زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زبان دکتر آموخته

ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ ب.ظ
زبان دکتر آموخته
سلام دوستان اینجا کسی کلاس های دکتر آموخته را رفته است؟ بر اساس آن امتحان ارشد را بده؟ چه طور بود؟ لطفا نظر دهید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط f.a.)
RE: زبان دکتر آموخته
کسی شرکت نکرده؟؟؟؟!!!!
۰
۰
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ)f.a نوشته شده توسط:  کسی شرکت نکرده؟؟؟؟!!!!

سلام
من تا ترم ۳ رفتم اما چون نزدیک کنکور ارشد شد دیگه ترم ۳ با کلاس پیش نرفتم و دیگه ادامه ندادم کلاساش خوبه اما من که زیاد به دردم نخورد چون سر کنکور برای زبان وقتی نذاشتم اما دوره ترجمه کلا برای یاد گرفتن اصول ترجمه صحیص خوبه دوره تافل هم تعریفش رو شنیدم اما من این دوره اش رو نرفتم فقط ترجمه رو رفتم راضی بودم ولی خب الان دیگه کار نکردم کلا اصولی که آموزش داده رو یادم رفته دوره تافل هم برای کنکور ارشد و دکتری و امتحان تافل خوبه کلاساش خیلی خوبه و اصلا کسل و خسته کننده نیست فقط میخندی و خیلی خوب دکتر مفاهیم رو آموزش میدن
به هر حال اگه با کلاس پیش برید خیلی خوبه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f.a , ف.ش
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ)baran نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ)f.a نوشته شده توسط:  کسی شرکت نکرده؟؟؟؟!!!!

سلام
من تا ترم ۳ رفتم اما چون نزدیک کنکور ارشد شد دیگه ترم ۳ با کلاس پیش نرفتم و دیگه ادامه ندادم کلاساش خوبه اما من که زیاد به دردم نخورد چون سر کنکور برای زبان وقتی نذاشتم اما دوره ترجمه کلا برای یاد گرفتن اصول ترجمه صحیص خوبه دوره تافل هم تعریفش رو شنیدم اما من این دوره اش رو نرفتم فقط ترجمه رو رفتم راضی بودم ولی خب الان دیگه کار نکردم کلا اصولی که آموزش داده رو یادم رفته دوره تافل هم برای کنکور ارشد و دکتری و امتحان تافل خوبه کلاساش خیلی خوبه و اصلا کسل و خسته کننده نیست فقط میخندی و خیلی خوب دکتر مفاهیم رو آموزش میدن
به هر حال اگه با کلاس پیش برید خیلی خوبه
ممنون از پاسختون...من الان ترم ۲ رو دارم تمموم می کنم....موندم کلاس تافلشو برم یا نه هدفم فقط ارشد...دنبال اینم که ببینم کسی تا حالا استفاده کرده از این نوع زبان خوندن و تست زدن واسه ارشد...؟!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran
ارسال:
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ
دوستان خواهشا اگر استفاده کردید پاسخ بدید ...ممنون
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ب.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)f.a نوشته شده توسط:  دوستان خواهشا اگر استفاده کردید پاسخ بدید ...ممنون

من کلاساشونو ۲ ترم رفتم اما قبلا هم در همون حد ترجمه می کردم.مشکل من سطح لغت هست که تا ترم دوم فقط اصول آموزش داده میشه.شاید در ترم ۳ که جمع بندی و تست هست این مساله رفع بشه.همه فقط تعریف میکنند اما کسیو ندیدم واقعا استفاده کرده باشه
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ب.ظ
زبان دکتر آموخته
همش داشتم به این فکر میکردم معنی تیتر تاپیک چی میشه ؟! Big Grin
نمیدونستم آموخته فامیل یه شخصه Big Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۱
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ب.ظ
زبان دکتر آموخته
دوستان کلاس های دکتر آموخته را کسی تا حالا تجربه کرده است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه می گویند برای ارشد خیلی خوب هست ؟؟؟اگر کسی رفته است اگر می شود بیایند دوستان را راهنمایی کنند با تشکر از شما
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۳ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۴۸ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۰,۹۷۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۱۲۷ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۰۱۶ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close