زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمونهای آزمایشی, آری یا نه؟

نظرسنجی: نظر شما در مورد آزمونهای آزمایشی چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۲۶/۰۰%
    تحت هر شرایطی مفید است ۲۶/۰۰%
۱۳ ۲۶/۰۰%
  • ۵۲/۰۰%
    در صورت داشتن وقت مفید است ۵۲/۰۰%
۲۶ ۵۲/۰۰%
  • ۱۰/۰۰%
    بهتر است شخصا شبیه سازی شود ۱۰/۰۰%
۵ ۱۰/۰۰%
  • ۱۲/۰۰%
    چندان تاثیری ندارد ۱۲/۰۰%
۶ ۱۲/۰۰%
در کل ۵۰ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۲۶ ق.ظ، توسط mahdieh-Z.)
Question آزمونهای آزمایشی, آری یا نه؟
من راجع به این سوال از تعدادی از بچه‌ها تحقیق کردم...
بعضی از دوستان معتقد هستن که بهتره تو آزمونهای آزمایشی شرکت نکرد و دلایلی مثل دلایل زیر ارائه میدن:
۱/ من خودم بهتر از هر کسی می تونم برای خودم برنامه ریزی کنم! اگر قراره با برنامشون هماهنگ نباشم پس چرا الکی پول بدم...
۲/ دیگه دیر شده بود و من وقت هماهنگ شدن با آزمونها رو نداشتم...
۳/ هیچ موسسه‌ی معتبری که همه تاییدش کنن وجود نداره! همشون کلاه بردارن!...
۴/ من ترجیح می دم اون ساعتهایی رو که تو رفت و آمد و ترافیک و سر جلسه هدر میره به رفع اشکال و یادگیری بپردازم... این طوری وقتم مفیدتر استفاده میشه...
۵/ اگر بخوام پول خرج کنم کلاس میرم... این که مفیدتره!
۶/ پول و وقت بدم که کنکور رو برام شبیه سازی کنن! خوب خودم این کار رو انجام می دم تازه تو هر ساعت از شبانروز که وقتم کمتر هدر بره...
۷/ این آزمونا واسه کسایی هست که کلاسهای خودشون رو برن اونا از حفظ تست هارو می زنن... که هیچ ربطی هم به تست های آزمون ارشد نداره.
۸/ آزمونای پارسال خیلی هاشون تو اینترنت پیدا میشه, چندان چنگی بدل نمی زدن که من رو وسوسه کنن...
۹/ اگر خدایی نکرده امسال نتیجه نگرفتم دق می کنم اگه پولم خرج کرده باشم و آزمونم داده باشم...

و کلی دلیل دیگه

بعضی از دوستان هم معتقد هستن که آزمون آزمایشی براشون حتما لازم هست و دلایل زیر رو ارائه میدن:
۱/ من هیچ چی راجع به شیوه درس خوندن برای آزمون ارشد نمی دونم, کسی و جایی رو هم نمی شناسم که کمکم کنه! ترجیح میدم از برنامه ریزی کسانیکه در این راه تجربه دارن استفاده کنم...
۲/ آمار خود موسسات میگه کسانیکه کنکور آزمایشی دادن عموما موفقتر بودن...
۳/ من اصلا واسه زبان وقت نگذاشتم! ترجیح میدم یک جایی برم که هر به یک مدت یک آزمون زبان زورکی ازم بگیرم, برام تمرین بشه!
۴/ من تستهای کنکور رو این قدر زدم دیگه همش رو حفظ شدم ترجیح میدادم یک جایی برم که تست های تالیفی داشته باشن...
۵/ من ترجیح میدم یک نیرویی پشت سرم مجبورم کنه که همه درسها رو باهم و به طور موازی بخونم! اگه به خودم باشه همه وقتم رو سر یک درس میزارم بعد میرم سراغ یک درس دیگه که به نظرم خوب نیست! چون درسها خیلی فرار هستن و بهتره مستمر تکرار بشن...
۶/ آزمونای آزمایشی باعث میشه بتونم وقت سر جلسه رو درست تنظیم کنم و اینکار برام عادی بشه تا سر جلسه برام سخت نباشه...
۷/ آزمونهای آزمایشی ذهن رو برای توانایی تمرکز رو همه دروس آماده میکنه!
۸/ من وقت ندارم تست بزنم فقط دارم درس می خونم میرم آزمون هم واسه کنکور تمرین می کنم هم تست میزنم...
۹/ با این آزمونا یک تخمینی از وضعیت درسیم بدست میارم تا بهتر برنامه ریزی کنم...

و یک سری دلیل دیگه

امید وارم دوستان دلایل خودشون رو هم برای رد با تاییدآزمونای آزمایشی البته در شرا یط
مختلف بگن تا اگر کسی مردد هست بهش کمک بشه!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۳۰ ق.ظ
به نظر من آزمون آزمایشی خوبه برای کسی که:
۱/ با برنامه های خود آزمون پیش بره.
۲/ اشکالاتش رو بررسی کنه و اونا رو یاد بگیره نه اینکه فقط امتحان بده.
۳/ با دیدن رتبش مغرور یا ناامید نشه.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۵۰ ق.ظ، توسط lida.)
من امسال هیچ آزمونی شرکت نکردم ولی پارسال تو آزمونای نصیر شرکت میردم که اصلاخوب نبود و یک تصور کاذب از کنکور ارشد برام به وجود آورده بود. لازم هست که بگم امسال موفقتر بودم...
اگر کسی راجع به آزمونهای ماهان اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم...
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۵۴ ق.ظ
اگه موسسه ای که در آزمون های اون شرکت می کنیم معتبر باشه خیلی خوبه. ولی اگر قرار هست در موسسه هایی که سوال هایی تکراری می آورند شرکت کنیم، اصلا مناسب نیست.

بطور مثال ۳ تا از همکلاسی های من در آزمون های آزمایشی علوم کامپیوتر یکی از موسسه‌ها شرکت کردند. ۲ تا از آنها در این آزمون رتبه های خوبی آوردند و یکی دیگه رتبه‌ی ۱۲۰ آورد. بعد آمدن نتایج کنکور ارشد، ۲نفری که رتبه‌ی خوبی در آزمون آزمایشی آوردن، در کنکور علوم کامپیوتر رتبه های حدود ۱۰۰ و ۱۴۰ آوردند و این دوستم که رتبه‌ی ۱۲۰ در کنکور آزمایشی آورد، رتبه‌ی ۱۴ علوم کامپیوتر را کسب کرد.

من خودم موسسه ای که بتوان تنها در ۲ یا ۳ آزمون آخر آن شرکت کرد و معتبر هم باشه پیدا نکردم( شاید هم وجود داشته باشه)

برای همین خودم شبیه سازی کردم، که خیلی به من کمک کرد. برای نمونه سوال آخر سیستم عامل در انتهای دفترچه و در صفحه ای جدا بود و من چون عادت داشتم تعداد سوال‌ها ۸۰ عدد هست، به این فکر کردم سوال ۸۰ چی شد؟
همچنین من برای شبیه سازی کنکور، ساعتم را روی ۲:۳۰ تنظیم می کردم(برای بعد از ظهر) و سر جلسه کنکور هم همین کار رو کردم تا وقتم را برای حساب کتاب اینکه چقدر وقت باقیمانده از دست ندهم.
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۲۴ ب.ظ
RE: آزمونهای آزمایشی, آری یا نه؟
(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۵۴ ق.ظ)mdgh نوشته شده توسط:  اگه موسسه ای که در آزمون های اون شرکت می کنیم معتبر باشه خیلی خوبه. ولی اگر قرار هست در موسسه هایی که سوال هایی تکراری می آورند شرکت کنیم، اصلا مناسب نیست.
با این حرف mdgh خیلی موافقم. اینکه موسسه طراحای خوب داشته باشه خیلی مهمه! خیلی از موسسه‌ها فقط سوالای کنکور سال قبلو می دن و اگه کسی اون سوالا رو دیده باشه خیلی راحت می تونه رتبه خوب بیاره (عین این اتفاق برای دوست من افتاد که رتبه هاش یه رقمی بود ولی کنکور قبول نشد)

اگه معیاری واسه سنجیدن می خوایم بهتره تعداد شرکت کننده‌ها رو هم در نظر بگیریم.

بازم می گم که کنکور در صورتی خوبه که ازش فیدبک بگیریم! (اکثر کسایی که کنکور شرکت می کنند بعد امتحان حتی جواباشون رو هم چک نمی کنن)

۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۳:۰۵ ب.ظ
این طور که من بررسی کردم آزمون های موسسه نصیر از هر لحاظ انتخاب خوبیه
۱ - سوالاتش که میگن استاندارده
۲ - آزمون‌ها در ۸ مرحله ۴ تا ۲۵% ۲ تا ۵۰% ۲تا ۱۰۰% برگزار میشه.
۲ - هزینه پایین که تقریبا توی تمام موسسات که کنکور برگزار می کنن کمترین مقداره.
۳ - یه سری جزوه کار در منزل میدن بعد آزمون های ۲۵% که خلاصه دروس و نکات تستی دروس.
از تعداد شرکت کننده گان اطلاعی ندارم.
دوستانی که در آزمون های نصیر شرکت کرده بودن راضی هستن یا نه؟

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط mahdieh-Z.)
نقل قول: دوستانی که در آزمون های نصیر شرکت کرده بودن راضی هستن یا نه؟

یکی از دوستای من توآزمونهای نصیر شرکت کرده بود (البته قضیه مال کنکور قبلی یعنی ۸۸ هستش نه ۸۹! برای امسال یک جای دیگه رفت) که نظراتش رو اینجا مینویسم:
  • قیمتش نسبت به خیلی از موسسات پایینتر هستش
  • قضایای بیمه و پس دادن پول و اینا رو که بعضی از موسسات دارن نداره...
  • تعداد شرکت کنندگان اون سالش حدود ۱۲۰ نفر!! تو کل کشور بوده.
  • سولاهای خیلی از درسهاش دقیقا همون سوالهای کنکور سالهای قبل بوده.
  • سوالهای معماریش در حد سوالهای کنکورهای ۷۷ تا ۸۰ بوده!
  • لغات زبانش عین ۵۰۴ بوده (اصلا درس به درس پیش میرفته)
  • گرامر زبانش دقیقا منطبق با همون کتابی بوده که استاد نصیر درس میده
  • سوالهای ساختمان دادش درحد سوالهای ساختمان داده کنکور آزاد بوده
  • این امکان وجود داره که براحتی تو چند تا از آزمونای Selection شرکت کنی
  • اگه تایک مدت مونده به آزمون پشیمون بشی راحت پولت رو پس میدن
  • آزمونش تو یک روز صبح و بعد از ظهر برگزار میشه
  • کامپایلرش خیلی سخت‌تر از کنکور بوده
  • منطقیش خوب بوده
  • تو همه آزمونا از مباحث آزمونای قبل هم سوال میومده (مثلا ۲۵ درصد دوم مستقل نبوده و توش از قسمتهای مشخص شده برای ۲۵ درصد اول هم میومده البته بشتر سوالها از همون ۲۵ دوم بوده)
  • این دوست ما همیشه تک رقمی میشده ولی تو کنکور حدود ۹۰۰ شد...

اگه بازم سوال داشتین میتونم ازش بپرسم فقط تاکید میکنم اطلاعاتش مال ۸۸ هست...

آب را گل نکنیم: شاید این آب روان می رود پای سپیداری، تا فروشوید اندوه دلی...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lida , luna , h_123
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۱۱ ب.ظ)mahdieh-Z نوشته شده توسط:  
نقل قول: دوستانی که در آزمون های نصیر شرکت کرده بودن راضی هستن یا نه؟

یکی از دوستای من توآزمونهای نصیر شرکت کرده بود (البته قضیه مال کنکور قبلی یعنی ۸۸ هستش نه ۸۹! برای امسال یک جای دیگه رفت) که نظراتش رو اینجا مینویسم:
  • قیمتش نسبت به خیلی از موسسات پایینتر هستش
  • قضایای بیمه و پس دادن پول و اینا رو که بعضی از موسسات دارن نداره...
  • تعداد شرکت کنندگان اون سالش حدود ۱۲۰ نفر!! تو کل کشور بوده.
  • سولاهای خیلی از درسهاش دقیقا همون سوالهای کنکور سالهای قبل بوده.
  • سوالهای معماریش در حد سوالهای کنکورهای ۷۷ تا ۸۰ بوده!
  • لغات زبانش عین ۵۰۴ بوده (اصلا درس به درس پیش میرفته)
  • گرامر زبانش دقیقا منطبق با همون کتابی بوده که استاد نصیر درس میده
  • سوالهای ساختمان دادش درحد سوالهای ساختمان داده کنکور آزاد بوده
  • این امکان وجود داره که براحتی تو چند تا از آزمونای Selection شرکت کنی
  • اگه تایک مدت مونده به آزمون پشیمون بشی راحت پولت رو پس میدن
  • آزمونش تو یک روز صبح و بعد از ظهر برگزار میشه
  • کاپایلرش خیلی سخت‌تر از کنکور بوده
  • منطقیش خوب بوده
  • تو همه آزمونا از مباحث آزمونای قبل هم سوال میومده (مثلا ۲۵ درصد دوم مستقل نبوده و توش از قسمتهای مشخص شده برای ۲۵ درصد اول هم میومده البته بشتر سوالها از همون ۲۵ دوم بوده)
  • این دوست ما همیشه تک رقمی میشده ولی تو کنکور حدود ۹۰۰ شد...

اگه بازم سوال داشتین میتونم ازش بپرسم فقط تاکید میکنم اطلاعاتش مال ۸۸ هست...

با این اطلاعات تقریبا نا امید شدم از نصیر.

۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۰۸ ب.ظ
من شنیدم که سوالای نصیر، سوالای سالای قبل هست و کلا طراح سوال نداره. شرکت کننده های کم هم باعث می شه که هیچ دیدگاهی به فرد از مقایسه خودش با بقیه نده!

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط HighVoltage.)
(۱۱ خرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۰۸ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  من شنیدم که سوالای نصیر، سوالای سالای قبل هست و کلا طراح سوال نداره. شرکت کننده های کم هم باعث می شه که هیچ دیدگاهی به فرد از مقایسه خودش با بقیه نده!

با این دیدگاه من کامل قید کنکور آزمایشی رو زدم چون پارسه رو هم می گن خیلی غلط غلوط زیاد داشته امسال.
پس نتیجه اخلاقی پولتو دور نریز خودت کنکور رو شبیه سازی کن.

۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۳۱ ب.ظ
نقل قول: با این دیدگاه من کامل قید کنکور آزمایشی رو زدم چون پارسه رو هم می گن خیلی غلت غلوت زیاد داشته امسال.
پس نتیجه اخلاقی پولتو دور نریز خودت کنکور رو شبیه سازی کن.

من پارسه امتحان می دادم! میانگیم رتبه هام رتبه‌ی کنکورم شد. غلط داشتن سوالام خوب نیست ولی یه مزیتی داره که اگه تو کنکور به سوال اشتباه بر خوردی شوکه نمی شی! Big Grin ولی یکی دو تا سوال امسال عینا تو سوالای پارسه بود که من خیلی سرشون ذوق کردم! Smile! بعضی از درساش سوالاش خوب بود ولی بعضیاش خیلی بی ربط بود (مثل کامپایلر) حالا من اگه وقت کنم بعضی از سوالاشو اسکن می کنم می ذارم اونا رو ببین خودت تصمیم بگیر! برای من مفید بود! ولی برای خیلیا می دونم مفید نبود چون سر جلسه‌ها اکثرا بچه‌ها نمی اومدن و اونایی هم که می اومدن معمولا وسط امتحان پا می شدن می رفتن!Tongue

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mozhgan
ارسال: #۱۲
۱۱ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۳۴ ب.ظ
من کنکور آزمایشی ندادم که نظری بدم،ولی دفترچه های سالای پیش ماهانو میگرفتم .یه سری نکته‌ها تو سوالا(تمام درسا) بود که خوشم میومد.جای دیگه پیدا نمیشد یا اگرم جای دیگه پیدا میشد طراح برداشته بود خوب سوالو پیچونده بود. در کل اگرم کنکور آزمایشی نمیدین از حل کردن سوالاش غافل نمونین
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۲ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط msmiran.)
سلام
من امسال نصیر رو امتحان دادم، غلط نسبتا زیاد داشت، سوالا بسیار ساده، بجز کامپایلر، که میشه گفت اصلا کامپایلرش استاندارد نبود، تعداد شرکت کنندها خیلی کمه، نتایج آزمون هم دو سه روز طول میکشه که اعلام کنند
اما بعد هر آزمون برا برخی درسا یه سری نکته میده؛ که نکات خوبی توی اون بود،
----------
نظر کلی من‌: اگه قصد شرکت توی آزمون آزاد رو دارید، نصیر گزینه خوبیه، ولی برا دولتی نه
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۲ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۰۲ ق.ظ
نقل قول: من امسال نصیر رو امتحان دادم، غلط نسبتا زیاد داشت

نقل قول: چون پارسه رو هم می گن خیلی غلت غلوت زیاد داشته امسال.

سوالهای سازمان سنجش هم غلط داره! از این موسسات چه انتظاری میره...Confused

نقل قول: من پارسه امتحان می دادم! میانگیم رتبه هام رتبه‌ی کنکورم شد
خوش به حالتون حالا که دقت میکنم رتبه من از میانگین رتبه هام تو پارسه جدا بدتر شده...
در حالیکه یکی از مشاورهای پارسه میگفت درصد خطاش ۵ درصد!! (عجب بازار گرمی میکردن...)

من شنیدم نفر اول پارسه سال ۸۸ تو کنکور رتبش ۳۰۰ شده بوده (نمیدونم درست یا غلط)...
یکی از بچه هام که میانگین رتبش ۵۰۰ بوده حدود ۱۲۰ شده.(این رو مطمئن هستم...)
خلاصه به نظرم نمیشه با اطمینان چیزی گفت...

آب را گل نکنیم: شاید این آب روان می رود پای سپیداری، تا فروشوید اندوه دلی...
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۲ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۰۲ ق.ظ)mahdieh-Z نوشته شده توسط:  
نقل قول: من امسال نصیر رو امتحان دادم، غلط نسبتا زیاد داشت

نقل قول: چون پارسه رو هم می گن خیلی غلت غلوت زیاد داشته امسال.

سوالهای سازمان سنجش هم غلط داره! از این موسسات چه انتظاری میره...Confused

نقل قول: من پارسه امتحان می دادم! میانگیم رتبه هام رتبه‌ی کنکورم شد
خوش به حالتون حالا که دقت میکنم رتبه من از میانگین رتبه هام تو پارسه جدا بدتر شده...
در حالیکه یکی از مشاورهای پارسه میگفت درصد خطاش ۵ درصد!! (عجب بازار گرمی میکردن...)

من شنیدم نفر اول پارسه سال ۸۸ تو کنکور رتبش ۳۰۰ شده بوده (نمیدونم درست یا غلط)...
یکی از بچه هام که میانگین رتبش ۵۰۰ بوده حدود ۱۲۰ شده.(این رو مطمئن هستم...)
خلاصه به نظرم نمیشه با اطمینان چیزی گفت...

من یکی از امتحان های پارسه رو شرکت کردم و ۸۹ شدم. اما رتبه کنکورم دقیقا یک چهارم شد. اینکه پارسه شبیه ساز کنکوره اشتباهه. چون کنکور استرس خودش رو داره و هر کسی نمی تونه توش موفق باشه

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۹۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۴۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۸۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۱۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۴۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۸۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close