زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارسال همزمان مقاله برای چند جا و قوانین آن

ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ ق.ظ، توسط admin.)
سلام به همه

آیا هر مقاله رو فقط میشود در یک کنفرانس ثبت کرد یا نه؟

ممنون
من سوالم رو اشتباه نوشتم. شرمنده

آیا یک مقاله را میتوان در چند کنفرانس ثبت کرد یا نه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ
سوال؟؟؟؟
نه!تا اونجایی که من می دونم اگه این کار رو کنید تقلب محسوب میشه و ممکنه عواقب خیلی بدی براتون داشته باشه.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , **sara**
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ ق.ظ
سوال؟؟؟؟
به هیچ وجه نمی‌تونید یک مقاله رو همزمان برای دو جا ارسال کنید. اما در صورتی که جواب داوری یک مقاله در یک کنفرانس اومد و رد شدین( و یا قبول شد و شما از اون کنفرانس منصرف شدین) می‌تونید به کنفرانس بعدی ارسال کنید.

در صورتی که چنین چیزی (ارسال همزمان) از شما دیده بشه ممکنه به لیست سیاه برخی از کنفرانس‌ها و کنفرانس‌هایی که باهاشون ارتباط دارند وارد شوید. البته این چیزهایی که ما می‌گیم در رابطه با کنفرانس‌های معتبر هست نه کنفرانس‌های غیر معتبر.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Morteza_s , shine
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۳ ب.ظ
RE: ارسال همزمان مقاله برای چند جا و قوانین آن
منظور من ارسال هم زمان نیست. من مقاله‌ام در کنفرانسی ثبت شد در خرداد ماه. الان در کنفرانس دیگه که در شهریور هست میخوام همون مقاله رو بدم. این اشکالی داره؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ ب.ظ
RE: ارسال همزمان مقاله برای چند جا و قوانین آن
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ)javadpro نوشته شده توسط:  منظور من ارسال هم زمان نیست. من مقاله‌ام در کنفرانسی ثبت شد در خرداد ماه. الان در کنفرانس دیگه که در شهریور هست میخوام همون مقاله رو بدم. این اشکالی داره؟؟؟؟

سلام. میشه اسم و محل این کنفرانس که شهریوره بگید؟چه موضوعاتی داره؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ)javadpro نوشته شده توسط:  منظور من ارسال هم زمان نیست. من مقاله‌ام در کنفرانسی ثبت شد در خرداد ماه. الان در کنفرانس دیگه که در شهریور هست میخوام همون مقاله رو بدم. این اشکالی داره؟؟؟؟

ثبت شد؟ یعنی accept شد و یا reject ؟ من توضیح دادم که اگه مقاله‌تون نتیجه‌اش اومده و چاپ نکردین می‌تونید به جای دیگه‌ای ارسال کنید. این‌طور که من فهمیدم از حرف‌هاتون گویا مقاله شما مورد پذیرش قرار نگرفته و در این حالت مشکلی ندارید واسه جاهای دیگه می‌تونید ارسال کنید.

۰
۰
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۰ ب.ظ
سلام دوباره
ببینید آقای تنهایی من در خرداد ماه در کنفرانس منطقه ای رودسر (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) مقاله دادم پذیرفته شد و به عنوان مقاله برتر انتخاب شد. حالا در (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) در شهریور ماه قراره در تهران کنفرانسی برگزار بشه.

سوال:
آیا من میتونم همون مقاله که در رودسر دادم و پذیرفته شد رو به کنفرانس تهران بفرستم یا نه؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط Br2012.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۰ ب.ظ)sadrapro نوشته شده توسط:  سلام دوباره

سوال:
آیا من میتونم همون مقاله که در رودسر دادم و پذیرفته شد رو به کنفرانس تهران بفرستم یا نه؟

این کار ارسال همزمان یک مقاله به چند کنفرانس اشتباه بزرگیه !!!!! به چنین کاری اصطلاحا Self Plagiarism گفته می‌شه و اگر مشخص بشه، اسم نویسندگان می‌ره تو لیست سیاه و بعضی از کنفرانس‌ها و ژورنال‌ها دیگه مقاله‌ی جدیدی ازشون قبول نمی‌کنند.
اما اما اما راه حلش اینه
راه درستش اینه که شما وقتی در مورد یک موضوعی مقاله نوشته‌اید و چاپ شده، اون موضوع رو بسط بدهید و یک مقاله جدید در همون زمینه بنویسید و مقاله قبلی رو هم در قسمت ارجاعات بیارید و بعد مقاله جدید رو می‌تونید به یک کنفرانس یا ژورنال دیگه بفرستید.
البته کنفرانس‌ها خودشون اعلا م میکنن که نباید در جای دیگه تو یه کنفرانس فرستاده باشی یا نه.
در بعضی کنفرانسها فقط کتابچه خلاصه مقاله چاپ می شه که جایی index نمی شه. فکر می کنم ارسال یک خلاصه مقاله به چند کنفرانس این چنینی مشکلی نباشه. ولی بعضی کنفرانسها خلاصه یا اصل مقاله رو اندکس می کنند و اعلام می کنند که نباید قبلا جایی ارائه شده باشه. در چنین کنفرانسهایی نمی شه چنین کاری کرد و اگه خلاصه مقالتون رو جایی ارائه کردید اجازه ندارید برای این کنفرانسها بفرستید. در مورد ژورنالها که اصلا چنین چیزی امکان نداره. دوستان دیگه تصحیح کنند اگه من اشتباه می کنم.
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: shine , *Najmeh*
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۰ ب.ظ)sadrapro نوشته شده توسط:  سلام دوباره

سوال:

مطلقاً نمی‌تونید این کار رو انجام بدین. این کار == تقلب علمی و ممکنه عواقب بسیار بدی براتون داشته باشه. حتی برخی محرومیت‌ها توی ایران هم واسه این کار هست.

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ب.ظ
ممنون از لطفتون آقای تنهایی
موفق و سلامت باشید
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ ب.ظ
Music فرستادن مقاله در ۲ کنفرانس
آیا میشود مقاله ای که در کنفرانس خارج قبول شده در کنفرانسهای ایران هم ارائه داد؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط Br2012.)
RE: فرستادن مقاله در ۲ کنفرانس
دوست گرامی قبلا در این زمینه صحبت شده تو این تاپیک

اگه یه سر بزنی جوابتونو میگیرید.در ضمن تاپیکو میبندم
۴
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۳۸ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۲۹,۳۰۵ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۵۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۹۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۳۶ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۰۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۲۹۶ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۸۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۷۷ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۷۰ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close