زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رسیدگی به شکایات از دستگاهها

ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ب.ظ
Lightbulb رسیدگی به شکایات از دستگاهها
سلام
چند روزه درگیر مسئله ی بی کفایتی عده ای هستم که طبق معمول در جای خودشون نیستند و باعث می شن مردم دچار دردسر بشن و کارشون روی هوا بمونه!! برای همین داشتم توی سایت سازمان مربوه دنبال فرمی می گشتم تا اعتراض خودم رو نسبت به نحوه ی عملکرد دستگاه اعلام کنم که البته حتی لینک "تماس با ما" این سازمان بازگشت به صفحه اصلی بود!
بالاخره مسیرم به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
افتاد و خوشبختانه قسمتی رو برای رسیدگی به شکایات مردم تعبیه کرده بودند.

از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
می تونید شکایت خودتون رو از دستگاههای مختلف (بانک ها، وزارت خانه ها، سازمان ها و ..) ثبت و پیگیری کنید، حتی به عنوان یک شهروند آگاه اگر مسئله ای بود گزارش بدید.
گفتم شاید خیلی های دیگه با مسائلی مشابه من مواجه بشوند و معرفی این سایت بتونه مفید باشه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , diligent
ارسال:
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ق.ظ
ممنون آقا هاتف.
من پیرامون تخلف در یکی از استخدامیها میخوام شکایت کنم، میدونم به جایی نمیرسه اعتراضم و وضعیتم تغییری نمیکنه چون کار از اساس خرابه اما خوب ..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ب.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ق.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  ممنون آقا هاتف.
من پیرامون تخلف در یکی از استخدامیها میخوام شکایت کنم، میدونم به جایی نمیرسه اعتراضم و وضعیتم تغییری نمیکنه چون کار از اساس خرابه اما خوب ..
شما وظیفه شهروندی تون رو انجام بدید تا در پیشگاه خدا سربلند باشید، و البته امیدوار باشید.
انشالله که وضعیت تون تغییر کنه و ما هم از نتیجه کار شما امیدوار تر بشیم.

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
RE: رسیدگی به شکایات از دستگاهها
(۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
چند روزه درگیر مسئله ی بی کفایتی عده ای هستم که طبق معمول در جای خودشون نیستند و باعث می شن مردم دچار دردسر بشن و کارشون روی هوا بمونه!! برای همین داشتم توی سایت سازمان مربوه دنبال فرمی می گشتم تا اعتراض خودم رو نسبت به نحوه ی عملکرد دستگاه اعلام کنم که البته حتی لینک "تماس با ما" این سازمان بازگشت به صفحه اصلی بود!
بالاخره مسیرم به سایت
افتاد و خوشبختانه قسمتی رو برای رسیدگی به شکایات مردم تعبیه کرده بودند.

از
می تونید شکایت خودتون رو از دستگاههای مختلف (بانک ها، وزارت خانه ها، سازمان ها و ..) ثبت و پیگیری کنید، حتی به عنوان یک شهروند آگاه اگر مسئله ای بود گزارش بدید.
گفتم شاید خیلی های دیگه با مسائلی مشابه من مواجه بشوند و معرفی این سایت بتونه مفید باشه.

نتیجه ای گرفتید؟

drink 8 glasses of water a day

ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  نتیجه ای گرفتید؟
رسیدگی به شکایت حتما طول خواهد کشید، منم هفته آینده یه مسافرت در پیش دارم خیلی نمی تونم پیگیری کنم اما شما اگر مسئله مشابه داشتید بد نیست ۱۵ دقیقه از وقت وبگردی تون رو به اینکار اختصاص بدید.

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ
RE: رسیدگی به شکایات از دستگاهها
(۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ق.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  من پیرامون تخلف در یکی از استخدامیها میخوام شکایت کنم، میدونم به جایی نمیرسه اعتراضم و وضعیتم تغییری نمیکنه چون کار از اساس خرابه اما خوب ..
شما فک کنم باید به دیوان عدالت اداری شکایتتونو بفرستین منم آزمون استخدامی حقمو خوردن فرستادم ولی هیچی.Big Grin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close