زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی چه کتابی بهتره ؟

ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ق.ظ
Photo برای معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی چه کتابی بهتره ؟
سلام دوستان
میخوام برای ریاضی مهندسی و معادلات دیفرانسیل کتاب بگیرم اما دوست دارم بدرد کنکور هم بخوره . شنیدم کتابای دکتر کریمی خوبه !؟ نظر شما چیه ؟
اگر در مورد ساختمانهای گسسته , محاسبات عددی و آمار و احتمالات هم کتاب خوبی میشناسین لطفاً معرفی کنین ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ ب.ظ
Question RE: برای معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی چه کتابی بهتره ؟
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۵۳ ق.ظ)mjjoon نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ)omid69 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میخوام برای ریاضی مهندسی و معادلات دیفرانسیل کتاب بگیرم اما دوست دارم بدرد کنکور هم بخوره . شنیدم کتابای دکتر کریمی خوبه !؟ نظر شما چیه ؟
اگر در مورد ساختمانهای گسسته , محاسبات عددی و آمار و احتمالات هم کتاب خوبی میشناسین لطفاً معرفی کنین ...

سلام همشهری Big Grin
کتاب ریاضی مهندسی معتقدی هم خوبه . من خودم دارم. تعریف کتاب کریمی هم شنیدم. اما جفتشون خودشون خوندن کتاب رو توصیه نمیکنن. جزوه دکتر معتقدی خیلی خیلی خوبه . حرف نداره .
ممنون از راهنماییتون همشهری عزیز Big Grin
من جزوه‌ی دکتر معتقدی رو دانلود کردم , اما خیلی بد اسکن شده و کیفیتش خیلی پایینه‌! اگر فایل با کیفیت ترش رو دارین لطفاً بذارین ...
۰
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ب.ظ
برای معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی چه کتابی بهتره ؟
منتقل شد به منابع ارشد.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۹۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۸۴ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۴۲۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۷۲ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۷۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۴۶۸ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۴۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
  کتاب ریاضی ۲ marvelous ۱ ۲,۰۶۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close