زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرات پیرامون سوالات ازمون ارشد ای تی

ارسال: #۳۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ ب.ظ
IT 91 تمام شد !
کلان ازز ۹۰ تا جند تا زدین؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۵۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
IT 91 تمام شد !
خسته نباشید!
دیگه برید تفریحات سالم (شایدم ناسالمBig Grin) کنید و به کنکورم فکر نکنید. من که از وقتی کنکور دادم بهش فکر نکردم تا وقتی رتبه‌ها اومد حتی کاری به کلید سوالا و اینا هم نداشتم. من اگه الان کنکور داده بوذم، داشتم برنامه تفریحاتمو جور میکردم. حداقل ۱ تا ۱/۵ ماه تفریح مطلق کنید.Big GrinCool
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert , زلال
ارسال: #۳۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ، توسط fe_atash.)
ازمون آی تی ۹۱
حاله منو که فک کنم گرفت......کاری که میگفتم نباید انجام بدم رو انجام دادم !!! سوالای شک دارمم زدم ...البته شک بین دو گزینه
شبکه و سیستم عاملش یکم فضایی بود به نظر من....

من که خیلی کلافم...نمیدونم تمام روزه و شبایی که پایه این آزمون گذاشتم در عرض ۱۸۰ مین خراب شد یا نه...

تازشم ما پیام نور واحد مشهد بودیم...ما رو تو یه سالن خیلی خیلی سرد انداخته بودن که با کلی لباس داشتیم تیریک تیریک میلرزیدیم....البته بعدش با کلی اعتراض جامونو عوض کردن

در ضمن خوب شد این تاپیک رو زدین من حرفامو اینجا بنویسم ..Big Grin
۱
۰
ارسال: #۳۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ ب.ظ
RE: ازمون آی تی ۹۱
دانلود ۸ برگه از امتحان ارشد آی تی امروز از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ب.ظ
ازمون آی تی ۹۱
سیستم عامل که برای نزدن بود من که سیستم عامل رو همیشه ۸۰ درصد می زدم فقط یک سوال زدم. گسسته هم که مثل همیشه من اصلا روش حساب نکرده بودم و یک نگاه سرسری روش انداختم. من خیلی شبکه خونده بودم ولی نمی دونم چرا امسال حتی یک سوال روتین هم نداده بودند. الگوریتم که سه سوال از پیچیدگی بود که من ترسیدم بزنم. ولی ساختمان خوب بود . هوش هم خوب بود. پایگاه هم همین طور . معماری هم که فقط یک سوال زدم . بعد از دیدن سوالات شبکه و سیستم عامل وقتی رفتم سراغ زبان اصلا دیگه نمی تونستم بخونم. نمی دونم زبان رو چیکار کردم.
آقا مگه نمی گند هر کی تلاش کنه نتیجش رو می بینه خوب این طوری که نتیجه بی نتیجه. اعصابم داغونه اصلا دلم نمی خواد برم کنکور فردا رو بدم.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ب.ظ
IT 91 تمام شد !
(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خسته نباشید!
دیگه برید تفریحات سالم (شایدم ناسالمBig Grin) کنید و به کنکورم فکر نکنید. من که از وقتی کنکور دادم بهش فکر نکردم تا وقتی رتبه‌ها اومد حتی کاری به کلید سوالا و اینا هم نداشتم. من اگه الان کنکور داده بودم، داشتم برنامه تفریحاتمو جور میکردم. حداقل ۱ تا ۱/۵ ماه تفریح مطلق کنید.Big GrinCool
دقیقا همون کاری که من هم کردم.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ب.ظ
RE: IT 91 تمام شد !
(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۲۷ ب.ظ)natanz نوشته شده توسط:  کلان ازز ۹۰ تا جند تا زدین؟؟

از ۹۰ تا ۲۱ زدم.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  سلام من امروز امتحان ای تی دادم. خیلی وحشتناک بود. حالم بدجوری گرفت روند سوالات با سال های قبل کاملا متفاوت بود.
ای کاش این همه نمی خوندم
شش ماه روزی ۱۲ساعت درس خوندن و از کار و زندگی افتادن و سر کار نرفتن و استرس و دلواپسی‌ها و هزارتا چیز دیگه همه بی خودی بود.
بدتر از این نمی شد.
اگه این همه نخونده بودم دلم نمی سوخت

دوستای گلم اینقدر خودتون رو آزار ندین
میدونم بعضی درس‌ها رو اصلا فکر نمیکردیم شکل سوال اینجوری باشه
بعضی درسا رو از ۴۰۰ صفحه مطلب گیر داده بودن به یه قسمت کوچیکش

ولی شرایط برای همه این بوده
من فکر میکنم امسال احتمال قبولی با درصدهای پایین‌تر نسبت به سال های قبلم هست
خیلی سخته که زحمت بکشی ولی بخوره توی ذوقت
من شرایط سخت کار کردن و ازدواج و اینا رو میدونم
اما بچه‌ها ما‌ها جوونیم مهم ترین چیز اینه که قدر سلامتی و جوونی مون رو بدونیم
علم خوبه
ولی برده کتاب و کاغذ بودن خیلی بد
دوست ندارم ناراحتی تون رو میبینم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadk1234 , زلال
ارسال: #۳۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  سیستم عامل که برای نزدن بود من که سیستم عامل رو همیشه ۸۰ درصد می زدم فقط یک سوال زدم. گسسته هم که مثل همیشه من اصلا روش حساب نکرده بودم و یک نگاه سرسری روش انداختم. من خیلی شبکه خونده بودم ولی نمی دونم چرا امسال حتی یک سوال روتین هم نداده بودند. الگوریتم که سه سوال از پیچیدگی بود که من ترسیدم بزنم. ولی ساختمان خوب بود . هوش هم خوب بود. پایگاه هم همین طور . معماری هم که فقط یک سوال زدم . بعد از دیدن سوالات شبکه و سیستم عامل وقتی رفتم سراغ زبان اصلا دیگه نمی تونستم بخونم. نمی دونم زبان رو چیکار کردم.
آقا مگه نمی گند هر کی تلاش کنه نتیجش رو می بینه خوب این طوری که نتیجه بی نتیجه. اعصابم داغونه اصلا دلم نمی خواد برم کنکور فردا رو بدم.

واااااای
خیلی مسخرست
خیلی
۶ ماه درس خواندن واینم نتیجش
سوالها کلا یه حالی بود
خیلی هاش سبک های جدیدی بود که تو سوالهای سالهای قبل نبود
وقتی باهاشون برخورد می کردی تعجب آووور بود
وخصوصا سیسم عامل و شبکه و پایگاه که سخت بود ...............
خیلی از تستایی که بین دو گزینه شک داشتم رو زدم
چون اگه نمی زدم خیلی کم می شد درصدام
امیدوارم همشون درس از آب در بیان
امیدوارم نتیجه زحماتمون رو ببینیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: زلال
ارسال: #۴۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ق.ظ
RE: ازمون IT 91 (تمام شد!)
من که خیلی خراب کردم!
اما از بعد عید (شایدم الان )دوباره شروع کنم!!!
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ ب.ظ
ازمون IT 91 (تمام شد!)
دوستای گلم دقیقا حس پارسال من رو دارین با اینهمه خوندن و کلی سوال که حل کردم پارسال رتبم اصلا جالب نشد
خیلی سوختم
امسال زدم به سیم آخر یه کلمه هم نخوندم گفتم باداباد
نمیخوام مثل پارسال بشه
گسسته یکی زدم اونم درست چون از پارسال درس گرفتم
ساختمان و طراحی خوب بود
مدیریت ۳تا زدم ۲تاش درسته فک کنم
هوش گلابی بود
سیستم واقعه سخت بود اون سوال بهره وری رو حساب کردم تو گزینه‌ها نبود نزدم
نرم افزار خوب زدم
شبکه ۲تا زدم سخت بود
پایگاهم آسون نبود ولی ۳تا زدم نسبتا مطمئن
هرچی شد شد
یا علی
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ ب.ظ
RE: ازمون IT 91 (تمام شد!)
منو واقعا حدود شش ماه وقت گذاشتم حتی این ترم رو مرخصی گرفتم و خوندم‌، کتاب سیستم عامل و شبکه حقیقت رو کامل خوندم اما واقعا چقدر سوالای این دو درس سخت بود مخصوصا سیستم عامل !
امروز نرم افزار دادم بازم سیستم عامل خیلی جفنگ بود ۴ تا سوال که به زور یکیشو زدم
واقعا فرق کسی که تمام کتاب‌ها رو خونده با کسی که فقط بخش هایی که از بعضی کتاب‌ها رو خونده چیه ؟

اصلا ولش کنید ذهنتونو مشغول نکنید ،من که حتی دنبال کلید اولیه سنجش هم نمیرم چون اونا دسته جمعی یک کلید میزنن و چند هفته بعدش میفهمنن دسته جمعی اشتباه کردن و دوباره اصلاح می کنن و کلید نهایی میزنن ،از این داستانا هست پس بزارید تا ۱۴ خرداد بیاد ببینیم چی کاشتیم !

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۲
۰
ارسال: #۴۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ب.ظ
RE: نظرات پیرامون سوالات ازمون ارشد ای تی
سلام ........
سوالات رشته itدرس های شبکه .گسسته .سیستم عامل درر حد تیم بارسلونا بود
واما سوالات مهندسی کامپیوتر معماری وسیتم عاملش نیز سخت بود
من از دروس مشترک ۵سوالال رو پیدا کردم که تونستم بزنم
سوالات امسال انگار میخواست با هات کشتی بگیریAngry
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۴۵ ب.ظ
خیلی داغونم
پارسال سیستم عامل بالاترین درسم بود و پایگاه منفی زدم.
امسال برعکس شد ۴ تا پایگاه زدم درسته ۶۶% زدم ،دستم بشکنه که سیستم ی سوال زدم (درست بود)پاکش کردم ی گزینه دگه رو زدم که غلطه که شد %۵منفی

خدا از طراح سیستم عامل نگذره !!!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: زلال
ارسال: #۴۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ ب.ظ
کاشکی جوابا هم میذاشتین

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۴ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question سوالات مصاحبه ارشد ۹۷ مالک اشتر arthasthe ۵ ۱۳,۵۶۴ ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: azadehf20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close