زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اشتباه در مقالات ژورنال

ارسال: #۱۶
۰۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ق.ظ
RE: اشتباه در مقالات ژورنال
(۰۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  بله من منظورم Cross over ای بود که فقط به صورت تصادفی ترکیب کنه و تکرار هم تولید نشه . این روش‌ها هم به نوعی برای اینکه تکرار تولید نشه دارند توی repair کردن پیش دستی می کنند( چون می دونند که به احتمال زیاد تکرار تولید میشه ). بله روشهای این چنینی زیادند و اونی هم که من عرض کردم ساده ترینشه . مرسی

البته این روشی که شما فرمودید باعث میشه که جواب تکراری نداشته باشیم.ولی به نظرم این روش میتونه ایراد داشته باشه
چون هدف از Cross over اینکه که بتونیم طوری جواب‌ها رو ترکیب کنیم که صفات خوب بین والدین حفظ بشه (و توی مساله TSP این صفات خوب به صورت تکی نیستن و با ژنهای کنار هم هستند که صفات خوب رو تشکیل میدن)و همچنین جواب های جدید در اطراف جواب های فعلی وجود داشته باشه
و هدف از Mutation ایجاد تغییرات کوچیک هستش که در نقاط بهینه محلی گیر نکنیم

این چیزی که شما فرمودید بیشتر به درد Mutation میخوره چون باعث تغییرات میشه و ساختار همسایگی رو حفظ نمیکنه.

اون چند روشی که گفتم(که در کتابها وجود داره) این مزیت رو دارن که سعی میکنن جوابهای کنار هم رو حفظ میکنن.

من بیشتر به خاطر اون Cross over هایی که گفتم و وجود داره گفتم اون قسمت اشتباهه.چون اگه Cross over‌ی گفته بشه که جدیده مکانیسم Repaire هم باید گفته میشد.چون اینکه چطوری Repaire صورت میگیره تا حدی توی جوابها تاثیر داره(و به روشهای مختلفی اینکار صورت میگیره)

ولی خب بازم ممنون.کمک بزرگی بهم کردید که توی مقالات بعدی که میخونم بیشتر حواسمو جمع کنم

علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود (انیشتین)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۷۸۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۵۹۹ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۵۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  درخواست معرفی ژورنال ریحانه ۳۴ ۲۶,۶۱۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hhp59
  درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! Amir V ۶۶ ۵۷,۷۵۸ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: crevice
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۱۹۵ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elitesjournal
  درخواست ژورنال معتبر غیر ISI و رایگان ehsan_ei ۱۵ ۱۷,۵۰۵ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
  ژورنال پردازش تصویر و تشخیص الگو Skyrim ۱ ۳,۶۱۲ ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: مهتاب ع
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۰۵۷ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ب.ظ
  آموزش SPSS برای نوشتن پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی ali.arr74 ۰ ۱,۸۷۲ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close