زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به کلید اولیه علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ و درصدهای فرضی و تخمین رتبه

ارسال: #۱۶
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۰ ق.ظ
RE: اعتراض به کلید اولیه علوم کامپیوتر ۱۳۹۱
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ)mask نوشته شده توسط:  [quote='mask' pid='72998' dateline='1330409574']
سلام
لطفا اگه کسی میتونه رتبه این درصد های علوم کامپیوتر رو تخمین بزنه اعلام کنه
البته خیلی خراب کردم.
نظریه ۴۶
ریاضی ضریب ۶: ۲۴
ساختمان داده: ۴
زبان ۵
بقیه هم سفید Sad:
رتبه شما بین ۳۰۰ تا ۵۰۰میشه که بین الملل (تبریزو چابهار)قبولید

(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ق.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  میشه رتبه ی منم بگین ؟

زبان ۳۱

پایه ۲۱

گسسته ۲۴

داده و الگوریتم ۲۲

اصول ۲۹

نظریه اتوماتا ۵۶

آنالیز ۰
صفر

معدل ۱۴/۳۰

قبول میشم؟ چند میشه رتبه ام؟

رتبه شما بین ۱۵۰-۲۰۰ میشه قبول هم میشوید

خدا از دهنتون بشنوه . راستش من رشتم کامپیوتره واصلا خبر ندارم از گرایش های علوم کامپیوتر ، میشه یه توضیح مختصر در این مورد بدین و بگین کدوم دانشگاه ها کدوم گرایش ها رو داره و من کدوم قبول میشم؟ مرسی
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ ق.ظ
سلام
لطفا اگه کسی میتونه رتبه این درصد های علوم کامپیوتر رو تخمین بزنه اعلام کنه
البته خیلی خراب کردم.
نظریه ۴۶
ریاضی ضریب ۶: ۲۴
ساختمان داده: ۴
زبان ۵
بقیه هم سفید Sad:
[/quote]
کسی نیست یه دلگرمی واقعی به ما بده!!!!!!!!

با تشکر از delta ی عزیز
دانشگاه بین المللی تبریز چقدر هزینه داره؟
با توجه به اینکه من یک فرهنگی هستم واستخدام آموزش پرورش می باشم آیا انتقالی هم می تونم بگیرم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ب.ظ
اعتراض به کلید اولیه علوم کامپیوتر ۱۳۹۱
تا اونجا که میدونم دانشگاه بین المللی تبریز زبان تدریسش انگلیس هست . اگه مدرک تافل داشته باشید زودتر میتونید تموم کنید . اگر هم هیچ مدرک زبانی نداشته باشید نزدیک دو میلیون ترم اول میگرند و ترم اول فقط زبان باید بخونید و ازترم بعد بهتون واحد های اصلی تعلق می گیره .
هزینه هر ترم از شهریه دانشگاه آزاد بالاتر میشه . ولی مدرکی که دریافت میکنید معتبرتر هست به علت اینکه پایان نامه را بازبان انگلیسی میدهید اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور داشته باشید راحتتر میتونید دریک دانشگاه خارجی پذیرش بگیرید .
در کل با هزینه ثبت نام با خوابگاه و غذا و رفت و برگشت ....هزینه های متفرقه دیگر ترمی نزدیک چهار میلیون در میاد البته حدودا گفتم . باز میتونید از خود دانشگاه سوال کنید . واگر اطلاعات دقیق تری داشتید در اختیار بچه ها هم قراردهید .

گل ها امضای خدا در زمین هستند ، بدون شک تو زیباترین امضای خدایی .
آرزویم این است که در این قلمروی ممکن پا در بیرون آن نهم تا توانم مرزهای ممکن را بیابم .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sd_javadi
ارسال: #۱۹
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ)farahnaz نوشته شده توسط:  تا اونجا که میدونم دانشگاه بین المللی تبریز زبان تدریسش انگلیس هست . اگه مدرک تافل داشته باشید زودتر میتونید تموم کنید . اگر هم هیچ مدرک زبانی نداشته باشید نزدیک دو میلیون ترم اول میگرند و ترم اول فقط زبان باید بخونید و ازترم بعد بهتون واحد های اصلی تعلق می گیره .
هزینه هر ترم از شهریه دانشگاه آزاد بالاتر میشه . ولی مدرکی که دریافت میکنید معتبرتر هست به علت اینکه پایان نامه را بازبان انگلیسی میدهید اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور داشته باشید راحتتر میتونید دریک دانشگاه خارجی پذیرش بگیرید .
در کل با هزینه ثبت نام با خوابگاه و غذا و رفت و برگشت ....هزینه های متفرقه دیگر ترمی نزدیک چهار میلیون در میاد البته حدودا گفتم . باز میتونید از خود دانشگاه سوال کنید . واگر اطلاعات دقیق تری داشتید در اختیار بچه ها هم قراردهید .
با تشکر از frahnaz عزیز
البته با حقوق معلمی نمی شه این شهریه را پرداخت کرد
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط delta.)
(۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ق.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  خدا از دهنتون بشنوه . راستش من رشتم کامپیوتره واصلا خبر ندارم از گرایش های علوم کامپیوتر ، میشه یه توضیح مختصر در این مورد بدین و بگین کدوم دانشگاه ها کدوم گرایش ها رو داره و من کدوم قبول میشم؟ مرسی

طبق سال پیش:
یزد گرایش محاسبات مجموع روزانه و شبانه ۱۷
دامغان محاسبات علمی ۵
زاهدان محاسبات علمی۶
شریف محاسبات علمی و نظریه محاسبات۱۵
زنجان سیستم های هوشمند۱۶
تبریز سیستم های هوشمند۶
امیرکبیر سیستم های هوشمند- نظریه محاسبات-محاسبات علمی۶
شهید بهشتی دقیق نمیدونم ۱۵
تهران دقیق نمیدونم ولی گرایش جالبی داره۱۰
تربیت مدرس نظریه محاسبات۷
تربیت معلم علوم تصمیم و مهمندسی دانش۱۹
علوم اقتصادی علوم تصمیم و مهندسی دانش۲۲
مازندارن هم بعد اضافه شد محاسبات علمی ۵
شما هم ان شاا... یزد-دامغان-زاهدان-علوم اقتصادی و مازندران قبولید روزانه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid.adldoost
ارسال: #۲۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ
من تا اونجایی که از دانشگاه خودمون خبر دارم تعداد کسایی رو که گرفته بیشتر از این حرفا بوده ... چیزی نزدیک به ۲۰ نفر بدون سهمیه های ارشد مستقیم که جمعا نزدیک به ۳۰ نفر در مجموع گرایشات ثبت نام کردن.

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid.adldoost , farahnaz
ارسال: #۲۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ق.ظ
امسال کنکور ارشد علوم کامپیوتر خیلی ساده بود یا همیشه همینطوره؟ میشه دوستان نظرشون رو در مورد سطح سوالات امسال بگن؟ ممنون
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ق.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  امسال کنکور ارشد علوم کامپیوتر خیلی ساده بود یا همیشه همینطوره؟ میشه دوستان نظرشون رو در مورد سطح سوالات امسال بگن؟ ممنون

میشه بگید از نظر شما کدوم درسا آسونتر بودن؟یعنی واقعا تونستید راحت به اکثر سوالا جواب بدید؟

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ ب.ظ
RE: اعتراض به کلید اولیه علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ و درصدهای فرضی و تخمین رتبه
(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ق.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  امسال کنکور ارشد علوم کامپیوتر خیلی ساده بود یا همیشه همینطوره؟ میشه دوستان نظرشون رو در مورد سطح سوالات امسال بگن؟ ممنون

میشه بگید از نظر شما کدوم درسا آسونتر بودن؟یعنی واقعا تونستید راحت به اکثر سوالا جواب بدید؟

خوب من برای مهندسی کامپیوتر خونده بودم. انتظار داشتم نظریه سخت تر باشه به نظرم آسون بود من ۵۶ درصد زدم.
برنامه نویسی هم که فوق العاده آسون بود ! همه ی سوالاش رو زدم !
گسسته هم که میگن برای علوم کامپیوتر همیشه سخت تر از مهندسی کامپیوتره من ۲۵ زدم !
حس کردم آسونه !
کلا درصدام اینه :
زبان : ۳۱
پایه : ۲۱
گسسته : ۲۵
داده : ۲۲
اصول : ۲۹
نظریه : ۵۶
آنالیز عددی سفید !
به نظرتون رتبه ام چند میشه ؟
۱
۰
ارسال: #۲۵
۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ق.ظ

نظریه رو خیلی خوب زدی ، من که خراب کردم. برنامه نویسی اش آسون بود ولی نه دیگه در این حد که همشو درست حل کنی
اگه فقط ۱۰ تا سوال برنامه نویسی رو درست زده باشی باید تو پایه درصدت ۲۸ بیاد نه ۲۱ .
در مورد تخمین رتبه که خود من هم نمیدونم چند میشم ، تا الان فکر میکردم تک رقمی بشم ولی الان که گفتی سوالا آسون بود شک کردم که جایی که میخوام قبول میشم یا نه ؟

(شاید به دردتون خورد)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz
ارسال: #۲۶
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ
RE: اعتراض به کلید اولیه علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ و درصدهای فرضی و تخمین رتبه
(۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ق.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  

نظریه رو خیلی خوب زدی ، من که خراب کردم. برنامه نویسی اش آسون بود ولی نه دیگه در این حد که همشو درست حل کنی
اگه فقط ۱۰ تا سوال برنامه نویسی رو درست زده باشی باید تو پایه درصدت ۲۸ بیاد نه ۲۱ .
در مورد تخمین رتبه که خود من هم نمیدونم چند میشم ، تا الان فکر میکردم تک رقمی بشم ولی الان که گفتی سوالا آسون بود شک کردم که جایی که میخوام قبول میشم یا نه ؟

میشه درصداتو بگی؟ ضمنا خبر داری علوم اقتصادی مهندسی دانش چه رتبه ای می خواد؟ به نظرت رتبه ی من چند میشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ
علوم اقتصادی سال پیش با ۱۸۴ هم روزانه قبول شدن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid.adldoost
ارسال: #۲۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ق.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  

میشه درصداتو بگی؟ ضمنا خبر داری علوم اقتصادی مهندسی دانش چه رتبه ای می خواد؟ به نظرت رتبه ی من چند میشه؟

درصدامو تو صفحه اول گفتم ... همونجا هست.

(شاید به دردتون خورد)
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ
با سلام این تقریبا درصدهای منه میشه یه تخمین هم به من بزنید
زبان ۰
پایه ۳۰
گسسته ۴۰
ساختمان ۴۰
نظریه ۵۰
آنالیز ۱۰
اصول ۱۰

هر کس به من یک کلام بیاموزد تا پایان عمر مرا بنده خود ساخته است (مولایم امام علی )
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ق.ظ، توسط soha00.)
بارتبه ۳۰۰ علوم کامپیوتر میشه جایی قبول شد؟؟؟؟؟؟

دانشگاه مجازی بهتره یا بین الملل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۲۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۵۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۴۰۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۲۳ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close