زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه ارشد ۱۳۹۲

نظرسنجی: در صورتیکه هدف شما ارشد ۹۲ هست ، متولد چه محدوده سال و جنسیتی هستید؟
مرد ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
زن ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
مرد ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
زن ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
الان تصمیم جدی برای ارشد ۹۲ ندارم.
[نمایش نتایج]

ارسال: #۶۹۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
بچه ها به نظر شما کسی که در دانشگاه علمی وکاربردی درس میخونه میتونه کارشناسی ارشد روزانه قبول بشه؟ من که تصمیم گرفتم حتما قبول بشم هر چند سخته
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۹۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ب.ظ
RE: گروه ارشد ۱۳۹۲
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  برای زبان عمومی ، خوندن pdf های یادگیری گرامر هم مناسبه؟یا لغت کافیه ؟ کلا تو کنکور از چی میاد ک اماده باشیم.ربانم تعریف نداره اصلا
شماها چیکار میکنین؟
زبان ۵۰۴ و دو تا کتاب پارسه خوبن + چکیده مقالات انگلیسی.
من یه سری کتاب دارم که در حد بالاتری هستند ولی میترسم بخونم و واسه کنکور مناسب نباشند. این کتابا بیشتر در زمینه گرامر هستند به نظرتون وقت واسه خوندنشون بزارم یا همینایی که گفتید کافیه؟
گرامر؟- ارزش نداره وقتتونو هدر میدن. به جاش مشترک بخونید. زبان ۲۰ درصد هم بزنید قابل قبوله.
دایره لغاتم تقریبا خوبه ولی واسه تقویتش دارم لغات تافل (از رو فلش کارت) و ۵۰۴ (از رو کتاب) میخونم .
واسه بقیه اشم فکر میکنم خوندن این یه کتاب(Oxford English Grammar Course) وقت کمتری نسبت به دو کتاب پارسه نیاز داره واسه تقویت reading هم مناسبه فقط مشکلش اینه که به صورت تخصصی نیست یعنی مربوط به کامپیوتر نیست. اگه فکر میکنید اشتباه فکر میکنم کمکم کنید که تصمیم درست رو بگیرم؟؟؟؟؟
من به زبان خیلی علاقه دارم و دوست ندارم بیخیالش بشم .میدونم که میتونم درصد بالایی از این درس بگیرم!
ببین مهمترین چیز درک مطلبه. واسه گرامر و لغت که کتاب هست. واسه درک مطلب من Sample های IELTS رو میخوام بخونم.

There is no there there.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۹۳
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
بچه ها کسی کتاب قلی زاده خونده؟ بنظرتون چطوره؟
حل تمرینش هست تو نت؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۶۹۴
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  بچه ها کسی کتاب قلی زاده خونده؟ بنظرتون چطوره؟
حل تمرینش هست تو نت؟
این کتاب خلاصه گریمالدیه. کتاب خوبیه و حل تمرینشم تو نت هست.

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , white bird
ارسال: #۶۹۵
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  بچه ها کسی کتاب قلی زاده خونده؟ بنظرتون چطوره؟
حل تمرینش هست تو نت؟

منم موافقم دوران دانشگاه قلی زاده رو خوندم کتاب بدی نیست اما اینجا خیلیا گریماندی رو توصیه میکنن Confused .
خیلی دیره واسه تهیه منابع اما...
من واسه کتاب CLRS واقعا نمیدونم چی کار کنم با این وقتی که دارم نمیدونم ارزش داره کتاب به اون عظمت بخرم Huh یا اینکه یه کتاب تست و نکته خوب کافیهUndecided

راستی میخواستم از پارسه کتاب سیستم عامل حقیقت ظاهرا مانشتی ها گفتن جلد مشکی که رویکرد حل مسئه است گفتن مناسبه.
میخواستم بدونم دقیقا کتابهای ریاضی مهندسی مقتعدی و آمار طورانی و مدار الکتریکی و زبان ، چه عنوانی دارند و نویسنده مدار و زبان کی هست ؟! Huh

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۶۹۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
شما اگه فکر میکنید نمی رسید clrs رو بخونید، تمریناشو بخونید کافیه. حل المسایلشم خوشبختانه هست.
در مورد عنوان کتابها و نویسنده هاشون تشریف ببرید سایت پارسه

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
ارسال: #۶۹۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۴ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
من چرا انقد عقبم!!!!! زبان ، نظریه , معماری ، الگوریتم، برنامه نویسی ، ۴ تا ریاضیات........ حتی ی بارم نخوندم. خیلییییییییی استرسی شدم.
برای ریاضیات ک اگه ۲تاشو بخونمم همه وقتم رفتن. روحیمو باختم ۲ روزه...مثل مرغ سرکنده شدم .
ب امید خدا فقط.........

(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ)پارمی نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  بچه ها کسی کتاب قلی زاده خونده؟ بنظرتون چطوره؟
حل تمرینش هست تو نت؟

منم موافقم دوران دانشگاه قلی زاده رو خوندم کتاب بدی نیست اما اینجا خیلیا گریماندی رو توصیه میکنن Confused .
من واسه کتاب CLRS واقعا نمیدونم چی کار کنم با این وقتی که دارم نمیدونم ارزش داره کتاب به اون عظمت بخرم Huh یا اینکه یه کتاب تست و نکته خوب کافیهUndecided

راستی میخواستم از پارسه کتاب سیستم عامل حقیقت ظاهرا مانشتی ها گفتن جلد مشکی که رویکرد حل مسئه است گفتن مناسبه.
میخواستم بدونم دقیقا کتابهای ریاضی مهندسی مقتعدی و آمار طورانی و مدار الکتریکی و زبان ، چه عنوانی دارند و نویسنده مدار و زبان کی هست ؟! Huh

منظور از قلی زاده همون کتاب سبز رنگ!! فکر کنم انتشارات شریف؟؟؟؟اینو میگین؟بخونیمش بد نیس

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۹۸
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من چرا انقد عقبم!!!!! زبان ، نظریه , معماری ، الگوریتم، برنامه نویسی ، ۴ تا ریاضیات........ حتی ی بارم نخوندم. خیلییییییییی استرسی شدم.
برای ریاضیات ک اگه ۲تاشو بخونمم همه وقتم رفتن. روحیمو باختم ۲ روزه...مثل مرغ سرکنده شدم .
ب امید خدا فقط.........

(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ)پارمی نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
حل تمرینش هست تو نت؟

منظور از قلی زاده همون کتاب سبز رنگ!! فکر کنم انتشارات شریف؟؟؟؟اینو میگین؟بخونیمش بد نیس
دوست خوبم به نظرم اصلا هم عقب نیستی تازه الان خیلی ها شروع میکنند بیخودی روحیه خودتا خراب نکن.به نظرم حتما ۲تااز ریاضیات رابخون واز هیچی هم نترس.موفق باشی.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , skygirl_00
ارسال: #۶۹۹
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
بجه ها میشه سریع ی کتاب خوب واسه حل تمرینهای نظریه صراف زاده بگین! میخوام فردا بخرم. فصل اولش فقط اثباته تمرینای اینم باید حل شه تا خوب نظریه بفهمیم!!!!! من اونقدر کشش ندارم ک بخوام ی چیزی رو اثبات کنم!!!

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۷۰۰
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
بچه ها به یک مقاله انگلیسی در مورد مهندسی نرم افزار شدیدا نیاز دارم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۰۱
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
بچه ها به نظرتون روزی ۵ -۶ ساعت درس خوندن تا کنکور بسه؟ یا باید ساعت درس خوندنمو زیاد کنم؟

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
۱
۰
ارسال: #۷۰۲
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون روزی ۵ -۶ ساعت درس خوندن تا کنکور بسه؟ یا باید ساعت درس خوندنمو زیاد کنم؟
معلومه ک کمه تو ۲۴ ساعت همش ۶-۵ ساعت!!! اگه بیشتر ازین وقت آزاد داشته باشی و کشش خوندن داشته باشی تا ۱۰-۱۳ اضافش کن. من ک اینطوریم

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , mohammadali1990
ارسال: #۷۰۳
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط nmusavi.)
(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون روزی ۵ -۶ ساعت درس خوندن تا کنکور بسه؟ یا باید ساعت درس خوندنمو زیاد کنم؟
۶ ساعت مفید خیلی خوبه البته مفید باشه ها

(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون روزی ۵ -۶ ساعت درس خوندن تا کنکور بسه؟ یا باید ساعت درس خوندنمو زیاد کنم؟
معلومه ک کمه تو ۲۴ ساعت همش ۶-۵ ساعت!!! اگه بیشتر ازین وقت آزاد داشته باشی و کشش خوندن داشته باشی تا ۱۰-۱۳ اضافش کن. من ک اینطوریم
۱۰ تا ۱۳ ساعت اگه مفید باشه می دونید یعنی چی.

شریف ترین قلب ها قلب کسانی است که در آن اندیشه ی آزارکسی نباشد.
(زرتشت)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال: #۷۰۴
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ

اگه هرروز ۶ ساعت مفید میخونین عالیه واقعا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال: #۷۰۵
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
من ۱ ماهه دارم میخونم مفید روزی ۵ ساعت. اما باید تا ۱۳ ببرمش من واس ۲ تا کنکور قبلیمم همین بودم .رتبه عالی هم بدست آوردم. ارشد هنوز تلاش بیشتر از اونا میخواد. من حیفم می یاد روزی فقط ۵ ساعت بخونم وقتی علاقشو و امیدشو دارم. تازه من صفرم واس کنکور .شاید شما بلدین و قبلا آماده بودین ۵ ساعت کافی باشه!!

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۷۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۴۶۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۴۲ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۹,۲۳۹ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۴,۲۴۹ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  لینک گروه تلگرام ارشد آی تی arsin ۴ ۱۲,۷۷۹ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: firstiped

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close