زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خروجی کد زیر چه خواهد بود؟

ارسال:

pos پرسیده:

سوال ۵۱ ساختمان پارسه. آزمون ۵۰ درصد اول گزینه یک را انتخاب کرده(یعنی خروجی میشه ۷). جواب را هم کامل داده. من هم سوال و هم جوابش را می گذارم ببینید به نظرتان درسته؟ من جواب را گزینه سه زدم (یعنی خروجی میشه ۴)

سوال:
[تصویر:  55625_1_1379097301.jpg]

جواب پارسه:
[تصویر:  55625_2_1379097301.jpg]

۰
ارسال:

Xilinx پاسخ داده:

خیلی سوال زشتی بود خب بایستی یه جاش میگفت s, t هستن!!!!

۰
ارسال:

مازیار صفایی پاسخ داده:

منم ۷ دراوردم!
خیلی هم درسته!!!!
جوابتونو بذارید

۰
ارسال:

pos پاسخ داده:

من فکر کنم منظورشون این بوده که push(s,right[q]) باید زیر if قرار می گرفت. وگرنه right[4]=nil میرفت توی پشته و من از روی همین استدلال کردم که top=NIL پس از حلقه خارج میشیم. Big Grin

۰
ارسال:

ahmadnouri پاسخ داده:

اگه دستور پوش آخری داخل if باشه جواب ۷ میشه در غیر این صورت ۴ جوابه چون بعد یه اجرا از While خارج میشه

۰
ارسال:

Mojtaba پاسخ داده:

سلام دوستان.
به نظر من اگر push جز if باشد گزینه صحیح میشه ۷ ولی اگه نباشه یک مسئله پیش میاد و آن اینکه top(s منظور اینکه اشاره گر پشته nil باشد یا محتوای پشته nil ؟ که با توجه به آن یا جواب ۴ میشه یا اصلا جواب صحیح در گزینه‌ها نیست و خروجی نا مفهوم است.
لطفا دوستان نظر بدن ؟ بخصوص در مورد قسمت top(s)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۵۹ ۱۲,۵۵۴,۰۶۳ ۰۱ دى ۱۴۰۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۲۹,۸۹۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  اثبات بومی بودن sirvan.t ۸ ۵,۱۴۶ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۳۸۲ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۸۶۵ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  هیتلر بودن یا نبودن marvelous ۲ ۲,۴۹۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  حتماحتما بخوانید درموردافضل بودن امیرالمومنین هستش seyed ehsn ۱ ۲,۹۳۱ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: banihashem

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close