زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)
۶ ۰

خاک بازی

ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۱۵ ق.ظ
خاک بازی

این کبوتر چرا این همه چرخ می‌زنه؟
نکنه یار دیر کرده :)

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , انرژی مثبت , parimehraban
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خاک بازی
دکتر تمامی موارد مربوط به حیوونا رو همین جوری تعبیر می کنند اون از ماهی اینم از کبوتر Big Grin Big Grin خب طبق این تعبیر، کبوتره خانم بوده و طبق معمول اقای محترم دیر کرده الانم ایشون خیلی عصبانی هستند TongueBig GrinShy

البته شایدم کنکور داره خوشبخت از بس خونده قاطی کرده Big Grin یا این که راه میره و درس می خونه حواسش نیست که داره همش دور می زنه یا این که سست عنصره (به قول برره) نمی تونه تصمیمش رو بگیره یه کم که رفته پشیمون شده یا این که این وسط میدونه باید دورش دور بزنند دوستان احتمالات دیگه رو هم می تونند بررسی کنند Smile

حالا از کجا معلوم رد پای کبوتره!!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , parimehraban
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۰۵ ب.ظ
خاک بازی
بچه‌ها چه ذوقی دارند Smile کلی خندیدم.
در کبوتر بودن این‌ها شکی نیست. چون دو تا بودن من دنبالشون راه افتادم پریدنSmile جای کفش من در تصویر مشخصه Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خاک بازی
به نظرم حق با اقا فرداده و دوتا بودند اخه اگه دقت کنیم ۳ تا انگشتش از اون یکی انگشت عقبش بزرگتره و مثل این که در گوشه پایین سمت چپ این دو تا با هم بودند البته اثر اون یکی پای هر کدوم از این کبوترا دیگه تو تصویر نیسا یه کم از رد اون یکی پای یکیشون بالا گوشه چپ تصویر هست و حالا این وسط یه کم حرفشون شده و یه کم از هم فاصله گرفتند دوباره گوشه پایین سمت راست تصویر بهم رسیدند یعنی اشتی کردند Big Grin Big Grin
پس نظریه دادگاه رفتن رد می شه !!! همین نظریه‌ها رو میدید که امار طلاق بالا میره Big Grin Big Grin Big Grin اقا فرداد فیلم جنایی هم مثل این که زیاد می بینند نبینید اینا رو روحیتون خراب می شه همین می شه که اینا رو فرستادید دادگاه Big Grin Big Grin Big Grinیه کم فیلم کمدی بجاش ببینیدSmile

خوب الان دو تا نتیجه از صحبت شما می شه گرفت: ۱/ این که می خواید بگید خانمها پرتوقعند که با حرفتون رد می شه چون این بنده خدا به شمال هم راضی شده Smile
۲/پس اقاهه از اوناست که خانمش رو درک نمی کنه Big Grin و مثل این که این نتیجه گیری معقول تره Smile ولی خوب از اون جایی که خانمه خیلی باگذشته میگه خالا این دفعه اشکال نداره.

البته یه مساله دیگه می تونه این باشه که داشتن میزفتن یه جا بشینند بعد تا به محل مورد نظر رسیدند دیدند ای دل غافل یکی زودتر اومد اونجا رو گرفت Sad بنابراین دور زدند تا برن یه جای دیگه بشینند. البته بیشتر به ساحل دریا شبیه هست اجتمالا دکتر همون کیش رفتند گرفتند این عکس رو.اینم نظریه خوبیه از اون جایی که نهایتا به دادگاه و این چیزا نمیرسه و اقاهه هم خانمش رو درک می کرده و با هم اومدند مسافرت Big Grin Big Grin Big Grin

(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۰۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  بچه‌ها چه ذوقی دارند Smile کلی خندیدم.
در کبوتر بودن این‌ها شکی نیست. چون دو تا بودن من دنبالشون راه افتادم پریدنSmile جای کفش من در تصویر مشخصه Big Grin
اخه دکتر واسه چی نمیذارید یه کم باهم قدم بزنندBig Grin اسایش ندارند اینا همBig GrinTongueShyCool

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , Bache Mosbat
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۵۶ ب.ظ
RE: خاک بازی
[تصویر:  2kabotar.jpg]
همچین هم آشتی نبودن.
هر کدوم به یه سمت نگاه می‌کنه Big Grin

۰
۰
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خاک بازی
اینا که کبوتر نیستن!!!!!!!!!! یا شایدم اون رد پاها واسه اینا نیست!!!! (حالا واقعا این چه پرنده ایه؟)
از کجا میدونید که با هم اشتی نبودند؟کله اون یکی که پیدا نیست Big GrinBig Grin مثل این که شما هم می خواید اینا رو بفرستید دادگاه اخه چقدر دو بهم زنی Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

دارن با هم به افق نگاه می کنند و از این منظره لذت می برند Smile (الان حداکثر تلاش بکار برده شد تا همه چی خوب جلوه داده بشهBig Grin)

۰
۰
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۲۴ ب.ظ
خاک بازی
(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  اینا که کبوتر نیستن
من که خیلی توی این چیزها سر رشته ندارم. کل اینجور چیزها رو می‌گم کبوتر Smile

۰
۰
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  در قرار داشتنش که شکی نیست .چون پیداست یه جاهایی دستش را آورده بالا ساعت مچی اش رو نگاه کرده.Cool حالا ساحل دریاست اونجا یا بیابان برهوت را نمیدونم.؟ ولی همچین جایی واسه غذا و این چیزا نیومده.
احتمالا" خط دوتاشون هم ایرانسله با gprsهمدیگه را پیدا میکنن.Big Grin
اگه کنار تصویر دکتر یه خط کش میذاشتن میشد بهتر نظر بدیم.(معمولا" تو تصاویر جنایی ابعاد رو اینجوری نشون میدنSad )
البته یه احتمال هست که رد پای دو تا ست چون انگار دور نزدن. از یه جایی رد پاها جدا شده. احتمالا" خانمه به آقاهه گفته تو من رو درک نمیکنی‌، همه اش هم تو بیابونا میگردی! نه کافی شاپی ،نه رستورانی‌، حالا سفر خارج از کشور تخفیف ،یه سفر شمالی چیزی! کلا" کم عاطفه ای!!! راهمون از هم جداست. رد پای بعدیشون قرار به یقین دم دادگاه خانواده است.Undecided
میخواین نظر شلوک هولمز رو هم بپرسیم؟Big Grin

ماشالله با تجربه اینا!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۱۵ ب.ظ
Photo RE: خاک بازی
[تصویر:  1kabotar.jpg]
ببینید چه ذوقی برای دیدن یار داره. داره می‌دوه به سمتش ولی افسوس که اون پرنده (دختر خانمهSmile )بهش محل نمی‌گذاره. Big Grin

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , parimehraban
ارسال: #۱۰
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۲۵ ب.ظ
[تصویر:  2khabotar2.jpg]
با اینکه با هم قهرن اما دلشون نمیاد از هم جدا بشن.
حال پرواز با هم رو هم ندارند!

۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ ب.ظ
په بگو چرا اینطوری یهوو ترمز کردSmile
[تصویر:  1kabotar2.jpg]
می‌خواسته مثل داورها کارت رو از جیبش دربیاره Big Grin

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۲۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  نه دکتر جان شما همانطور که گفتید تو این زمینه سر رشته ندارید، در عالم پرندگان آقایون منت کشی نمیکنند!
والا طاووسی که دکتر گذاشته بودن خلاف این رو نشون میدادBig GrinTongueBig Grin

من خیلی فکر کردم که چرا اقا فرداد اصرار دارند اینا با هم قهرن و می خوان برن دادگاه و از این چیزا .فکر کنم یکی از اشناهاشون وکیل دادگاه خانواده اند دارن موکل واسشون پیدا می کنند Big Grin Big Grin

۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
خاک بازی
(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۳۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  په بگو چرا اینطوری یهوو ترمز کردSmile
می‌خواسته مثل داورها کارت رو از جیبش دربیاره Big Grin

آهان به نکته خوبی اشاره کردین! اینجا آوانتاژ دادکه بازی از سرعت نیافته!UndecidedBig Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خاک بازی
خوب نظریه بعدی اینه که این اقاهه داشته می رفته سر کار خیلی هم عجله داشته اخه خواب افتاده بوده Smile واسه این که با همسرش دعواش شده بوده و قهر کردند و منت کشی هم که نمی کنه بعد همش ذهنش مشعول بوده درست خوابش نبرده .بعد وسط راه یادش می افته یه جیزی رو جا گذاشته خونه که مهم بوه.الان داره فکر می کنه که بی خیالش شه و بره سرکار که خیلی دیر نرسه ولی خوب چی به رئیسش بگه یا این که برگرده خونه بیارتش اونوقت دیگه خیلی دیر می شه الان کلا سرگردونه Big Grin Big Grin

۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۹ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خاک بازی
بنظرم برای تفسیر بهتر باید دید ترتیب این عکسا چه جور بودن!!! دکتر یه کم توضیح بدید که چه جوری بوده اول با هم بودن (تصویر جای پا)بعد قهر کردند (روی درخت)و گفته که قهر کنی نمیام منت کشی وبعد دیده این جوری نمی شه و کارت زرد میده (دیگه رفته اشتی)و بعد اوانتاژ(طرف گفته اشتی بی اشتی اونم خشکش زده) و... Big Grin یا این که اول کارت زرد و اوانتاژ بوده بعد به طرف برخورده که چرا کارت زرد داده و قهر کردند و بعد رفته از دلش در اورده و بعد اشتی کردند و جلو شما به روی خودشون نیاوردند که گشت ارشاد گیر نده و .... Big Grin یا که اول رفته سراغ طرف (تصویر در حال دویدن) ولی دیده بی محلی می کنه اونم گفته بی خیال میریم سراغ یکی دیگه (وایساده)و ... Big Grin

احتمالات دیگه با گفتن دنباله تصاویر گرفته شده بررسی خواهد شد Big Grin Big Grin Big Grin
فقط یه نکته این چه بازی ایه که دو نفری انجام می شه !!! یکیشم که داوره یه بازیکن بیشتر نداره Big Grin Big Grin

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۷ ۱۱,۵۱۷ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: atahmasebi
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۴۳۶ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  آیا تصویر بازیافت پایان نامه دانشگاه درست است؟ H-Arshad ۰ ۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  گرایش طراحی بازی های رایانه ای bahman2000 ۲ ۲,۴۳۲ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  دیتاست برای بازیابی اطلاعات مانند تصویر و متن در شبکه های اجتماعی minamm ۰ ۱,۸۷۵ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: minamm
  سوالات متداول در مورد کنسول های بازی پلی استیشن و ایکس باکس و لوازم جانبی ahmin ۰ ۲,۱۴۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ahmin
  بازیابی فایل جایگزین لهمشد ۲ ۷,۲۹۲ ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  نظریه بازی ها تولد آفتاب ۸ ۴,۷۶۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: تولد آفتاب
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه بازی ها دانشگاه فردوسی jazana ۰ ۱,۴۳۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  هرس آلفا بتا (بازی ها،جستجوهای خصمانه) stonehenge ۴ ۶,۶۵۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: naghmeh70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close