زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)
۳۴ ۳

یادی از کنکور ارشد

ارسال: #۱۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ب.ظ
یادی از کنکور ارشد
سلام به همه دوستان خسته نباشین.
من از جمعه تاحالا توی شوک هستم دارم دیوانه میشم دلم به حال خودم و امثال خودم میسوزه و پشیمانم که چرا دنبال کار نرفتم و سمت ارشد اومدم.
این مملکت صاحب نداره و کسی یقه ی طراح رو نمی گیره. خدا ازش نگذره. من واقعا ازش نمیگذرم.
این کنکور اصلا بر اساس سواد نبود
نمی دونم چرا این کار رو با بچه ها کردن. هیچ سالی اینجوری نبود فک کنم یک شبه سوال طرح کردن. سوالی طرح کردن که ما ۸ ماه خوندیم با کسی که ۲ ماه خوند یکی شد. نباید تا این حد ساده می اوردند .
clrs , Klinberg , cjdate , linz , paterson , mano , prat , واااااااااااااااااااااااااااااااااااای

چرا اینا رو خوندم و وقت خودمو گرفتم
کاش فقط رو کتابای پوران و مقسمی زوم می کردم و چندین بار می خوندمش . فکرشو نمی کردم تکراری و اسون بیارن.
دارم دیوانه میشم نه از دست خودم . بلکه از این بی سواد هایی که طراح سوال بودند. حق من این نبود که الان همه ی
....... هایی که دورو برم که ۲ ۳ ماه خوندن هم در حد من زدن یا شاید بهتر.
به فهم و شعور ما توهین شد. حالم از همه چی بهم می خوره. اگه درس و دانشگاه اینه کاش هیچ وقت سمتش نمی رفتم و جووونی میکردم.........
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۱۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ ب.ظ
RE: یادی از کنکور ارشد
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان خسته نباشین.
من از جمعه تاحالا توی شوک هستم دارم دیوانه میشم دلم به حال خودم و امثال خودم میسوزه و پشیمانم که چرا دنبال کار نرفتم و سمت ارشد اومدم.
این مملکت صاحب نداره و کسی یقه ی طراح رو نمی گیره. خدا ازش نگذره. من واقعا ازش نمیگذرم.
این کنکور اصلا بر اساس سواد نبود
نمی دونم چرا این کار رو با بچه ها کردن. هیچ سالی اینجوری نبود فک کنم یک شبه سوال طرح کردن. سوالی طرح کردن که ما ۸ ماه خوندیم با کسی که ۲ ماه خوند یکی شد. نباید تا این حد ساده می اوردند .
clrs , Klinberg , cjdate , linz , paterson , mano , prat , واااااااااااااااااااااااااااااااااااای

چرا اینا رو خوندم و وقت خودمو گرفتم
کاش فقط رو کتابای پوران و مقسمی زوم می کردم و چندین بار می خوندمش . فکرشو نمی کردم تکراری و اسون بیارن.
دارم دیوانه میشم نه از دست خودم . بلکه از این بی سواد هایی که طراح سوال بودند. حق من این نبود که الان همه ی
....... هایی که دورو برم که ۲ ۳ ماه خوندن هم در حد من زدن یا شاید بهتر.
به فهم و شعور ما توهین شد. حالم از همه چی بهم می خوره. اگه درس و دانشگاه اینه کاش هیچ وقت سمتش نمی رفتم و جووونی میکردم.........

منم دردم مث شماست. یکی شما نبودید.
من چی فکر می کردم و چی شد.
نمی دونم چی بگمHuhHuhHuh
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ ب.ظ
یادی از کنکور ارشد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ق.ظ)alireza29 نوشته شده توسط:  کنکورامسال هم مالی نبودیعنی خیلی ساده ترازانتظارمن بودبه گمانم دوستان طراخ درحالت خماری این سوالات روطرح کرده بودنAngelShy
احتمالا یا شب جمعه(آقایون طراح) طرح کردن یا صب جمعه(خانم های طراح) هول هولکی یه چیزی داده بودن احمق ها...
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۲۲ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ)siamakhoudarzi نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ق.ظ)alireza29 نوشته شده توسط:  کنکورامسال هم مالی نبودیعنی خیلی ساده ترازانتظارمن بودبه گمانم دوستان طراخ درحالت خماری این سوالات روطرح کرده بودنAngelShy
احتمالا یا شب جمعه(آقایون طراح) طرح کردن یا صب جمعه(خانم های طراح) هول هولکی یه چیزی داده بودن احمق ها...

یکی از طراح های دانشگاه آزاد (استاد معروف آزاد قزوین) بهم گفت که سازمان سنجش پول خوبی برای طراحی سوال نمیده Sleepy
و طراح هم که وقت و انرژی درست و حسابی برای طرح سوال نمیزاره ! Angry

من چه گویم که تو را نازکی طبع لطیف تا به حدیست که آهسته دعا نتوان کرد.
خواجه شمس الدین محمد
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۴۴ ب.ظ
یادی از کنکور ارشد
به هر حال یه سال اسونه یه سال سخت دیگه شما باید فکر همه جاشو بکنین : دی

[تصویر:  99687907715295763434.gif]
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
یادی از کنکور ارشد
مثل این که این تاپیک به درد و دل دوستان ارشدی تبدیل شده و تاپیک های مشابه تو بخش ارشد ۹۱ کم تومده Tongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۲
ارسال: #۲۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
یادی از کنکور ارشد
کسی میدونه دانشگاه سراسری واحدهای قبول شده تو ارشد رو تطبیق میده یا نه؟
میخوام آزاد شرکت کنم اگه قبول شدم ۲ ترم برم (که عقب نمونم ۱ سال) سراسری ۹۲ شرکت کنم. ولی نمیدونم اگه قبول شم تطبیق واحد میدن یا نه؟
۰
۱
ارسال: #۲۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)yoohanna نوشته شده توسط:  کسی میدونه دانشگاه سراسری واحدهای قبول شده تو ارشد رو تطبیق میده یا نه؟
میخوام آزاد شرکت کنم اگه قبول شدم ۲ ترم برم (که عقب نمونم ۱ سال) سراسری ۹۲ شرکت کنم. ولی نمیدونم اگه قبول شم تطبیق واحد میدن یا نه؟
دوست عزیز این تاپیک جای پرسیدن این سوال نیست در تاپیک مرتبط بپرسید تا جوابتون رو بگیرید . البته قبلا این سوال پرسیده شده بود و جوابشم این بود که بستگی به دانشگاهی داره که واسه سراسری قبول می شید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۱
ارسال: #۲۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ق.ظ
یادی از کنکور ارشد
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)yoohanna نوشته شده توسط:  کسی میدونه دانشگاه سراسری واحدهای قبول شده تو ارشد رو تطبیق میده یا نه؟
فکر کنم در اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا یکی از تالارهای مناسب این بخش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا جای مناسب دیگه اگر پیدا کردید میتونید مطرح کنید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۴۷۲ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۲۸ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد مهدی۱۳ ۵ ۴,۷۱۶ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد balghoor ۳ ۳,۴۱۹ ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: molai
  معرفی و دانلود کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (گرامر کنکور ارشد کلیه رشته ها) mohsen-english ۳ ۶,۳۲۷ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Smile توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده javad94 ۲۵ ۲۲,۶۵۳ ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۷,۹۵۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۸۹۶ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  رتبه کنکور مهم تره یا مصاحبه کنکور؟ shahryar711 ۲ ۳,۵۴۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close