زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان

ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ
سلام. پی دی اف کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان ترجمه جعفرنژاد رامی خواستم. اگر کسی داره لطفابرای دانلود بذاره.ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ ق.ظ
RE: دانلود کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظر من اینجور کتابا بصورت اصلی خیلی کارامد‌تر هستند معمولا ترجمه‌ها خیی ناکارامد و غیر علمی هستند یه مهندس کامپیوتر بهتره که همون مرجع زبان اصلی بخونه
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط milad.fashi@gmail.com.)
CLRS Vs. Nipolitan
استاد خرسند که بسیار به درس الگوریتم مسلط بود کتاب CLRS را قوی تر از کتاب نیپولیتان میدانست.من خودم کتاب کورمن رو خریدم(انتشارات نص ترجمه دهقان طرزه) و کتاب نیپولیتان رو نخوندم ولی کتاب های جعفرنژاد معمولا ترجمه خوبی ندارند و بیشتر دانشجویان از ایشون شاکی اند!!! من شنیدم که کتاب نیپولیتان ساده تر گفته.ولی CLRS کامل تره.
قضیه کتاب های جعفرنژاد هم شبیه قضیه چوپان دروغگو شده.حتی اگر کسی از کتاب های ترجمه ایشون تعریف و تمجید کنه کسی باور نمیکنه Smile
ولی استاد کتاب آقایان براسارد و براتلی رو تدریس میکرد.(Algorithmics Theory and practices g.Brassard and p.Brately)این کتاب هم خوبه ولی باز هم CLRS حرف اول رو میزنه

چون به دریا میتوانی راه یافت Heart سوی یک قطره چرا باید شتافت
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ب.ظ
بنظر شما برای خوندن طراحی الگوریتم بهتره از کدام کتاب شروع کرد؟بین نیپولیتان و کرمن؟
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ
RE: دانلود کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان
(۲۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  بنظر شما برای خوندن طراحی الگوریتم بهتره از کدام کتاب شروع کرد؟بین نیپولیتان و کرمن؟
به نظر من هیچ کدام ! با سید جوادی و مقسمی شروع کن. اگه خیلی کارت درسته با کرمن

هیچ هیولایی خطرناک تر از انسان نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: EhsanChess

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۵۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۴۲ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close