زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مانع بزرگ-سربازی

ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ق.ظ
مانع بزرگ-سربازی
با سلام

سال ۸۸ رفتم سربازی و بعد از ۶ ماه قبول شدم دانشگاه (کاردانی به کارشناسی)

تو همون سال ۳ ماه کثر خدمت رزمندگان گرفتم و ثبت سیستم نظام وظیفه کردم و الان تو سستم نظام وظیفه ۹ ماه برام خدمت ثبت شده ۶ ماه که خودم رفتم ۳ ماه هم که کثری دارم

امسال برج ۶ باید برم ادامه سربازی و یا اینکه اگه خدا خواست و ارشد قبول شدم برم کارشناسی ارشد بگیرم و بعد از ارشد برم ادامه سربازی

میدونید که قانون جدید خدمت شد ۲۱ ماه در صورتی که اگه قرار بود من طبق قانون قبلی برم از خدمتم فقط ۲ ماه میموند(۶ ماه هم کثر هدمت بسیجی دارم که امسال که میرم دوباره سربازی میرم و ثبتش می کنم) و برج ۶ می رفتم تا برج ۸ و برج ۸ هم می رفتم ثبتنام می کردم دانشگاه و لی الان باید بجای ۲ ماه ۶ ماه خدمت برم چون خدمت برا همه شد ۲۱ ماه در صورتی که تا قبل از این برا لیسانس ها ۱۷ ماه بود

نظرتون در مورد این برنامه ریزی من چیه؟

برچ ۶ میرم خدمت تا برج ۱۰ یعنی ۴ ماه از خدمتم رو می رم بعدش دوباره مرخصی تحصیلی می گیرم و می رم ارشد ثبتنام می کنم(ترم بهمن) اینجوری بازم ۲ ماه از خدمتن مونده

شنیدم کسایی که خدمتشون کمتر از ۳ ما هست میتونن از دانشگاه مرخصی بگیرن و تابستون برن اون خدمتشون رو بگزرونن که بهشون کارت پایان خدمت بدن

بنظرتون این برنامه من امسال عملی میشه؟
میتونم اینجوری ادامه بدم و برنامم به هم نریزه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ق.ظ
مانع بزرگ-سربازی
چرا کسی نظر نمیده؟
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ب.ظ
مانع بزرگ-سربازی
یه کم صبر و تحمل داشته باشید بچه ها جواب میدند.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ب.ظ
RE: مانع بزرگ-سربازی
(۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ق.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  بنظرتون این برنامه من امسال عملی میشه؟
میتونم اینجوری ادامه بدم و برنامم به هم نریزه؟

بستگی به خودتون داره، این برنامه ای که گفتید قابل اجراست!

*****شکست پله های موفقیت است*****
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
از کجا میگین شامل من نمیشه؟

کسی رو تا حالا دیدن مثل من باشه؟
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ ق.ظ
مانع بزرگ-سربازی
میشه جواب این سوالم رو هم بدین

من مطمینم ۶ ماه از خدمتن با این قانون جدید مونده

این ترم فارغ تحصیل می شم

بنظرتون میتونم تا اوایل برج ۵ کارای فارغ تحصیلیمو بکنم و دفترچمو پست کنم و برج ۶ برم سربازی؟

بنظرتون اگه اینکارو بکنم و برج ۶ برم بعد تو ارشد هم قبول بشم و ۱ ترم رزرو کنم اون موقه دقیقا خدمتم ۱/۱۲/۱۳۹۱ تموم میشه اون موقع من رو تو ثبتنام ترم بهمن قرار میدن؟
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ
مانع بزرگ-سربازی
البته برای شما شاید بدترین وضع این باشه که قبول نشی ولی برای من قبولی ۱۰۰% هست و من بهش ایمان دارم

مثل اینکه شما اطلاعاتت کمه چون دوستم امسال که قبول شد ارشد چون هنوز ۱ ترم از کارشناسی مونده بود رفت ارشد و ثبتنام کرد و ۱ ترم نرفت ارشد هیچی هم بهش نگفتن و ترم بهمن رفت سر کلاسای ارشد
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
مانع بزرگ-سربازی
بزار برات یک حقیقتو بگم

یعنی شما میخوای بگی که در صورت قبولی من تو دانشگاه من رو بخاطر سرباز بودنم ثبتنام نمیکنن؟

سال ۸۸ که ۶ ماه خدمت رفتم بعد قبولی تو کنکور از دانشگاه نامه آوردم و خیلی راحت از سربازی ترخیص شدم.

پس در هر مرحله از سربازی که باشی اگه دانشگاه قبول بشی میتونی از خدمت سربازی ترخیص بشی

انگار دوستای اینجا کمتر از من قانون های سربازی رو میدونن پس بحث فایده نداره.

یک سوال

قبول تو نوبت دوم یعنی چی؟
من پارسال که تو تکمیل ظرفیت ارشد قبول شدم ثبتنامش همون مهر ماه بود

چیکار کنم که بتونم ترم بهمن بیفتم؟
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ
مانع بزرگ-سربازی
دوست من علی اگه اینجور بگی که من بیچاره میشم چون الان حدود ۴ ماه هست که دارم هر روز درس میخونم به امید اینکه برم ارشد از طرفی این قانون جدید سربازی تمام برنامه هام رو خراب کرد(خدا برای باعث و بانیش نسازه)

اول اینکه من فقط برا دانشگاه آزاد خوندم

چیزی که من تو دانشگاه آزاد دیدم این بوده که در صورت قبولی معمولا ۱تا ۲ ترم خودشون برات جا رزرو می کنن البته باید نصف یا یک سوم شهریه ثابت رو بدی

حالا بنا به فرض شما که میگی اینجوره در صورتی که من قبول بشم و ثبتنام نکنم ترم مهر و برم سربازی و ۹۱/۱/۶ برم سربازی تا ۹۱/۱۲/۱
سوال من اینه آیا اگه تو تاریخی که سربازیم تمام میشه بلافاصله میتونم برم دانشگاه ثبتنام کنم؟

این وسط یک چیزی درست نیست و نمیدونم چیه
ارسال: #۱۰
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ق.ظ
مانع بزرگ-سربازی
دوست عزیز خدمت برای شما همون مدت قبلیه این و صد در صد مطمئنم .

اگه بتوانی در یافتن جواب سوالاتم کمک کنی ، تا ابد از تو متشکر خواهم شد .
شوپنهاور
ارسال: #۱۱
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ
مانع بزرگ-سربازی
(۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  دوست عزیز خدمت برای شما همون مدت قبلیه این و صد در صد مطمئنم .

شما از کجا میگین؟ میشه با دلیل بگید؟
ارسال: #۱۲
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط IT SIROOS.)
(۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  دوست عزیز خدمت برای شما همون مدت قبلیه این و صد در صد مطمئنم .

من خودم ستوانسوم وظیفه رکن یکم تیپ ۱ زرهی لشگر ۸۱ زرهی کرمانشاه هستم اونجا شنیدم برای کسانی که امسال اعزام به خدمت هستند یعنی برگه سبز آنها از ۱/۱/۹۱ به بعد باشد خدمت آنها ۲۱ ماه می باشد خیالتون راحت باشه خدمت شما همون قبلیه ،شما اعزامی سال ۸۸ محسوب میشین نه سال ۹۱

شوپنهاور
ارسال: #۱۳
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۲۲ ب.ظ
مانع بزرگ-سربازی
من ارسال دفترچم پارسال بوده ولی اعظامم امسال. یعنی یک اسفند اعزام بودم ولی نرفتم حالا افتاد واسه این طرف سال. خدمت من ۲۱ ماهه میشه؟

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
ارسال: #۱۴
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  من ارسال دفترچم پارسال بوده ولی اعظامم امسال. یعنی یک اسفند اعزام بودم ولی نرفتم حالا افتاد واسه این طرف سال. خدمت من ۲۱ ماهه میشه؟

بایستی از نظام وظیفه بپرسید ولی به احتمال خیلی زیاد خدمت شما ۲۱ ماه می باشه چون اعزامی سال ۹۱ هستین .

شوپنهاور
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال: #۱۵
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۳۰ ب.ظ
مانع بزرگ-سربازی
(۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  دوست عزیز خدمت برای شما همون مدت قبلیه این و صد در صد مطمئنم .

من خودم ستوانسوم وظیفه رکن یکم تیپ ۱ زرهی لشگر ۸۱ زرهی کرمانشاه هستم اونجا شنیدم برای کسانی که امسال اعزام به خدمت هستند یعنی برگه سبز آنها از ۱/۱/۹۱ به بعد باشد خدمت آنها ۲۱ ماه می باشد خیالتون راحت باشه خدمت شما همون قبلیه ،شما اعزامی سال ۸۸ محسوب میشین نه سال ۹۱
دوست من اگه این خبری که دادی درست باشه و من اعزامی سال ۸۸ محسوب بشم بهترین خبریه که بهم دادین ولی

اونجوری که من شنیدم من دوباره باید دفترچه پست کنم و برام دوباره برگ سبز میاد ولی نمیدونم تو اون برگه سبز چی مینویسن فقو میدونم پایینش مینویسه نام برده به مدت ۶ ماه خدمت کرده و کسر خدمتم رو هم که ۱۰۸ روز هست و تو سیستم نظام وظیفه ثبتش کردم رو مینویسن ولی نمیدونم مثلا میگه کجا خودت رو معرفی کن و تاریخی که توش مینویسه مهمه یعنی اگه بنویسه سال ۸۸ که مشمول سال ۸۸ هستم ولی اگه بنویسه سال ۹۱ که دیگه بدبخت میشم

میشه این قسمت رو از نیروی انسانیتون بپرسید و بهم بگین؟ خیلی برام مهمه

ممنون دوست عزیزم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۰۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information کتابهای بزرگ جهان را بخوانید! marvelous ۷ ۴,۵۲۹ ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
Information کتابهای بزرگ جهان را بخوانید! marvelous ۰ ۱,۶۹۸ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ب.ظ
  همه چیز درباره کمپانی بزرگ سامسونگ SAMSUNG zibaara ۰ ۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zibaara
  مسابقه بزرگ هوش مصنوعی - پیش بینی انتخابات ریاست جمهوری ایران mjzarrin ۶ ۶,۱۱۱ ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sherkat
  برگزاری نشست دانشگاه‌های بزرگ ایران و روسیه در تهران plusdeck ۰ ۲,۲۰۵ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  تاریخ بزرگ برای پارسی زبانان (مِهبانگ) artmiss ۹ ۵,۴۹۸ ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: artmiss
  دوراهی بزرگ!!!تحصیل در شهر محل زندگی یا دانشگاه بهتر؟ Morza ۱۳ ۵,۶۵۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Morza
Information آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ mengan ۲۶ ۱۹,۰۹۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Aseman7
  روابط بین تتا و امگا و او بزرگ abji22 ۴ ۲,۳۳۳ ۰۶ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: abji22

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close