زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[درخواست راهنمایی] فناوری جدید وب

ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ق.ظ
سلام
برای یکی از دروس این ترم باید مطلبی در مورد یکی از فناوری های جدید طراحی وب آماده کنم، مثلا یکی از بچه‌ها HTML5 رو ارائه داد، من اطلاعات و وقت کافی رو برای اینکار ندارم، اگر شما در این موارد پیشنهادی دارید که مثلا روی چی کار کنم و منابعی در دست دارید ممنون می شم کمکم کنید.
مثلا یکی می گفت روی Jquery کار کنم و اسلاید بسازم برای ارائه ام.

حالا موندیم کنکور رو بخونیم، پروژه بسازیم، امتحات پایان ترم بدیم یا سر کلاس معماری دانشگاه بشینیم که شبیه مدارمنطقی پیشرفته است تا معماری Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ ب.ظ
RE: [درخواست راهنمایی] فناوری جدید وب
(۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
برای یکی از دروس این ترم باید مطلبی در مورد یکی از فناوری های جدید طراحی وب آماده کنم، مثلا یکی از بچه‌ها HTML5 رو ارائه داد، من اطلاعات و وقت کافی رو برای اینکار ندارم، اگر شما در این موارد پیشنهادی دارید که مثلا روی چی کار کنم و منابعی در دست دارید ممنون می شم کمکم کنید.
مثلا یکی می گفت روی Jquery کار کنم و اسلاید بسازم برای ارائه ام.

حالا موندیم کنکور رو بخونیم، پروژه بسازیم، امتحات پایان ترم بدیم یا سر کلاس معماری دانشگاه بشینیم که شبیه مدارمنطقی پیشرفته است تا معماری Big Grin

jQuery خیلی خوبه. ولی باید اونقدر تجربه از طراحی وب و جاوااسکریپت داشته باشی تا بتونی درست مفهوم jQuery رو برسونی که شبیه کشتی نجاته!Big Grin

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط farnoosh.)
Thumbs Down RE: [درخواست راهنمایی] فناوری جدید وب
سلام
AJAX هم موضوع خوبیه.فایل زیر درمورد AJAX .

فایل‌(های) پیوست شده
AJAX34[ebook.VeyQ.ir].zip
اندازه فایل: ۱/۱۱ MB
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , luna
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ب.ظ
خوب JQuery کشتی باشه من فقط یه Introduction و چندتا Sample بدم فکر کنم کافی باشه، البته Ajax هم مطلب خوبیه اما انگار کمی زیادی همه جا بررسی شده.
(۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۰ ب.ظ)asgharian نوشته شده توسط:  به نظرم تو متدولوژی های طراحی وب سایت کار کنید
مثل
Balanced Website Design methodology
ممنون، این بیشتر نظرم رو جلب کرد چون نشنیده بودم، می تونید یه مختصر توضیحی بدید که چیه و چندتا منبع برای مطالعه بیشتر؟

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۳۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۵۱ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close