زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود درایور ها برای خانواده لینوکس

ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ ق.ظ
سلام
من میخوام کلا کامپیوترم رو فرمت کنم و روش یه BackTrak5 نصب کنم که از خانواده لینوکس و بر پایه اوبونتو هست
درایور های مربوطه برای سخت افزار لپ تاپم رو برای لینوکس از کجا میتونم دانلود کنم؟
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
احتمالا شما اصلا به نصب درایور خاصی نیازنخواهید داشت. درایور اکثر کارت های شبکه ، وایرلس، کارت گرافیک و سه نقطه به صورت built-in در هسته وجود داره و موقع نصب توزیع خود هسته به طور اتوماتیک دستگاههای سخت افزاری رو شناسایی می کنه و درایور لازم رو لود می کنه. اما اگر احیانا به درایور خاصی نیاز باشه طبعا سایت سازنده لپ تاپ بهترین محل برای پیدا کردن درایورهای مورد نیاز هستش

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , انرژی مثبت , Xilinx
ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ب.ظ
ممنون
ولی سایت سازنده لپ تاپ فقط برای خانواده ویندوز، دراورهایی رو برای دانلود قرار داده
۱
۰
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  ممنون
ولی سایت سازنده لپ تاپ فقط برای خانواده ویندوز، دراورهایی رو برای دانلود قرار داده
یه راه دیگه این هست که به سایت سازنده هر دستگاه سخت افزاری مراجعه کنید.مثلا اگر کارت شبکه realtek دارید به سایت این شرکت سر بزنید و دنبال درایور بگردید. باز هم تکرار می کنم که شما به احتمال بسیار زیاد اصلا" نیاز به نصب درایور به صورت دستی نخواهید داشت.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ب.ظ
RE: دانلود درایور ها برای خانواده لینوکس
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  سلام
من میخوام کلا کامپیوترم رو فرمت کنم و روش یه BackTrak5 نصب کنم که از خانواده لینوکس و بر پایه اوبونتو هست
درایور های مربوطه برای سخت افزار لپ تاپم رو برای لینوکس از کجا میتونم دانلود کنم؟

دوست عزیز پیشنهاد میکنم از BackTrack5 در داخل نرم افزار Vmware Workstation 8 و بصورت یک سیستم عامل مجازی استفاده کنی . اینجوری نیازی به فرمت هارددیسک و بقیه کارها مثل خالی کردن درایوها یا امکان دستکاری شدن فایلها و ... ندارید .
۰
۱
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ
سلام
ببخشید میخواستم بدونم چطور تو vmلینوکس نصب کنم اخه لپ تاپ من msiو روش backtrackنصب میشه اما بالا نمیاد در ضمن ubantoنصب میشه
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ق.ظ
RE: دانلود درایور ها برای خانواده لینوکس
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)matrix008 نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید میخواستم بدونم چطور تو vmلینوکس نصب کنم اخه لپ تاپ من msiو روش backtrackنصب میشه اما بالا نمیاد در ضمن ubantoنصب میشه

اگه BackTrack رو روی ماشین مجازی نصب کنین به احتمال خیلی زیاد کارت شبکتون رو نشناسه
بهتره یه نسخه دیگه از Backtrack رو نصب کنین
BackTrack برای اینکه کاملا صحیح و سریع اجرا بشه، باید لپ تاپتون از لحاظ سخت افزاری کاملا match باشه
من یه همچین مشکلی با BackTrack 5R2 داشتم رو لپ تاپم. البته بالا میومد ولی کند بود. R1 رو نصب کردم مشکل حل شد
البته راه حل دوم این بود که لپ تاپ جدید بخرم! Big Grin
۱
۰
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ق.ظ
من تا حالا هر وقت لینوکس نصب کردم همه قطعاتم رو شناخت هم بصورت مجازی هم روی لپتاب و هم برروی کامپیوتر
فکر نمیکنم شما مشکلی براتون پیش بیاد
برای هر مشکلم سرچ توی اینترنت جوابتون رو میگیرید

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۰۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۷۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۹۲ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۹۳ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close