زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تحلیل ازمون ۲۵ % دوم پارسه و بررسی سوالات

ارسال: #۱۶
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ
به باد:
یعنی شما اینارو دیده بودید اصلا؟
خوب نصف سوالات اگر به همین صورت کلمات نا اشنا بیاد ونتونیم تشخیص بدیم که دیگه چه کنکوریه؟
مت و پت... تازه یادم اومده اواتار مربوط به اسمم بذارم!!!(خسته نباشم )

به mthsh:

من چند جلسه از سری voice های اموخته که تو بسته مانشت بود رو گوش دادم و زبان مظفری ...خوب بود ...چون راهکاری رو نشون میداد که بتونید ریشه کلمه رو یاد بگیرید و بقیه کلمات که از اون ساخته میشن رو بدون حفظ کردن کلمه با توجه به معنی اولیه بدست بیارید..پیشنهاد میکنم گوش کنید...مثل فارسی که ما میفهمیم عامل از عمل میاد و نام فاعلش و معنیش میشه کارگزار...

پس کم و بیش این مشکل معنی وجود داره...مرسی دوستان کم کم داشتم سکته میزدم...

پشت هر کوه بلند ، سبزه زاریست پر از یاد خدا ؛
و در آن باغ کسی می خواند :
که خدا هست ؛ دگر غصه چرا .....
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۷
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ
RE: تحلیل ازمون ۲۵ % دوم پارسه و بررسی سوالات
(۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ب.ظ)mat نوشته شده توسط:  به باد:
یعنی شما اینارو دیده بودید اصلا؟
خوب نصف سوالات اگر به همین صورت کلمات نا اشنا بیاد ونتونیم تشخیص بدیم که دیگه چه کنکوریه؟
مت و پت... تازه یادم اومده اواتار مربوط به اسمم بذارم!!!(خسته نباشم )

به mthsh:

من چند جلسه از سری voice های اموخته که تو بسته مانشت بود رو گوش دادم و زبان مظفری ...خوب بود ...چون راهکاری رو نشون میداد که بتونید ریشه کلمه رو یاد بگیرید و بقیه کلمات که از اون ساخته میشن رو بدون حفظ کردن کلمه با توجه به معنی اولیه بدست بیارید..پیشنهاد میکنم گوش کنید...مثل فارسی که ما میفهمیم عامل از عمل میاد و نام فاعلش و معنیش میشه کارگزار...

پس کم و بیش این مشکل معنی وجود داره...مرسی دوستان کم کم داشتم سکته میزدم...

شما با سوال های زبان های برنامه سازی مشکل نداشتید؟!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط mat.)
نه من مشکلی نداشتم ...
من هوش شرکت می کنم ... ولی سوالات نرم رو هم تا جایی که بشه میزنم...
ولی هیچی نمیخونم ... ترم قبل زبان برنامه سازی پاس کردم برای همین ۱ چیزایی یادمه و از ۵ تا سوال این دفعه ۴ تاشو زدم ک همش درست بود ...
شما کدومش مشکل داشتید؟
راستی به نظرم مدار و معماری هم خیلی اسون بود...معماری که تا الان نه خوندم نه پاس کردم ولی درست زدم ...!!!!!!!!!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۱۹
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ب.ظ)mat نوشته شده توسط:  نه من مشکلی نداشتم ...
ولی هیچی نمیخونم ... ترم قبل زبان برنامه سازی پاس کردم برای همین ۱ چیزایی یادمه و از ۵ تا سوال این دفعه ۴ تاشو زدم ک همش درست بود ...
شما کدومش مشکل داشتید؟
راستی به نظرم مدار و معماری هم خیلی اسون بود...معماری که تا الان نه خوندم نه پاس کردم ولی درست زدم ...!!!!!!!!!

از نگاه برنامه نویسی اگه به سوالات نگاه بکنید قضیه فرق داره.
مثلا یک برنامه نویس دغدغه کنترل ایستا و پویا نداره. برنامه ساز درگیر این مسائل هست. سوال ۲۸ .
برنامه نویس به اعلان‌ها به این چشم نگاه می کنه که حتما باید مقداردهی بشن متغییر ها. اصلا بسیاری از برنامه نویس‌ها درگیر مسائل برنامه سازی نمی شن.

یا سوال ۲۹ وقتی برنامه نویس اجازه مقدار دهی اولیه به متغییرهاشو نداره انتظار داره که مشکلی به وجود نیاد. اگه زبان با این قضیه مشکل داره پس چرا به برنامه نویس اجازه نمی دن متغییر تعریف بکنه؟!
مثلا خود شما در C++ برنامه می نویسی. اگه C++ نذاره شما متغییرهاتونو مقدار اولیه بدین این تصور برای شما وجود نداره که ساختار c++ اینگونه است. پس قاعدتا نباید مشکلی به وجود بیاد؟!

اگه استدلال من نادرسته بگید.
شایدم طراح سوال فرق برنامه ساز رو با برنامه نویس نمی دونه!Dodgy

۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ ب.ظ
شما کدومش مشکل داشتید؟

منظورتون مدار الکتریکیه یا منطقی؟

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۲۰ ب.ظ
شما کدومش مشکل داشتید؟
مگه معماری برای شما پیش نیاز سیستم عامل نیست؟ !

۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ، توسط mat.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ب.ظ)mat نوشته شده توسط:  شما کدومش مشکل داشتید؟
اگه استدلال من نادرسته بگید.
اولا که ما باید توجه کنیم که موضوع درس برنامه سازی نه برنامه نویسی...ما داریم به عنوان یک برنامه ساز عمل میکنیم...
در سوال ۲۸ در درجه اول ما ۱ متغیری که باید ایستا تعریف بشه رو بدون اعلان رها کنیم خطرناک‌تر از اینکه متغیری رو بدون مقدار دهی اولیه رها کنیم... مشکل مقدار دهی اولیه باsyntax error حل میشه اما مشکل کنترل ایستا run time error میده که این مشکل ساز تره و برنامه نویس باید مراقب اون باشه!چون برنامه نویس باید بر اساس دستور برنامه عمل کنه و چون برنامه ساز این رو پیش بینی کرده باید برنامه نویس نگران درست اعلان کردن باشه....Exclamation

در سوال ۲۹ حالا از زبان برنامه ساز‌: برنامه ساز نباید برنامه رو طوری بنویسه که نتونیم مقدار دهی اولیه کنیم چون برنامه هوشمند نیست و بر اساس مقادیر پیشفرض عمل میکنه و ممکن مقادیر پیش فرض منظور ما نباشند مثلا اعداد صحیح از منفی شروع میشه ولی ما مد نظرمون از ۰ شروع شدنه ...پس حالا که همچین برنامه ای ساخته شده چه مشکلاتی رو ببار میاره ؟۱/خطا بیشتر میشه ۲/ تا بیاد کامپایلر بفهمه خطا کجاست یا اینکه خودمون پیداش کنیم هزینه بره...پس اینطوری نیست که مشکلی پیش نیاد بلکه برنامه به این صورت مشکل سازه...
یک جورایی منو یاد صفت زبان خوب میندازه!!!

شرمنده طولانی شد...Blush
امیدوارم منظورمو رسونده باشم من زیاد انشام خوب نیست!!! Confused
----------------------------------------------------------------------------------------
اقای mthsh منظورم مدار منطقی بود!!!
اقای باد من علوم کامپیوتر بودم درس سیستم های اطلاعاتی که مختصری مدار منطقی بود پیش نیاز سیستم عامل بود...اگر اشتباه نکنم...

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۲۳
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۱۶ ب.ظ
بچه‌ها این آزمون پارسه واقعا جالب نبود .

اولا‌: نطریه زبان قرار بود زبان های مستقل از متن و .... بیاد که کلا نیومد...
دوما سوالای معماری و مدار خیلی ساده بود .... اخه کنکور اگه اینطوری بیاد که همه میزنن

سوما: سوالای امار و احتمال واقعا اینقدر ابکی بود که ادم نمیدونه چی بگه . اخه خداوکیلی شما بگید اینکه اصلا از فصل متغیرهای تصادفی توام هیچی سوال نیاد و تازه تمام سوال مربوط به تابع چگالی احتمال باشه اینم شد ازمون

چهارم‌: من فک می کنم سوال ۴۲ محاسبات کلید اشتباهه

پنجم‌: سوال ۴۹ گسسته اشکال داره . توی گزینه ۲ باید می گفت که اعداد مزبور باید اول باشند که من فک کردم احتمالا چون اینو نگفته خواسته کلک بزنه و اونو زدم

ششم‌: سوال اخر گسسته‌: تست ۵۰ صد درصد گزینه ۴ درسته . توی پوران علنا گفته .

حالا یه سوال‌: بچه‌ها رتبه های پارسه چقد به کنکور ارتباط داره ؟ یعنی چقدر میشه به این رتبه‌ها توجه کرد مثلا اگه یکی الان از ۱۵۰۰ نفر جلوتره توی تمام ازمون‌ها توی شرایط یکسان میشه بهش اتکا کرد

راستی میشه کارنامه هاتون رو هم بزارید با هم بررسی کنیم . اگرم در مورد کل حرفام نظری دارید بگید خوشحال میشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , sh_aa , Xilinx
ارسال: #۲۴
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط sh_aa.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Ohaio نوشته شده توسط:  بچه‌ها این آزمون پارسه واقعا جالب نبود .
حالا یه سوال‌: بچه‌ها رتبه های پارسه چقد به کنکور ارتباط داره ؟ یعنی چقدر میشه به این رتبه‌ها توجه کرد مثلا اگه یکی الان از ۱۵۰۰ نفر جلوتره توی تمام ازمون‌ها توی شرایط یکسان میشه بهش اتکا کرد

موافقم با جالب نبودنش.

خیلی نمیشه رو رتبه‌ها حساب کرد.خیلی‌ها تا اخر جلسه نمیشینن،بعضی‌ها از برنامه عقبن،...
الان فقط باید خوند.(هرچند خودم دپرس شدم بعد از این آزمون!)
فکر میکنم آزمونای ۱۰۰% محک خوبی باشه برای مقایسه رتبه.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Ohaio نوشته شده توسط:  ششم‌: سوال اخر گسسته‌: تست ۵۰ صد درصد گزینه ۴ درسته . توی پوران علنا گفته .

منم سوال ششم رو طبق پوران گزینه‌ی آخر زدم و مطمئن بودم که دارم درست میزنم بعد کلید رو دیدم تعجب کردم Sad خوب شد یه نفر اینو گفت !

نقل قول: حالا یه سوال‌: بچه‌ها رتبه های پارسه چقد به کنکور ارتباط داره ؟ یعنی چقدر میشه به این رتبه‌ها توجه کرد مثلا اگه یکی الان از ۱۵۰۰ نفر جلوتره توی تمام ازمون‌ها توی شرایط یکسان میشه بهش اتکا کرد

نه اصلا هیچ ارتباطی به کنکور نداره موارد زیادی بوده که سال های پیش چندین بار ۱ نفر رتبه‌ی ۱ شده (توی یکسال) بعد رتبه‌ی کنکورش ۳۶۰ شده Wink

نتیجه‌ی کنکور بستگی به شرایط داوطلب و حفظ خونسردیش توی ۲روز آزمون داره Wink

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh
ارسال: #۲۶
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط fateme66.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۲۰ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ)sh_aa نوشته شده توسط:  فکر میکنم سطح سوالات معماری و منطقیش به شدت پایین بود.

معماریش سخت نبود ؟!

در جواب بعضی حرفا:
نقل قول: ۱ سوال برام پیش اومد سر جلسه...
من معنی بعضی از کلمات رو نمی فهمیدم !!!

من دقیقا همین

نقل قول: من تحلیلم این بود

اصلا من هر جور حساب کردم دیدم

[/quote]
کلمه تکوار داخل کتاب پوران فصل هفت هست.در واقع نوشته شده منوید(تکوار، تک تهی)

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mat
ارسال: #۲۷
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ ب.ظ
بچه‌ها این کارنامه من‌: لطفا نظرتون رو بگید و بچه های دیگه هم ماله خودشون رو بذارن

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
ارسال: #۲۸
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ب.ظ
اینم کارنامه‌ی من یکی بهم بگه منی که لیسانس نرم بودمو میخوام ارشد معماری بدمو این درسا رو پاس نکردم باید چی کار کنمSad( کلی انتقال داده خونده بودم که به نظرم از همش آسونتر بود اما فایده ای نداشتHuhHuhSad

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ب.ظ
می گم اصلا تبلیغی برا پارسه نمی شه ها!!!
همه راحتت باشید
تازه یکی نیست به من که امسال تو پارسه شرکت نکردم بگه که تکلیفم چیه
یا به عبارتی هیچ کی از این همه اعضا نمی تونه سوالای امسال رو در اختیار بقیه بگذاره !!!
ولی راستش نمی دونم چه جوری میشه این کارو کرد!
در پناه حق

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم

چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ
دوستان در اینحا زحمت اینکار را کشیدند. برای دریافت سوالات به لینک زیر برین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۲۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۰۵ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close