زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مانع بزرگ-سربازی

ارسال: #۱۶
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ
RE: مانع بزرگ-سربازی
(۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  دوست عزیز خدمت برای شما همون مدت قبلیه این و صد در صد مطمئنم .

شما از کجا میگین؟ میشه با دلیل بگید؟

من خودم ستوانسوم وظیفه رکن یکم تیپ ۱ زرهی لشگر ۸۱ زرهی کرمانشاه هستم اونجا شنیدم برای کسانی که امسال اعزام به خدمت هستند یعنی برگه سبز آنها از ۱/۱/۹۱ به بعد باشد خدمت آنها ۲۱ ماه می باشد خیالتون راحت باشه خدمت شما همون قبلیه ،شما اعزامی سال ۸۸ محسوب میشین نه سال ۹۱
دوست من اگه این خبری که دادی درست باشه و من اعزامی سال ۸۸ محسوب بشم بهترین خبریه که بهم دادین ولی

اونجوری که من شنیدم من دوباره باید دفترچه پست کنم و برام دوباره برگ سبز میاد ولی نمیدونم تو اون برگه سبز چی مینویسن فقو میدونم پایینش مینویسه نام برده به مدت ۶ ماه خدمت کرده و کسر خدمتم رو هم که ۱۰۸ روز هست و تو سیستم نظام وظیفه ثبتش کردم رو مینویسن ولی نمیدونم مثلا میگه کجا خودت رو معرفی کن و تاریخی که توش مینویسه مهمه یعنی اگه بنویسه سال ۸۸ که مشمول سال ۸۸ هستم ولی اگه بنویسه سال ۹۱ که دیگه بدبخت میشم

میشه این قسمت رو از نیروی انسانیتون بپرسید و بهم بگین؟ خیلی برام مهمه

ممنون دوست عزیزم

بهترین کار اینه که با مدارکی که دارین برین از نظام وظیفه شهرتون بپرسین اینم بگم که حدود چند ماهیه که کسری بسیجی و .... خیلی نسبت به قبل کمتر میدن

اگه بتوانی در یافتن جواب سوالاتم کمک کنی ، تا ابد از تو متشکر خواهم شد .
شوپنهاور
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۸ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ب.ظ
مانع بزرگ-سربازی
سلام
من شهریور سال ۸۹ مشمول شدم و دفترچه اعزام رو پست کردم اما از مهر ۸۹ رفتم دانشگاه.معافیت جبهه پدری رو همون سال ثبت کردم و طبق چیزی که نوشته بود,۱۳۰ روز ازم کسر میشد.الان چی میشه؟۱۳۰ روز و اون مدارک کسری قبلی کنسل میشه و با قانون جدید دوباره محاسبه میکنند؟
البته برگه سفید برای اعزام در دی ماه ۸۹ هم واسم اومد که چون در حال تحصیل بودم,نرفتم خدمت
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ق.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ)ashabilord نوشته شده توسط:  سلام
من شهریور سال ۸۹ مشمول شدم و دفترچه اعزام رو پست کردم اما از مهر ۸۹ رفتم دانشگاه.معافیت جبهه پدری رو همون سال ثبت کردم و طبق چیزی که نوشته بود,۱۳۰ روز ازم کسر میشد.الان چی میشه؟۱۳۰ روز و اون مدارک کسری قبلی کنسل میشه و با قانون جدید دوباره محاسبه میکنند؟
البته برگه سفید برای اعزام در دی ماه ۸۹ هم واسم اومد که چون در حال تحصیل بودم,نرفتم خدمت

دوست عزیز نمیدونم این خبری که بهت می دم خوبه یا بد

منم مثل شما بودم سال ۸۸ که سرباز بودم ۱۰۸ روز کسری گرفتم ولی فقط برگشو داشتم و نمیدونستم که باید برم و این ۱۰۸ روز رو تو سیستم نظام وظیفه ثبت کنم برا همین دیدم تو سایت نظام وظیفه هشدار داده که در صورتی که کسر خدمت گرفتین تا سال ۹۰ و ثبت نکردین هرچه سریع تر ثبتش کنید منم سریع اقدام کردم بابام رفت تهران تو یک منطقه ای که کسری ثبت می کنن بنام لریزان و ثبتش کرد ۲۰ روز بعدش رفتم نظاو وظیفه شهرمون کد ملی من رو تو سیستم زد و گفت ۱۰۸ روزت ثبت شده و دیگه خیالت راحت باشه

اگه شما ثبت سیستم نکردی دیگه چون قانون کسری برداشتن جتی اگه برگشم دستت باشه برات تو سیستم ثبتش نمی کنن و همش پریده.
ارسال: #۱۹
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  میشه این قسمت رو از نیروی انسانیتون بپرسید و بهم بگین؟ خیلی برام مهمه

من دیروز نظام وظیفه بودم و وضعیت شما رو کامل شرح دادم ، متاسفانه مسئول اینجا گفت پس از ارسال دفترچه جدید ، ایشان مشمول وظیفه سال ۹۱ شده و پس از کسر خدمتی که قبلا داشته باید بر اساس ۲۱ ماه باید خدمت کند.

البته مسئول اینجا یه کم گیج میزنه و امیدوارم صحبتش صحت نداشته باشه ولی خودت هم یه تحقیقی بکن!

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
ارسال: #۲۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ
مانع بزرگ-سربازی
مرسی که پرسیدی
خودمم رفتم پرسیدم و حرف شمارو زد

۱ سوال

من برج ۴ فارغ تحصیل می شم امکانش هست کاری کنم که تو اعزامی برج ۶ بیفتم؟

این خیلی برا مهمه که حتمان برج ۶ برم چون اینجوری تا بهمن ماه سربازیم تموم میشه و میتونم ترم بهمن برم سر کلاسای ارشد ولی اگه ۲ ماه دیر تر برم دیگه هیچ فایده ای نداره
ارسال: #۲۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  مرسی که پرسیدی
خودمم رفتم پرسیدم و حرف شمارو زد

۱ سوال

من برج ۴ فارغ تحصیل می شم امکانش هست کاری کنم که تو اعزامی برج ۶ بیفتم؟

این خیلی برا مهمه که حتمان برج ۶ برم چون اینجوری تا بهمن ماه سربازیم تموم میشه و میتونم ترم بهمن برم سر کلاسای ارشد ولی اگه ۲ ماه دیر تر برم دیگه هیچ فایده ای نداره

اتفاقا این سوال رو از مشمولین دانشگاه پرسیدم که اتفاقا اونا گیج تر از موارد فوق بودن..Big Grin

اونا میگفتن کسانی که چنین وضعیتی دارن در آبان ماه به خدمت اعزام میشن ولی میشه شما دفترچه بگیری و در تاریخی که میخای بری بهمراه دفترچه اعزامت ، پای اتوبوس اعزام بری و داوطلبانه خواهان اعزام بشی (فکر کنم جابجایی با یکی از سربازها منظورش بود)

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۰۶ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information کتابهای بزرگ جهان را بخوانید! marvelous ۷ ۴,۵۳۰ ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
Information کتابهای بزرگ جهان را بخوانید! marvelous ۰ ۱,۶۹۸ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ب.ظ
  همه چیز درباره کمپانی بزرگ سامسونگ SAMSUNG zibaara ۰ ۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zibaara
  مسابقه بزرگ هوش مصنوعی - پیش بینی انتخابات ریاست جمهوری ایران mjzarrin ۶ ۶,۱۱۱ ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sherkat
  برگزاری نشست دانشگاه‌های بزرگ ایران و روسیه در تهران plusdeck ۰ ۲,۲۰۶ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  تاریخ بزرگ برای پارسی زبانان (مِهبانگ) artmiss ۹ ۵,۴۹۸ ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: artmiss
  دوراهی بزرگ!!!تحصیل در شهر محل زندگی یا دانشگاه بهتر؟ Morza ۱۳ ۵,۶۵۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Morza
Information آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ mengan ۲۶ ۱۹,۰۹۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Aseman7
  روابط بین تتا و امگا و او بزرگ abji22 ۴ ۲,۳۳۳ ۰۶ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: abji22

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close