زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[گسترش‌] ارسال‌های من + جستجو در انجمن

ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط admin.)
بر اساس ایده جالب
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
عزیز این بخش اضافه شده.
شما می‌تونید آخرین جواب‌ها به موضوعاتی که در اون‌ها ارسال داشتین رو مشاهده کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , parsaNA , ف.ش , موج
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ ب.ظ
[گسترش‌] ارسال‌های من
خوبه که به ارسالهای خودمون راحت‌تر دسترسی داریم .ولی ظاهرا تمام تاپیکهایی که ما توی اونها ارسال داشتیم رو نشون میده و البته مرتب شده بر اساس تاپیکی که جدیدترین ارسال داشته . به نظر من اگر بر اساس ارسالها‌ی خود ما مرتب بشه بهتره.چون مثلا من توی"هرچه میخواه دل تنگت بگو" خیلی وقته اراسل نداشتم ولی جزء رده های بالا نشون میده ولی ارسالهای جدیدم رو در صفحات بعد
۱
۰
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ
[گسترش‌] ارسال‌های من
خوب باید بدونید که کیا جواب دادن نه اینکه خودتون چیا نوشتین. این قابلیت برای کساییه که مثلا منتظر یه جواب هستند. توی بخش درسی ممکنه شما به سوال یکی از دوستان جواب داده باشید و پاسخ جدیدی از طرف دوست دیگه‌ای هم اومده باشه. اینطوری می‌تونید پاسخ‌ها رو track کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط fatima1537.)
[گسترش‌] ارسال‌های من
من فکر کردم یه راه میانبر برای دسترسی به آخرین ارسالهای خودمون هست.چون همیشه مجبور بودم برم توی پروفایلم.پروفایل هم توی ۲ مرحله باز میشه.اول باید از بالای صفحه به کنترل پنل کاربر بریم و بعد روی اسم خودمون کلیک کنیم تا پروفایل ظاهر بشه.یا اینکه از لیست افراد آنلاین پروفایل رو باز کنیم
یه مورد دیگه که هست اگر این گزینه برای پیگیری بحثهای درسی طراحی شده باید تاپیکهای غیر درسی مثل مشاعره و داستانک و... از محدوده جستجوی این دستور حذف بشن( باز هم چون مثلا من توی مشاعره و داستانک ارسال داشتم و اینها هم مرتب به روز میشوند باز هم بالای صفحه هستند و باز هم همون مسئله جستجوی بیشتر در صفحات دوم و سوم جستجو پیش میاد )چون بیشتر ما میخوایم بدونیم که به مسئله درسی ما چه جوابی داده شده.و ادامه بحثها در تاپیکهای سرگرمی و... از "ارسالهای جدید"و... هم قابل پیگیری هست
منظورم اینه که بر اساس تاپیکهایی که کاربر آخرین ارسال رو داشته مرتب بشه نه بر اساس تاپیکی که(در بین تاپیکهای دیگه) آخرین ارسال رو داشته
۰
۰
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ب.ظ
[گسترش‌] ارسال‌های من
نه فقط درسی نیست. مثالم برای توضیح شیوه عملش بود. واسه بحث‌های درسی از سوال‌های من استفاده می‌کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ
[گسترش‌] ارسال‌های من
ممنون متوجه شدم
۰
۰
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۳۰ ب.ظ
جستجو در انجمن به مکان بالای لیست انجمن منتقل شده و خوشکل سازی روش انجام شده Big Grin

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B , fatima1537 , maryami , انرژی مثبت
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۳۷ ب.ظ
صفحه بندی بالای صفحه هم حذف شده و به پایین لیست منتقل شده.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , انرژی مثبت , مهشاد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۳۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۷۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۷۷۱ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۴,۹۹۹ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۱۶۱ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elitesjournal
  ارسال حواله های دانشجویی www.safteh.net safteh2012 ۰ ۱,۷۱۱ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safteh2012
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۰۱۶ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: elitesjournal
  لیست کنفرانس های معتبر جهت ارسال مقاله alilash ۰ ۱,۷۳۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  ارسال یک پیام برای تعداد زیادی از افراد از طریق تلگرام targol ۴ ۳,۳۳۵ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sinayekkebash
  درخواست زیر انجمن برای نتایج نهایی سال ۹۶ TRon ۴ ۲,۸۴۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: TRon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close