زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور بدون آزمون

ارسال: #۳۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ
راهنمایی فوری در زمینه ارشد ازاد بدون کنکور
بچه هایی که بدون کنکور در دانشگاه آزاد امسال ارشد قبول چه کسانی هستند ؟؟؟ لطفا بیایند تجربه های خودشان را بگویند آخه هر کسی یک چیز می گوید یکی می گوید باید جز نفرات ممتاز باشید یکی می گوید باید فقط معدل بالا ۱۷ باشد و.................. حالا هر کس بدون کنکور قبول شده لطفا بیاد بچه ها را راهنمایی کند باتشکر از همه دوستان.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط ۲۹۹۵.)
سلام دوست عزیز شما نمیتونید ثبت نام کنید چون مهلت ثبت نام گذشته شما همزمان با ثبت نام با ازمون باید بدون ازمون هم ثبت نام میکردید. مشکل دیگه ای هست اینه که فکرکنم باید همون سال شرکت کنید چون دانشگاه هرسال اسامی برترین فارغ التحصیلان به سازمان مرکزی ارسال میکنه و به سالهای گذشته کاری نداره البته اینو از امور فارغ التحصیلان بپرسید کامل بهتون میگن من برای سال ۹۱ ثبت نام کردم و خیلی دنبالش بودم تا این حد میدونم بیشتر نمیتونم چیزی بکم

موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط aryaee.)
من تازه ۹۱/۴/۳۰ فارغ التحصیل شدم امور فارغ التحصیلان دانشگاه هم به من گفتن دفترچه را پست کن .فکر کنم امور فارغ التحصیلان دانشگاه را به طور دقیق نمی دانند.!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ب.ظ
RE: راهنمایی فوری در زمینه ارشد ازاد بدون کنکور
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  من تازه ۹۱/۴/۳۰ فارغ التحصیل شدم امور فارغ التحصیلان دانشگاه هم به من گفتن دفترچه را پست کن .فکر کنم امور فارغ التحصیلان دانشگاه را به طور دقیق نمی دانند.!!!!!!!!!!!!!!!!

اشکال نداره شما تا ۹۱/۴/۳۱ باید فارغ التحصیل شده باشید که شدید الان برید از امور فارغ التحصیلان دانشگاه تون بپرسید بهتون میگن که اسمتون فرستادن یا نه که به احتمال زیاد فرستادن چون من دیدم که تا پنج نفر هم میفرستن نگران نباشید اگه دفترچه ارسال کردید انشاءالله قبولید
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ق.ظ
آخه آنها زیاد تجربه ندارند. امور فارغ التحصیلان دانشگاه هم هر کس یک چیزی می گوید من نمی دانم چیکار کنم.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ب.ظ
خب به نظرم شاید بهترین راه مراجع به دفترچه باشه اونجا یادمه توضیحات مورد نیاز داده بود
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ب.ظ
کنکور بدون آزمون
سلام دوستان درسخون عزیز.
امروز بالاخره حضوری رفتم مرکز آزمون (تهران-پاسداران) و هر چی سوال تو این دلم مربوط به بدون آزمون (ممتازین-معدل) بود رو پرسیدم.
امیدوارم به درد شما هم بخوره.

۱)از کارشناسش پرسیدم که لطفا آخرین معدل های قبولی IT قزوین (شبکه و تجارت) و کرمان و گرمسار رو بگه.گفتش ما نمیتونیم معدل دقیق روبگیم اما اون طوریکه تو سیستمش بود گفت با معدل ۱۷ و خورده ای قبول شدن قزوین. در موردگرایش پرسیدم. گفت گرایشش رو نمیدونم اما با این معدل قبول شدن قزوین!! کرمان و گرمسار هم با معدل پایین تر!!

۲)در مورد واحد هم گفت اصلا اهمیت نداره که از کدوم واحد مدرک میگیری. یعنی مثلا معدل ۱۸ مشهد ممکنه قبولشه و ۱۷/۹۹ علوم تحقیقات قبول نشه. فقط معدل ملاکه.

۳) دانشنامتون باید صادر شده باشه. یعنی شش ماه از زمان فراغت از تحصیلتون گذشته باشه. یعنی پس امسال فارغ التحصیلان ۸۷ پیوسته(IT پیوسته داره فقط) میتونن شرکت کنند.

۴)تو هر واحد اصلا اهمیتی نداره که نفر چندم هستید فقط معدل مهمه(بجز نفرات اول و دوم فارغ التحصیل برای استفاده سهمیه ممتازی در با آزمون).ممکنه مثلا آزاد نیشابور ۵ تا بالای ۱۹ داشته باشه.در نتیجه شانس نفر پنجم نیشابور ممکنه از نفر اول واحدهای دیگه که معدلشون زیر ۱۹ هست بیشتر باشه.

موفق باشید
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۰۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۰۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۳ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۵۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۲۱۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۴۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۱۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  تبدیل pdf به word بدون بهم ریختگی kingmax ۸ ۸,۳۷۳ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hamechiz
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close