زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا ایده تأسیس مانشت، با الهام از نمونه های احتمالی انگلیسی زبان بوده؟

نظرسنجی: آیا تالارگفتگوی مانشت، نمونه های مشابه انگلیسی زبان دارد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۰%
    بله ۰%
۰ ۰%
  • ۰%
    خیر ۰%
۰ ۰%
  • ۰%
    نمی دانم ۰%
۰ ۰%
در کل ۰ رأی ۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط ensani.)
آقای دکتر تنهایی، برای تأسیس مانشت، آیا از سایت یا انجمن های انگلیسی زبان الگو و الهام گرفته بوده اند؟ آیا در انجمن های انگلیسی زبان، نمونه هایی شبیه به مانشت داریم یا نه؟(با توجه به اینکه ادامه دادن تحصیلات تکمیلی دانشگاهی در غرب، ظاهراً به روش کنکور غالباً نیست و به شکل اپلای کردن است)
۰
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ ق.ظ
نه من فکر میکنم که اینطور نبوده.من و کسانی که از وبلاگ مانشت دکتر رو میشناختیم(اون موقع دانشجوی فوق لیسانس بودند)میدونیم که به خاطر راهگشایی بهتر برای علاقمندان بوده.اون موقع دکتر چند کارنامه از خودشون و دوستانشون کذاشته بودند.یه سری راهنماییها هم توی وبلاگ میکردند.بعد تالار بوجود اومد.و از ابتدا تا الان خیلی تغییرات داشته
البته مسلما خودشون بهتر جواب میدند.من دیدم یه مدت نیستند ، پیش دستی کردم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ensani , tayebe68
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ق.ظ
این را میتونید از خودشون بپرسید. نظر سنجی !!!!!
تاپیک بسته میشود.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ ب.ظ
نه از جایی الگو گرفته نشده.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۱۴ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۵۵ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۱۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۵۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۱۷ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۲۳ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۳۵ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۹۴ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۳۶ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close