زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تخمین رتبه ؟ واقعی یا خیالی ؟

ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۳۷ ب.ظ
بچه ها نظرتون در رابطه با تخمین رتبه سایت مدرسان شریف چیه؟ به نظرتون واقعی میاد؟ برای شما حدودا چه رتبه هایی نشون میده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط morelo.)
زیر ۱۰۰ داد برای من!!!!
درصدای پارسالمو زدم ۱۵۰ تایی اختلاف داشت.
مهستان معقولتره، درصدهای پارسالمو که زدم ۴ تایی اختلاف داشت./ هرچند هیچکدوم درست نیست امسال باید خیلی بالا زده باشی تا جای خوب قبول شی.
به نظرم برای زیر ۱۰۰ آوردن باید زبان، مشترک و ریاضی ۴۵-۵۰ زده باشی!!(با توجه به آسون بودن سوالات)
۰
۰
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۳ ب.ظ
من رشته علوم رو دارم میگم ... تو مهستان ظاهراً علوم رو پشتیبانی کرده ولی نمیشه ازش تخمین گرفت ؟ کسی تونسته ؟

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

(شاید به دردتون خورد)
۰
۰
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ ب.ظ
پارسال رتبه منا مهستان ۵۰ تخمین زد شدم ۹۹
۰
۰
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۳ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  من رشته علوم رو دارم میگم ... تو مهستان ظاهراً علوم رو پشتیبانی کرده ولی نمیشه ازش تخمین گرفت ؟ کسی تونسته ؟
باید یکبار دیگه عضو بشید ولی رشته ای رو که موقع عضویت انتخاب میکنید علوم باشه-چون هر عضو فقط میتونه یک رشته انتخابی داشته باشه(نمیدونم این از ضعف سیستم بوده یا طراحی خودشون بوده؟)
۰
۰
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۴۰ ب.ظ
از میون تمام سیستم ها مهستان به نظر من معتبر ترینه (لااقل برای مهندسی کام)
راه دیگه این هست که درصد هر درس رو در ضریبش ضرب کنید برای مهندسی کامپیوتر گرایش نرم اگه این حاصل بالای ۲۵۰ بشه میشه به دولتی امید داشت
مثلا ۲۵ زبان ۳۰ ریاضی ۳۵ مشترک ۲۰ تخصصی
با توجه به ضرایب زبان یک - ریاضی دو - مشترک چهار - تخصصی دو
حاصل این ضریب خطی میشه ۲۶۵ و به نظر من این فرد میتونه امیدوار بمونه برای دولتی

البته بازم میگم که این ضریب یه روشی هست که حدود رو میده و الا سنجش با توجه به تراز داوطلبا رو رتبه بندی میکنه که میشه گفت کاملا پویاست و نحوه پاسخ هر داوطلب کنکور در رتبه نهایی شما اثر میذاره ولی این روش حدود خوبی رو میده

اگه میخواید حدود گرایش های دیگه و یا رشته های دیگه رو بدونید به کارنامه های سال قبل مراجعه کنید یه همچین طرحی از داخلش میشه استنباط کرد من چون خودم درگیر ذهنیم فقط قبولی در دولتی هست این رو گفتم
۰
۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ ب.ظ
من پارسال مهستان رتبه هامو دادم برام زد ۱۵۷ ولی ۲۳۰ شدم
امسال ببینیم چی میزنه ؟

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۴ ب.ظ
RE: تخمین رتبه ؟ واقعی یا خیالی ؟
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۶ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  زیر ۱۰۰ داد برای من!!!!
درصدای پارسالمو زدم ۱۵۰ تایی اختلاف داشت.
مهستان معقولتره، درصدهای پارسالمو که زدم ۴ تایی اختلاف داشت./ هرچند هیچکدوم درست نیست امسال باید خیلی بالا زده باشی تا جای خوب قبول شی.
به نظرم برای زیر ۱۰۰ آوردن باید زبان، مشترک و ریاضی ۴۵-۵۰ زده باشی!!(با توجه به آسون بودن سوالات)
نه بابا اینقدرا هم آسون نبود ، این درصدا برای رتبه ۱ رقمیه ( بشتر ۱ تا ۵ ) خوبه نه دو رقمی .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۹۸ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۶۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۶۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  در خواست اهدای کتاب برای یک نیازمند واقعی خانه سبز ۲ ۲,۰۲۲ ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۵۵ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian
  تخمین رایگان رشته قبولی مدرسان شریف sresoft ۲۸ ۳۱,۷۳۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۳۳۵۹۵۱۰۸۵
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۶۳ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  «ژن‌های خوب» واقعی می‌روند! H-Arshad ۰ ۱۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  تخمین رایگان شهر و دانشگاه برای رشته (IT) mmdsharifi ۱۲ ۸,۶۷۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mmdsharifi
  دانشگه های مجاز با رتبه ۸۳۸۴ هوش و رتبه ۸۷۳۲ ای تی(شبکه) roshi65 ۲ ۲,۷۱۷ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roshi65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close