زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیش بینی رتبه

ارسال: #۳۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ
RE: پیش بینی رتبه
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  حالا اگه چک کردی کلیدارو و تمام تست هارو درست زدی چی Wink
نیستی چتد وقته!Big Grin

با ورژن ۲۰۱۲ برگشتند!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۵ ب.ظ)ramin66 نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  تا زمانی که کلیدا نیومده زیاد به این رتبه هایی که برای خودتون میگید اعتماد نکنید یعنی نه ناراحت بشید نه خوشحال اما وقتی با کلید چک کنید رتبه ها درصدا خیلی دقیقتر میشه و رتبه ها هم تقریبا نزدیکتر به هر حال امیدوارم اونایی که فکر میکنن کنکورو بد شدن نتیجه خیلی بهتری بگیرن و اونایی هم که فکر میکنن خوب شدن خوبتر بشن Smile

بدترین زمانی که میشه حال ۱ کنکوری رو گرفت زمانی که کلیدا رو اعلام میکنن من که فکر کنم کلی دپرس شم که تلاشم به فنا رفته. خدا کنه اینجور نباشه

حالا اگه چک کردی کلیدارو و تمام تست هارو درست زدی چی Wink

اون موقع ۱ روز کامل نماز میخونمو خدا رو شکر میکنم
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط Br2012.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  حالا اگه چک کردی کلیدارو و تمام تست هارو درست زدی چی Wink
نیستی چتد وقته!Big Grin

آره درگیر دنباله ای از مسائل بودم Smile البته بلک جان خودتم زیاد نبودی ها... Wink
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
نیستی چتد وقته!Big Grin

با ورژن ۲۰۱۲ برگشتند!

Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال: #۳۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ
پیش بینی رتبه
من یه مدت از نعمت اینترنت یه بهره بودم که الن بهره مند شدم. Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۱۸ ب.ظ
پیش بینی رتبه
یه نفر میتونه برای منم تخمین بزنه؟:
ریاضی:۴۳
مشترک:۵۲
تخصصی نرم:۱۸

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
۲
۰
ارسال: #۳۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۸ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  یه نفر میتونه برای منم تخمین بزنه؟:
ریاضی:۴۳
مشترک:۵۲
تخصصی نرم:۱۸

اگه زبانو سفید زده باشی، زیر ۱۵۰

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۳۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ ب.ظ
پیش بینی رتبه
ریاضی ۳۱
مشترک ۴۵
تخصص ۳۷
زبان سفید
این چه جوریه؟

خبر های روز ایران دنیا
در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)hussein.sh نوشته شده توسط:  ریاضی ۳۱
مشترک ۴۵
تخصص ۳۷
زبان سفید
این چه جوریه؟

زیر ۱۵۰ که حتما میشید. ولی بازم بسته به درصدای بقیه ممکنه بهترم بشید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۱
۰
ارسال: #۳۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۱۷ ب.ظ
پیش بینی رتبه
توی هر بخش بجز زبان (ریاضی - مشترک - تخصصی)
به طور تقریبی چهار یا ۵ تا سوال یا بیش از این سوالاتی هست که واقعا روش بحثه و جوابش مشخص نیست . چطور دوستان با توجه به این سوالات این قدر راحت درصدها رو حساب میکنند. یعنی هیچ کدوم از این دوستانی که درصداشون رو میگن این سوالات ایهام دار رو نزدند
اگه بگید نه که خیلی بعیده
اگه میگید آره و شما فقط چهار تا از میون این سوالات مبهم رو زده باشید رتبتون یه چیزی حدود ۱۰۰۰ تا (دربدترین حالت همه غلط و بهترین حالت همه درست) قابل تغییره
پس به نظر من بهتره لا اقل تا کلید صبر کنید(و اون هم یه حدود کلی رو مشخص میکنه و باید تا خرداد صبر کرد)
اینو گفتم که دوستان با درصدهای خوب بعدا احتمال شوکه شدنشون کم بشه و دوستانی هم که فکر میکنند خراب زدند زود هست برای قضاوت
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , pos , Joonz , blackhalo1989 , Sunshine Off , fatemeh85
ارسال: #۴۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۸ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  توی هر بخش بجز زبان (ریاضی - مشترک - تخصصی)
به طور تقریبی چهار یا ۵ تا سوال یا بیش از این سوالاتی هست که واقعا روش بحثه و جوابش مشخص نیست . چطور دوستان با توجه به این سوالات این قدر راحت درصدها رو حساب میکنند. یعنی هیچ کدوم از این دوستانی که درصداشون رو میگن این سوالات ایهام دار رو نزدند
اگه میگید آره و شما فقط چهار تا از میون این سوالات مبهم رو زده باشید رتبتون یه چیزی حدود ۱۰۰۰ تا (دربدترین حالت همه غلط و بهترین حالت همه درست) قابل تغییره
پس به نظر من بهتره لا اقل تا کلید صبر کنید(و اون هم یه حدود کلی رو مشخص میکنه و باید تا خرداد صبر کرد)
اینو گفتم که دوستان با درصدهای خوب بعدا احتمال شوکه شدنشون کم بشه و دوستانی هم که فکر میکنند خراب زدند زود هست برای قضاوت

من ۱ سوال همش تو ذهنمه کسایی که سال قبل قبول شدن چه احساسی داشتن خوب زدن یا بد؟Huh از کجا میشه بچه های سال قبلو تو مانشت پیدا کرد؟
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)ramin66 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  توی هر بخش بجز زبان (ریاضی - مشترک - تخصصی)

من ۱ سوال همش تو ذهنمه کسایی که سال قبل قبول شدن چه احساسی داشتن خوب زدن یا بد؟Huh از کجا میشه بچه های سال قبلو تو مانشت پیدا کرد؟
دوست گرامی همه چیز برمی گرده به انتظارات خودت نسبت به خودت واون احساس بعدکنکور هم از این نشات میگیره،یکی انتظارداره رتبه یک رقمی بشه،یادورقمی و...امتحان را برمبنای اون رتبه میده که اگه وقت کم بیاره یا به نعداد کمتری سوالات جواب بده خب اونوقت اعصابش خراب میشه اما درهرصورت قبول میشهآیا یکی مثل من حتما باید تهران قبول بشم وجای دیگه نمیتونم برم خب اگه درصدام به بچه های تهران نرسه عصبی میشم.زیاد خودتون را درگیراین مسائل نکنید چون تاکارنامه تون نیاد چیزی معلوم نیست.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
ارسال: #۴۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ب.ظ
پیش بینی رتبه
من پارسال شانسی زدم مجازیه شیراز قبول شم !

امسال فک کنم همونم قبول نشم !Smile)))
۱
۰
ارسال: #۴۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ق.ظ
پیش بینی رتبه
(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۴ ب.ظ)elinaz نوشته شده توسط:  من پارسال شانسی زدم مجازیه شیراز قبول شم !

منم فکر میکنم اگه شانسی زده بودم خیلی بهتر بود حداقل میگفتم خوب شانسم بوده دیگه Sad
۱
۰
ارسال: #۴۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ ق.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۴ ب.ظ)elinaz نوشته شده توسط:  من پارسال شانسی زدم مجازیه شیراز قبول شم !

منم فکر میکنم اگه شانسی زده بودم خیلی بهتر بود حداقل میگفتم خوب شانسم بوده دیگه Sad

دیگه نگین جون من من حساب کردم هیچ رقمه در نمیام حالمو گرفت
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ب.ظ
پیش بینی رتبه
(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)ramin66 نوشته شده توسط:  من ۱ سوال همش تو ذهنمه کسایی که سال قبل قبول شدن چه احساسی داشتن خوب زدن یا بد؟Huh از کجا میشه بچه های سال قبلو تو مانشت پیدا کرد؟
از اینجا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و اینجا:

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی بینی!!! ghasedak ۸ ۵,۲۲۶ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaabbasi
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۶۱۸ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۱۶ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۹۱۲ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۱۲۹ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
Exclamation جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۴ ۴,۰۹۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۸۵ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  نحوه محاسبه مجموعه پیش بینی یا lookahead Erfan_Ekh ۱ ۲,۳۲۹ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ftmbghrn
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۹۹ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  قیمت دیوار پیش ساخته ۳dpanel ۰ ۵ ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ۳dpanel

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close