگه اینو بتونه!) و معماری بخونه و تخصصش شبکه باشه.
بعدا بیشتر مینویسم.

سخته، ولی ممکنه!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli , HRZ , باران سپهری
ارسال: #۱۸
۰۲ دى ۱۳۸۹, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۸۹ ۰۲:۳۵ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۴۵ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سهیل خوب یه کم از ترم گذشت کمی درباره صنعتی بگو!!!
از نظر امکانات چیزی کم و کسر نداره و واقعا از بهترین هاست، به قول بچه‌ها اینجا همه چی خوبه بجز اوضاع درسی!! مثلا بعضی از دانشگاههای همسایه(میدونی که کجا رو میگم) پنجشنبه و جمعه دانشجوهاشون رو گشنه میذارن(یکی تایید یا تکذیب کنه) ولی اینجا هفت روز هفته هم سلف با ۳ وعده برقراره.ایرادی که در این زمینه امکانات داره اینه که بخاطر یه سری مسائل سیاسی (از ۸۸ به بعد) به خوابگاه آقایون اینترنت درست و حسابی نمی دن! و فقط خوابگاه خانم‌ها و سال دومی‌ها اینترنت داره(خوابگاه ما فقط یه سالن توش نت داره!)
اما در مورد اساتید هم چیزی که فکر کنم به دردت میخوره اینه که بدونی که اساتید اینجا در زمینه رباتیک بیشتر(خیلی بیشتر) بینایی اون رو ترجیح میدن و واقعا هم بهترین های بینایی ایران رو داره!
در مورد گرایش های دیگه هم باید بگم که نرم افزار زیاد قوی نداره (البته بستگی داره اساتیدش ایران باشن یا نه)، معماری خیلی خوبی داره، مخصوصا در زمینه شبکه، یعنی اگه کسی نمی تونه از پس کنکور آی تی بر بیاد و به شبکه علاقه داره میتونه بیاد صنعتی(اگه اینو بتونه!) و معماری بخونه و تخصصش شبکه باشه.
بعدا بیشتر مینویسم.
سهیل جان ممنون حتما بیشتر بنویس من نمیدونم چرا ندیده اینقدر عشق صنعتی اصفهان شدم شاید بخاطر رباتیکش هست.
خدا بخواد و رتبه ای بیارم خیلی دوست دارم بیام صنعتی

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ
سلام
من دانشگاه صنعتی (نرم) ارشد قبول شدم ولی راستش زیاد اطلاعاتی درموردش ندارم،با وضعیت نرم افزاری هم که شما میگید پاک تو دلم خالی شد.
از دوستان کسی هست که نرم ارشد اینجا خونده باشه در مورد وضعیت درسی و نحوه کارکرد اساتید توضیح بده. ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ ب.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
خوب امسال قسمت ما هم معماری صنعتی اصفهان شده خدارو شکر Smile

دوستان کسی از گروه معماری اطلاعاتی داره بگه ؟ اساتیدش و... / امکانات خوابگاهی / و....

راستی هم کلاسی های من کیا هستن ؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: باران سپهری
ارسال: #۲۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط menrabb.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)phoenix_sh نوشته شده توسط:  سلام
من دانشگاه صنعتی (نرم) ارشد قبول شدم ولی راستش زیاد اطلاعاتی درموردش ندارم،با وضعیت نرم افزاری هم که شما میگید پاک تو دلم خالی شد.
از دوستان کسی هست که نرم ارشد اینجا خونده باشه در مورد وضعیت درسی و نحوه کارکرد اساتید توضیح بده. ممنون میشم

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  خوب امسال قسمت ما هم معماری صنعتی اصفهان شده خدارو شکر Smile

دوستان کسی از گروه معماری اطلاعاتی داره بگه ؟ اساتیدش و... / امکانات خوابگاهی / و....

بنده ۶ سال اونجا بودم (لیسانس و فوق). به‌طور کلی باید به موارد زیر اشاره کنم

مزایا

۱: هر هفت روز هفته غذای سلف به راه هست و از این بابت اصلاً نگرانی ندارید.
۲: سیستم اداری بسیار بسیار منظم و درخور تحسینی داره.
۳: حس میکنم هیئت علمی مهندسی کامپیوتر اونجا در مجموع آدمهای خوبی هستند و رفتارهاشون انسانی هست و این خیلی نقطه مثبتی هست از نظر علمی هم قابل قبول هستن.
۴: احساس میکنم فضای حاکم بین بچه‌ها تو صنعتی دلنشین‌تر از بقیه جاهاست (اما برای اثبات این مدعا هیچ دلیلی ندارم).

(شاید) معایب

۱: اینکه از اصفهان و محیط پرجنب و جوش شهر کمی دور هست. ما به شوخی می‌گیم پشت کوهه! و شبها یکم خلوتی و سوت و کور بودن اونجا آدم رو اذیت می‌کنه. اما شاید این در مورد شما صادق نباشه. بعضی اون رو نقطه قوت به حساب میارن.
۲: غذای سلف شاید بعضی وقتها کیفیت آنچنانی‌ای نداشته باشه.
۳: جو درس خوندن اونجا سلطه سنگینی داره و بقیه ابعاد وجودیتون رو شاید تحت تأثیر قرار بده اما شما باید قدر بدونید تا در پایان انشالله با یه معدل توپ فارغ التحصیل بشید (مثل من).

اگه مورد دیگه‌ای بود در خدمتم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , homa , fatemeh85 , fatima1537 , alirrrrrr , باران سپهری
ارسال: #۲۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  خوب امسال قسمت ما هم معماری صنعتی اصفهان شده خدارو شکر Smile

سلام همکلاسی عزیز....
میخواستم بگم شما میدونید کلاساش کی شروع میشه؟ یعنی واسه ثبتنام که رفتیم ، چمدونمونو هم ببریم که مستقیم بریم خوابگاه یا نه ؟!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , fatemeh85
ارسال: #۲۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)menrabb نوشته شده توسط:  بنده ۶ سال اونجا بودم (لیسانس و فوق). به‌طور کلی باید به موارد زیر اشاره کنم

مزایا

....

ممنون از توضیحاتی که دادین... میشه در مورد وضعیت خوابگاهش هم یه توضیحی بدین

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان
نمیدونید زمان ثبت نام اولیه (اینترنتی) کی هست ؟
منکه چیز خاصی از سایتش دستگیرم نشد Sad
درمورد خوابگاهها و امکاناتشونم همینطور ؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  نمیدونید زمان ثبت نام اولیه (اینترنتی) کی هست ؟

خوابگاهاش خوبه نسبت به جاهای دیگه استاداشم خوبن اما جو اون دانشکده ممکن یکم تو ذوقت بزنه! اما خب بستگی به هم ورودیات دارهSmile موفق باشی

قبل از این که بخواهی در مورد من قضاوت کنی،کفشهای من را بپوش و در راه من قدم بزن...از خیابانها، کوهها و دشت هایی گذر کن که من کردم،و اشکهایی را بریز که من ریختم،دردها و خوشیهای من را تجربه کن...سالهایی را بگذران که من گذراندم
بعد
آن زمان می توانی در مورد من قضاوت کنی!
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط fatemeh85.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)menrabb نوشته شده توسط:  بنده ۶ سال اونجا بودم (لیسانس و فوق). به‌طور کلی باید به موارد زیر اشاره کنم

مزایا

۳: حس میکنم هیئت علمی مهندسی کامپیوتر اونجا در مجموع آدمهای خوبی هستند و رفتارهاشون انسانی هست و این خیلی نقطه مثبتی هست از نظر علمی هم قابل قبول هستن.
۴: احساس میکنم فضای حاکم بین بچه‌ها تو صنعتی دلنشین‌تر از بقیه جاهاست (اما برای اثبات این مدعا هیچ دلیلی ندارم).

(شاید) معایب

۱: اینکه از اصفهان و محیط پرجنب و جوش شهر کمی دور هست. ما به شوخی می‌گیم پشت کوهه! و شبها یکم خلوتی و سوت و کور بودن اونجا آدم رو اذیت می‌کنه. اما شاید این در مورد شما صادق نباشه. بعضی اون رو نقطه قوت به حساب میارن.
۲: غذای سلف شاید بعضی وقتها کیفیت آنچنانی‌ای نداشته باشه.
۳: جو درس خوندن اونجا سلطه سنگینی داره و بقیه ابعاد وجودیتون رو شاید تحت تأثیر قرار بده اما شما باید قدر بدونید تا در پایان انشالله با یه معدل توپ فارغ التحصیل بشید (مثل من).

ممنونم بخاطر توضیحاتتون .
میشه بگید گرایشتون چیه؟
من آرامش و سکوتو دوست دارم پس برام از این حهت مشکلی نیست اما همیشه در کنار درس تفریح هم داشتم امیدوارم این جو درسی که خوب خیلی وصفشو شنیدم Sad خیلی خشک نباشه وگرنه نمیدونم دور از خانواده وشرایط حاکم دانشگاه طاقت میارم یا نه؟Huh

شناختی از اساتید گروه معماری دارین ؟

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  نمیدونید زمان ثبت نام اولیه (اینترنتی) کی هست ؟

خوابگاهاش خوبه نسبت به جاهای دیگه استاداشم خوبن اما جو اون دانشکده ممکن یکم تو ذوقت بزنه! اما خب بستگی به هم ورودیات دارهSmile موفق باشی

مرسی عزیزم خیلی دوست داشتم باهم هم کلاسی می شدیم اما خوب قسمت نشد Sad

شما اصلا صنعتی رو انتخاب نکرده بودی ؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط ida_isp.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  مرسی عزیزم خیلی دوست داشتم باهم هم کلاسی می شدیم اما خوب قسمت نشد Sad

شما اصلا صنعتی رو انتخاب نکرده بودی ؟

آره حیف شد....آره صنعتی رو قبل اصفهان زدم...هم خوشحالم چون اونجارو دوست نداشتم هم ناراحت چون دوستم اونجا قبول شدو میخاستیم با هم باشیم...Sad به نظرم شما آخرین نفر قبولی صنعتی و من اولین نفر قبولی اصفهانم!!!Smile

قبل از این که بخواهی در مورد من قضاوت کنی،کفشهای من را بپوش و در راه من قدم بزن...از خیابانها، کوهها و دشت هایی گذر کن که من کردم،و اشکهایی را بریز که من ریختم،دردها و خوشیهای من را تجربه کن...سالهایی را بگذران که من گذراندم
بعد
آن زمان می توانی در مورد من قضاوت کنی!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85
ارسال: #۲۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ
کسی در مورد هیت علمی هوش صنعتی اطلا عی نداره؟؟

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ق.ظ
نکات کلی در مورد وضعیت خوابگاههای صنعتی

باید خوابگاهها رو از دو جهت بررسی کرد: اول: از نظر مکان باید بگم که خوابگاهها در جای واقعاً مناسبی درون دانشگاه قرار دارند.
فاصله خوابگاه برادران تا دانشکده: خیلی خوب: کمتر از ۵ دقیقه پیاده روی
فاصله خوابگاه برادران تا سلف و مسجد: خیلی خوب: کمتر از ۵ دقیقه پیاده روی
فاصله خوابگاه خواهران تا دانشکده: خوب: کمتر از ۷ دقیقه پیاده روی
فاصله خوابگاه خواهران تا سلف و مسجد: خیلی خوب: کمتر از ۳ دقیقه پیاده روی

Exclamationالبته به برادران توصیه میکنم اگه میتونن خوابگاه الغدیر نرن چون خیلی تا دانشکده دوره و باید با سرویس داخلی رفت و آمد کنن. البته اونم چندان بد نیستExclamation

دوم: از نظر امکانات باید بگم خوابگاههای صنعتی بد نیستند. متوسط نه خیلی خیلی خوب و نه بد. بعضی اتاقها یخچال ندارن شاید لازم بشه بصورت ترمی یه هزینه ای برای یخچال بدید.

در مورد جو کلی دانشگاه

دانشگاه از نظر امکانات ورزشی و تفریحی کم نداره. علی الخصوص تازگیا برای دخترا یه مجموعه تفریحی خوب کنار خوابگاه خواهران احداث کردن. فضای دانشگاه اولش شاید یه ذره براتون سنگین بیاد اما کم کم عادت میکنید! باید بگم که بنظر میرسه فعالیتهای غیردرسی تو صنعتی نسبت به همه جای کشور در حداقل ممکنه اما روابط بین دانشجوها بنظرم گرم و خیلی خیلی سالمه. اینکه شما توی محیط دانشگاه شاداب و باطراوت باشید فقط به خودتون بستگی داره.

در مورد اساتید گروه کامپیوتر

از نظر اخلاق و سکنات بسیار خوب و انسانی برخورد میکنند (حداقل من اینطور حس میکنم). برای درسشون واقعاً انرژی میذارن. برای دانشجو احترام قائلن. از نظر سواد خوب هستن.

در مورد خودم!

گرایش بنده ریاضی کاربردی هست (نزدیک به علوم کامپیوتر) اما با جو دانشکده کامپیوتر آشنا هستم اگه موردی بود در خدمتم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , homa , blackhalo1989
ارسال: #۳۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ)homa نوشته شده توسط:  کسی در مورد هیت علمی هوش صنعتی اطلا عی نداره؟؟

چند نفری هوش کار میکنند. بنده فقط جناب عبدالرضا میرزایی رو میشناسم که pattern recognition کار میکنن و جوان و پرانرژی و خوشتیپ(!) هستند. لینک صفحه شخصی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: homa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۶۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۹۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۴۵ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بهترین آموزشگاه شبکه در اصفهان majid3704 ۵ ۸,۰۵۲ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rahbordco.net@gmail.com
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۸۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل Sajjad124j ۰ ۲,۰۶۳ ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sajjad124j
Question رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟ mr.ramezani ۶ ۶,۵۶۹ ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close