زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شما این مطالب رو در مورد مضرات چای باور می کنید؟

ارسال: #۱۶
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ق.ظ
RE: شما این مطالب رو در مورد مضرات چای باور می کنید؟
چایی ادرار آوره و آب بدن رو خالی میکنه و هیچوقت برای برطرف کردن نیاز بدن به آب ازش استفاده نکنید و بنظر من مصرف زیادش خوب نیست. به جای چایی میتونید از عرقیجات پرخاصیت استفاده کنید .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Breeze
ارسال: #۱۷
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ
شما این مطالب رو در مورد مضرات چای باور می کنید؟
بهترین جوابی که میشه به این تاپیک داد همون صحبتهای آقای Saam است.
من چون دوباره گویی نشه دیگه اونا رو تکرار نمی کنم وگرنه صحبتهای من هم همین بود.

فقط خیلی مهمه که تو خوردن چای افراط نشه چون بیش از حدش دستگاه گوارش رو بهم می ریزه.(توجه کردید وقتی دو سه لیوان چای می خورید و می خوابید وقتی بلند می شید به اصطلاح معده تون ترش می کنه؟؟)

و این نکته رو بیاد داشته باشید که یک چای خوب،چایی است که """دیرتر""" رنگ بدهد نه زودتر!!
چایی که بیشتر و زودتر رنگ می دهد مواد شیمیایی بیشتری و مضر تری داره
چینی ‌ها عادت خوبی دارند موقع درست کردن چای ابتدا روی چای خشک مقداری آب جوش می ریزند ،۳-۴ صبر می کنند..بعد اون چایی رو می ریزند دور و دوباره از اول روی چای آب می ریزند.با این کار مواد و رنگ های شیمیایی درون چای رو خارج می کنند.
شما هم سعی کنید این کار رو انجام بدید.
چای کیسه ای هم به نوعی ضایعات کارخونه است که به خورد ما می دن و اصطلاح "بی کیفیت ترین"چای رو داره از نظر منابع غذایی

ولی فکر کنم بزرگترین مضرات چای همون مصرف قند باشه که نا خود آگاه آسیب زیادی به دندونامون وارد می کنه.اگه بتونید یه فکری هم به حال این موضوع بکنید اونوقت با خیال راحت می تونید چای بخورید!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mamat , Breeze
ارسال: #۱۸
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ ب.ظ، توسط Breeze.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  بهترین جوابی که میشه به این تاپیک داد همون صحبتهای آقای Saam است.
...
مرسی... ولی من خانومم !!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinHeartHeart

[تصویر:  2hpj6v9.png]
ارسال: #۱۹
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۱ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  بهترین جوابی که میشه به این تاپیک داد همون صحبتهای آقای Saam است.
...
مرسی... ولی من خانومم !!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinHeartHeart
اسم کاربری تون پسرونه است!!
بنده بی تقصیرم.....Tongue

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۰
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ ب.ظ
بدون اینترنت میشه زنده موند بدون چای من که نمیتونم.Big Grin

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۶۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۳۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۳۳۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۱۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۴۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۳۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۳۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close