زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پذیرش بدون کنکور

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ب.ظ
پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور
سلام به همگی، میخواستم بدونم که کسی در مورد پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور اطلاعاتی داره؟ این که امیدی هست کسی غیر از دانشجوهای خود اون دانشگاه رو پذیرش کنن یا نه؟ مرسی.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ ق.ظ
RE: پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)tabestan نوشته شده توسط:  سلام به همگی، میخواستم بدونم که کسی در مورد پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور اطلاعاتی داره؟ این که امیدی هست کسی غیر از دانشجوهای خود اون دانشگاه رو پذیرش کنن یا نه؟ مرسی.

سلام
به نظر من به دانشگاه بستگی داره .مثلا تو شریف به غیر از دانشجوهای شریف از چند دانشگاه دیگه هم بدون کنکور دانشجو می پذیره بهتره از دانشگاه مورد نظر یه پرس و جو کنید ببینید چه جوریه

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ب.ظ
بله
الان امیرکبیر برای سال آینده اطلاعیه داده و تا آخر این ماه هم فرصت داره
برای امسال که فکر نکنم دیگه فرصت ارسال مدارک باشه
اگر جایی رو پیدا کردید به ما هم خبر بدین.
۰
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ ب.ظ
در قسمت اخبار ارشد به ادرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اطلاعیه سازمان سنجش در این زمینه رو قرار دادن می تونید سوالات و ادامه بحث رو اونجا داشته باشید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ ب.ظ
پذیرش بدون کنکور
سلام دوستان

آیا کسی هست بدون کنکور در دانشگاه های دولتی و مخصوصا تهران برای مقطع ارشد پذیرش گرفته باشه؟

به غیر از شاگرد اولی ... مثلا از طریق بنیاد نخبگان یا جشنواره خوارزمی یا مقام آوردن تو جشنواره های بین المللی و ....

اگر هست یا کسی رو میشناسه که اینکارو کرده باشه لطفا بگه

و یا اگر امکان پرسیدن شرایط رو داره هم اگر بپرسه لطف بزرگی کرده

خیلی ممنون

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ ب.ظ
پذیرش بدون کنکور
منم میخوام بدونم
۰
۰
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۱ ب.ظ
RE: پذیرش بدون کنکور
(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۲۵ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  منم میخوام بدونم

مگه میشه؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۱ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  مگه میشه؟

خوب داره میگه از طریق بنیاد نخبگان و ....
۰
۰
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط alamdar.)
پذیرش بدون کنکور
من خودم یادمه قبلا توی یک فایلی که روی سایت بنیاد بود آئین نامه حمایت از نخبگان و اینها بود که پذیرش بدون کنکور هم شاملش بود و اسم همه دانشگاه های کشور توی یک صفحه بود و میشد جلوش تیک زد و با تایید رئیس اون دانشگاه بدون کنکور وارد شد

نمیدونم والا ... شاید جدیدا همینم برداشتن!!
واقعا متاسفم واسه مملکت ... به نظرم هر روز به جای اضافه شدن حمایت‌ها از حمایت‌ها دارن کم میکنن

همه رو کتاب حفظ کن و درس پاس کن و تست زدن یاد بگیر بار آوردن ... تولید و خلاقیت و .... معنا نداره این وسط

۲
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ ب.ظ
پذیرش بدون کنکور
سلام این طور که من میدونم تا دو سال قبل این طور بود که یه حد نصاب امتیاز داره اگه اون رو کسب کنید میتونید برید برای ثبت نام‌، دوتا از دوستای من تو گروه رباتیک دانشگاه بودن چند تا مقام کشوری و جهانی داشتن و دوتا مقاله هم تو جشنواره خوارزمی دادن که مقام آورد و با توجه به مقام های کسب شده و مقاله به حد نصاب رسیدن و رفتن برای ارشد دانشگاه اصفهان.
البته این اطلاعات برای ۲ سال پیش شاید الان تفاوت کرده باشه.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ب.ظ
پذیرش بدون کنکور
بله متاسفانه منم جدیدا هرچی سایت بنیاد رو زیر و رو کردم انگار اثری از اون قانون دیگه وجود نداره و این خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بده به نظرم

راستی دوستان شما خودشون به اصفهان درخواست دادن یا امتیازشون به اصفهان میرسید یا جاهای دیگه هم درخواست دادن اونجا پذیرفته شدن؟

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  بله متاسفانه منم جدیدا هرچی سایت بنیاد رو زیر و رو کردم انگار اثری از اون قانون دیگه وجود نداره و این خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بده به نظرم

راستی دوستان شما خودشون به اصفهان درخواست دادن یا امتیازشون به اصفهان میرسید یا جاهای دیگه هم درخواست دادن اونجا پذیرفته شدن؟
این طور که من شنیدم از خودشون وقتی حدنصاب رو کسب کنی هر جا بخوای میتونی بری‌، ازشون که پرسیدم چرا مثلا دانشگاه شریف رو انتخاب نکردید میگفن به دلیل مسایل کاری و اینکه تو دانشگاه اصفهان با استادا آشنا بودن و در کل میگفتن فرقی نداشته براشون و ترجیح دادن تو اصفهان بمونن.
البته فکر نکنم به این سادگی‌ها هم باشه چون مصاحبه ورودی برای این جور سهمیه‌ها در نظر میگیرن که به طبع سطح مصاحبه دانشگاهی مثل شریف بالاتر از اصفهان و اینا هم ریسک نکردن.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۳۶ ب.ظ
پذیرش بدون کنکور
حد نصاب منظورتون همون سطوح ۳ و ۲ و ۱ بنیاد هستش؟

تا اونجا که من میدونم اگر یک ثبت اختراع داشته باشید برای بنیاد درخواست میدین و بررسی میشه و اگه حائز شرایط حداقلی بشه سطح ۳ بنیاد میشید ...بعد باز میتونین درخواست ارتقای سطح بدین و ....( البته باید اختراعات بیشتر و مقاله و ... داشته باشه طرف فکر کنم)

نمیدونم منظورتون همین ۳ تا سطح بود یا قضیه دیگه ای هم هست که من نمیدونم؟

۳ رتبه اول خوارزمی هم فکر کنم که سطح ۱ یا ۲ میگیرن

آره منم تو فرم بنیاد دیدم که اسم همه دانشگاه‌ها هست و به ظاهر که محدودیتی قایل نشدن و محدودیتش فقط موافقت دانشگاه مقصد هست که آیا موافقت کنه یا نه ... ولی فکر کنم میشه به چندین دانشگاه هم نامه زد و از این جهت محدودیت نداشته باشه

اما همه این حرفا به قول شما انگار تا ۲ سال پیش بوده و جدیدا تو سایت بنیاد که نتونستم اون فرم رو دوباره پیدا کنم

اشکال نداره ما مصاحبه رو یه کاریش میکنیم ...کسی که اختراع ثبت کنه معلومه که الکی درس حفظ نکرده!

میشه از این دوستانتون بازم اطلاعات بیشتری در این باره بگیرید ... خیلی خیلی ممنونتون میشم
اینکه اونها دقیقا اختراعشون چی بوده؟ چطور اقدام کردن؟ مراحل کار به چه شکل بوده و کلا هر اطلاعاتی که واستون مقدوره

بازم تشکر از شما دوست عزیز واقعا لطف کردید

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ق.ظ
پذیرش بدون کنکور
دیروز همایش رباتیک بود تو دانشکده علوم فنون دانشگاه تهران

با دکتر رشیدی از دانشگاه امیرکبیر صحبت میکردم ، فکر میکنم رئیس پژوهشکده رباتیک امیرکبیر بودن و گفت کسی کار شاق(!!) رباتیکی کنه ما بدون کنکور بهش پذیرش میدیم

۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  کسی که اختراع ثبت کنه معلومه که الکی درس حفظ نکرده!
گاها چیزی هایی در ایران (مخصوصا جدیدا) به عنوان اختراع ثبت شده که بیشتر ، ثبت شدن آنها به یک جک شبیه است تا اختراع!

ظاهرا و متاسفانه! با پول + پیله شدن توی ایران همه می توانند مخترع شوند! Huh
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۱۱۵ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۵۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۴۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۷۹,۸۵۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۰۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۴۶۴ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۷۷۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  پذیرش در دکتری آزاد و عدم تمایل به ثبت نام mrezaparchebaf ۱ ۲,۳۰۷ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  تبدیل pdf به word بدون بهم ریختگی kingmax ۸ ۸,۲۹۴ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hamechiz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close