زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مقاله

ارسال: #۴۲۱
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط banou.)
درخواست مقاله
(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ)Giasoddin نوشته شده توسط:  سلام. اگر براتون مقدوره لینک + اسم مقاله رو بدین.
لینکارو گذاشتم.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۲۲
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: درخواست مقاله
(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ)Giasoddin نوشته شده توسط:  نسخه public اش که قابل دانلوده؛

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر نمیکنم محتواش با نسخه printable اش فرقی داشته باشه؛
من این فایل رو پیدا کردم و دانلود کردم ولی بعد از دانلود باز نمی شه!Huh

(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  دوستان من این مقالات رو از آی تریپل ای نیاز دارم.ببخشید که زیادند.باتشکر

Resource allocation in the network operator's cloud: A virtualization approach
.....
لینک هاتون مشگل داشتTongue ولی بفرمایید.

فایل‌(های) پیوست شده
Adaptive Management of Virtualized Resources in Cloud Computing Using Feedback Control.pdf
اندازه فایل: ۲۸۵/۳۷ KB
A Model of Multi-agent Design for Virtualization Resource Configuration in Cloud Computing.pdf
اندازه فایل: ۴۶۰/۵۸ KB
A resource & capability virtualization method for cloud manufacturing systems.pdf
اندازه فایل: ۵۱۶/۹۹ KB
Dynamic Resource Allocation via Distributed Decisions in Cloud Environment.pdf
اندازه فایل: ۲۶۴/۳۳ KB
Efficient access of Cloud Resources through virtualization techniques.pdf
اندازه فایل: ۵۵۸/۹۵ KB
Efficient resource arbitration and allocation strategies in cloud computing through virtualization .pdf
اندازه فایل: ۱۵۴/۱۱ KB
Hierarchical secure virtualization model for cloud.pdf
اندازه فایل: ۳۱۸/۸۸ KB
Impact of Resource over-Reservation (ROR) and Dropping Policies on Cloud Resource Allocation.pdf
اندازه فایل: ۲۴۸/۱۱ KB
Mechanism Design for Stochastic Virtual Resource Allocation in Non-cooperative Cloud Systems.pdf
اندازه فایل: ۲۱۸/۷۸ KB
Optimizing cloud resources for delivering IPTV services through virtualization.pdf
اندازه فایل: ۷۱۰/۷۸ KB
Resource and virtualization costs up in the cloud: Models and design choices.pdf
اندازه فایل: ۵۲۲/۱۸ KB

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou , Aurora
ارسال: #۴۲۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط saria.)
درخواست مقاله
دوستان خوبم یه سوال دارم اینکه آیا مقاله ای هست که فقط پیاده سازی از یکی از الگوریتم های دیتاماینینگ باشه؟
مهم بیاده سازیه برام واینکه کسی اطلاع از نرم افزاراش داره ؟
پیش ا پیش ممنونمSmile

چرا هیچکی جواب سوالای منو نمیده Sad

۰
۰
ارسال: #۴۲۴
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ق.ظ، توسط پروفسور.)
با سلام
مقاله های زیر را نیاز دارم لطفا هر کی می تونه کمکم کنه
با تشکر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۰
۰
ارسال: #۴۲۵
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ)saria نوشته شده توسط:  دوستان خوبم یه سوال دارم اینکه آیا مقاله ای هست که فقط پیاده سازی از یکی از الگوریتم های دیتاماینینگ باشه؟
پیش ا پیش ممنونمSmile

به این دلیل که سوالتون رو جای مناسبی نپرسیدین. این تاپیک صرفا برای کسانی هست که به سایت مقالات دسترسی ندارن و مقاله های خاصی رو مد نظرشون هست برای دانلود. دوستان هم زحمت می کشن دانلود می کنن.
شما اگر جستجو کردین و مقاله ی مورد نظرتون رو پیدا کردین لینک بذارین تا براتون دانلود کنیم. Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , انرژی مثبت
ارسال: #۴۲۶
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  من این فایل رو پیدا کردم و دانلود کردم ولی بعد از دانلود باز نمی شه!Huh

من از PDF-XChangeViewer استفاده می کنم؛
تجربه نشون داده قابل اعتماد تر از اِدوبیه؛

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۴۲۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ)saria نوشته شده توسط:  دوستان خوبم یه سوال دارم اینکه آیا مقاله ای هست که فقط پیاده سازی از یکی از الگوریتم های دیتاماینینگ باشه؟
پیش ا پیش ممنونمSmile

به این دلیل که سوالتون رو جای مناسبی نپرسیدین. این تاپیک صرفا برای کسانی هست که به سایت مقالات دسترسی ندارن و مقاله های خاصی رو مد نظرشون هست برای دانلود. دوستان هم زحمت می کشن دانلود می کنن.
شما اگر جستجو کردین و مقاله ی مورد نظرتون رو پیدا کردین لینک بذارین تا براتون دانلود کنیم. Smile
مرسی از جوابتون
فک میکنم که شما درست میگید باید سوالو جای دیگه ای مطرح کنمAngelTongue
۰
۰
ارسال: #۴۲۸
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ق.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  با سلام
با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده
A genetic algorithm approach to determine the sample%0Asize for attribute control charts%0A.pdf
اندازه فایل: ۶۵۱/۲۵ KB
A Physical End-to-End Model for Molecular%0ACommunication in Nanonetworks%0A.pdf
اندازه فایل: ۱/۷۱ MB
A simulation tool for nanoscale biological networks%0A.pdf
اندازه فایل: ۱/۶۳ MB
Channel Model and Capacity Analysis of%0AMolecular Communication with Brownian Motion%0A.pdf
اندازه فایل: ۲۷۴/۲۱ KB
Development of artificial neuronal networks for molecular communication.pdf
اندازه فایل: ۶۱۸/۱۴ KB
Mobile Ad Hoc Nanonetworks with%0ACollision-Based Molecular Communication%0A.pdf
اندازه فایل: ۱/۰۵ MB
Molecular communication nanonetworks inside human body%0A.pdf
اندازه فایل: ۱/۳۳ MB
Nanonetworks: A new communication paradigm%0A.pdf
اندازه فایل: ۵۵۱/۹۴ KB
NanoNS: A nanoscale network simulator framework for molecular%0Acommunications%0A.pdf
اندازه فایل: ۱/۰۷ MB
Quick system design of vesicle-based active transport molecular%0Acommunication by using a simple transport model%0A.pdf
اندازه فایل: ۱/۰۳ MB

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پروفسور
ارسال: #۴۲۹
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط ۲FA.)
درخواست مقاله
سلام وقتتون به خیر می خواستم بدونم شما هم از سایت Elsevier هم مقاله می دید؟ اگر امکان دانلودش براتون هست ممنون می شم که مجموعه مقالات این بخش رو به من بدید.

نام:
Computer Vision and Image Understanding

نام مقاله های مورد نظر از سای Elsevier
Image segmentation evaluation: A survey of unsupervised methods
A semantic-based probabilistic approach for real-time video event recognition

خوشبختی نگاه خداست.
دعایت میکنم که:
خداوند هرگز چشم از تو برندارد.
۰
۰
ارسال: #۴۳۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)۲FA نوشته شده توسط:  سلام وقتتون به خیر می خواستم بدونم شما هم از سایت Elsevier هم مقاله می دید؟ اگر امکان دانلودش براتون هست ممنون می شم که مجموعه مقالات این بخش رو به من بدید.

نام مقاله های مورد نظر از سای Elsevier
Image segmentation evaluation: A survey of unsupervised methods
A semantic-based probabilistic approach for real-time video event recognition

البته از science directگرفتمTongue

فایل‌(های) پیوست شده
A semantic-based probabilistic approach for real-time video event recognition %0A.pdf
اندازه فایل: ۲/۷۶ MB
Image segmentation evaluation: A survey of unsupervised methods%0A.pdf
اندازه فایل: ۶۹۰/۷۷ KB

۰
۰
ارسال: #۴۳۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ق.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  با سلام
با تشکر

سلام خیلی لطف کردید امیدوارم همیشه پر انرژی باشید اونم از نوع مثبتش!!!
بازم ممنون.

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۰
۰
ارسال: #۴۳۲
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ ق.ظ
درخواست مقاله
سلام و روز به خیر لطفا این مقالات رو در اختیار من قرار دهید
Shape retrieval based on manifold learning by fusion of dissimilarity measures

Evaluation of shape descriptors for shape-based image retrieval

Relevance feedback approach for image retrieval combining support vector machines and adapted gaussian mixture models

خوشبختی نگاه خداست.
دعایت میکنم که:
۰
۰
ارسال: #۴۳۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ
درخواست مقاله
با سلام
کسی اینجا به مقالات سایت CIVILIKA به طور رایگان دسترسی داره؟؟؟
من به این مقالات احتیاج دارم اگه کسی میتونه لطفا دانلودشون کنه برام

با سپاس
۰
۰
ارسال: #۴۳۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ق.ظ)۲FA نوشته شده توسط:  سلام و روز به خیر لطفا این مقالات رو در اختیار من قرار دهید
Shape retrieval based on manifold learning by fusion of dissimilarity measures

Evaluation of shape descriptors for shape-based image retrieval

Relevance feedback approach for image retrieval combining support vector machines and adapted gaussian mixture models

فایل‌(های) پیوست شده
۰۵۹۶۴۱۵۷/pdf
اندازه فایل: ۳۷۷/۴۲ KB
۰۵۹۶۳۷۸۹/pdf
اندازه فایل: ۳۳۳/۷۸ KB
۰۶۲۰۳۹۹۰/pdf
اندازه فایل: ۸۴۵/۶۵ KB

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال: #۴۳۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ق.ظ
درخواست مقاله
با سلام و خسته نباشید، در صورت امکان مقالات زیر را برا من پیدا نمائید ممنون از بابت تمامی زحماتی که می کشید
Chapter 3 – Application of Artificial Intelligence Methods to Content-Based Image Retrieval

A Novel Approach for Content Based Image Retrieval

Directional local extrema patterns: a new descriptor for content based image retrieval

Fundamental concepts and elements of image analysis ontology

Content-based image retrieval by integrating color and texture features

خوشبختی نگاه خداست.
دعایت میکنم که:
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۷۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۲۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۵۵ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۳۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۴۲۴ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۸۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۲۱ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۷,۰۱۳ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  درخواست مقاله ss311 ۰ ۱,۸۷۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close