زمان کنونی: ۰۶ مهر ۱۴۰۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هزینه پیشنهادی برای پروژه

ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ق.ظ
سلام دوستان.
می خواستم بدونم هزینه ای که برای یک پروژه پیشنهاد می کنیم چه جوری محاسبه می شه؟ مثلا به تعداد ساعتی که روی پزوژه وقت گذاشته می شود؟ به تعداد روزی که وقت گذاشته می شه؟ به تعداد فرم هایی که طراحی می شه؟
یه پروژه گرفتم که مربوط به ترمینال های استان است و قرار است اطلاعات ماشینی هایی که به مسیرهای مختلف فرستاده می شود ثبت کند. من چون تا حالا خودم قرارداد نبستم نمی دونم چه قیمتی رو پیشنهاد بدم. حالا اگه اطلاعات بیشتری رو می خواستید پیغام بدید تا بیشتر توضیح بدم...

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ
سلام
بیشتر بستگی به خودتون داره
ولی سعی کنید قیمتی که میدید به کارکرد نرم افزارتون بی ارزه
ضمنا قید کردن تک تک مواردی که مشتری میخواد در قرار داد و بستن قراردادی محکم میتونه از مسائلی که بعدا حتما پیش میاد جلوگیری کنه
موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ ب.ظ
شما میتونید وسعت نرم افزار رو از روی محصولات مشابه ببینید
ببینید بحث سر یک دهه فعالیت کامپیوتری برنامه نویس هست نمیشه گفت من چون اینقدر رو پروژه وقت گذاشتم اینقدر پول بگیرم بصورت غیر مستقیم شما شاید برای همین برنامه نویسی ۱۰ سال وقت و هزینه صرف کرده باشید و کاری هم نیست که از دست هر کسی بر بیاد
ببینید شما حتما برنامه نویس مجربی هستید که چنین برنامه ای بهتون پیشنهاد شده پس قیمت خیلی پایینی پیشنهاد ندید از یه قیمتی شروع کنید تا ۲۵ درصد هم تخفیف بدید و تو قرارداد نحوه پشتیبانی هم حتما قید بشه(مثلا تا ۶ ماه رایگان ازون به بعد ماهیانه تا دوسال فلان قیمت)
من قیمت پیشنهادیم برای این پروژه از ۸۰۰ هزار تا یک میلیون ۵۰۰ هزار تومن هستش

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , ف.ش , marzieh
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ
قیمت پیش نهادی من اینه که از ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ باید بگیری
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh
ارسال:
۱۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
دوستان از همگی ممنونم .. جواباتون خیلی مفیده .. سپاس

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۱,۷۲۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۹,۷۵۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۵۵۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۹۱۸ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۱,۲۲۹ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۴۳۵ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۹۳۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  درخواست جزوه ساختمان داده مفید برای خواندن سریع parisa74103 ۰ ۲,۰۲۱ ۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  پروژه clips hadis_67 ۲ ۳,۳۳۱ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nima_pw
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۵,۸۸۲ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close