زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهستانی ها-پوران (بیاین تو)

ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط aatwo.)
Rainbow مهستانی ها-پوران (بیاین تو)
سلام
این تاپیک برای افرادی که در آزمونهای پوران شرکت میکنن ایجاد شده که به بحث و تبادل نظر و اطلاعات بپردازیمSmile

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ب.ظ
مهستانی ها(پوران)
سلام..چقدر خوب...
امروز دومین مرحله آزمون های مهستان...محل آزمونش هم عوض شده...

ساکنان دریا پس از مدتی صدای امواج را نمیشنوند. چه تلخ است قصه عادت!!!!
۰
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط aatwo.)
مهستانی ها(پوران)
راستی به نظره شما سطح سوالات مرحله دوم چطور بود و چه گرایشی شرکت کردید؟

۰
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ب.ظ
مهستانی ها(پوران)
من هنوز آزمون ندادم شب آزمون میدم
امیدوارم که موفق بوده باشید تو این آزمون

راستی aatwo جان
یکم اگه اسم تاپیکهات واضح‌تر بشه بهتره
مثلا اگه این یکی رو بنویسی مهستانی‌ها بیان تو یا نقد بررسی آزمونها رو توی پرانتز اضافی کنی و اون تاپیک دیگه هم که در مورد مهستان گذاشتی رو یه اطلاعیه بهش اضافی کنی بهتره
سپاس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط aatwo.)
RE: مهستانی ها-پوران (بیاین تو)
سلام میشه تو سیستم تخمین رتبه تقریبی بگید اون قسمت رتبه علمی دانشگاه چیه ؟ و از کجا دریافت بشه؟ و آیا تو کنکور مگه به رتبه علمی دانشگاه تو معدل تاثیر داره که اینها زدن؟
منظورش چیه گفته (، این عدد منجر به محاسبه معدل موثر شما خواهد شد. )

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ق.ظ
سطحش از نظر علمی چطوره؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ق.ظ
سطحش عادیه اما این جواب سواله من نیست من چیزه دیگه پرسیدم

۰
۰
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ
اگر اولین خط در عکسی که گذاشتین را بخوانین توضیح داده اون چی هست. Big Grin

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ ق.ظ، توسط aatwo.)
دوسته عزیز Blushمن می دونم چی گفته گفته خودت یه عدد با توجه به سطح علمی دانشگاه انتخاب کن که منجر به محاسبه معدل موثر شما میشه!!!!!
خوب رتبه علمی دانشگاه تو کنکور چه ربطی به معدل داره؟
در ضمن خودم باید دانشگاهم رو رتبه بدم!

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ ب.ظ
سلام
میشه درباره کارناه تحلیلی بخش پایانیش توضیح بدید
اونجایی که یه پاسخ نامه است و جای هر گزینه جلوی سوال یه درصدی رو نوشته منظورش چیه؟
به نظر شما این سی دی روش های تست زنی موثره؟
من نرم افزارم زبان تخصصی چی بخونم پوران چیزی نداده
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۵۶ ب.ظ

سلام،اون نشون می ده که کل شرکت کنندگان به چه گزینه هایی جواب دادند.مثلا اگر واسه سوال یک زیر گزینه یک نوشته باشند ۴۰٪،یعنی ۴۰٪ شرکت کنندگان این گزینه رو انتخاب کردند.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط aatwo.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ)fiona نوشته شده توسط:  سلام
میشه درباره کارناه تحلیلی بخش پایانیش توضیح بدید
اونجایی که یه پاسخ نامه است و جای هر گزینه جلوی سوال یه درصدی رو نوشته منظورش چیه؟
به نظر شما این سی دی روش های تست زنی موثره؟
من نرم افزارم زبان تخصصی چی بخونم پوران چیزی نداده

آره نشون میده داوطلبان چند درصدش اون گزینه‌ها رو انتخاب کردن
اگر هم تاثیر نداشته باشه تاثیر منفی نداره!
زبان تخصصی به نظرم از رو مقاله های وکی پدیا و زبان تخصصی پارسه بخون
کسی نمی دونه جواب سوال من رو بده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  دوسته عزیز Blushمن می دونم چی گفته گفته خودت یه عدد با توجه به سطح علمی دانشگاه انتخاب کن که منجر به محاسبه معدل موثر شما میشه!!!!!

نگاه کن اون چیزی که من تو ذهنمه ولی منبعش رو نمیدونم اینه که
این رتبه دانشگاه در سازمان سنجش هم لحاظ میشه و فکر میکنم دانشگاهای دولتی بزرگ همه بالاترین رتبه باشند بعد به همین شکل میاد پایین

رتبه علمی دانشگاه ضریبی میشه در تاثیر معدلتون در آزمون

(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  سطحش عادیه اما این جواب سواله من نیست من چیزه دیگه پرسیدم

در ضمن سطحش انصافا خوبه
اگه یه نگاه به آزمونهای دیگه بندازی متوجه میشی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط aatwo.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  دوسته عزیز Blushمن می دونم چی گفته گفته خودت یه عدد با توجه به سطح علمی دانشگاه انتخاب کن که منجر به محاسبه معدل موثر شما میشه!!!!!

نگاه کن اون چیزی که من تو ذهنمه ولی منبعش رو نمیدونم اینه که
این رتبه دانشگاه در سازمان سنجش هم لحاظ میشه و فکر میکنم دانشگاهای دولتی بزرگ همه بالاترین رتبه باشند بعد به همین شکل میاد پایین

رتبه علمی دانشگاه ضریبی میشه در تاثیر معدلتون در آزمون

(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  سطحش عادیه اما این جواب سواله من نیست من چیزه دیگه پرسیدم

در ضمن سطحش انصافا خوبه
اگه یه نگاه به آزمونهای دیگه بندازی متوجه میشی
عزیزم سطح چی انصافا خوبه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو کنکور مگه علاوه بر معدل سطح دانشگاه هم لحاظ میشه؟؟؟؟! پس چرا تو دفترچه چیزی نگفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱۱
من میگم تو اون آزمون تخمین رتبه تقریبی پوران(اونی که عکسش رو گذاشتم )سطح رتبه دانشگاه رو گذاشته به چه کار میاد؟

۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط ّّّAmirGooran.)
نقل قول: عزیزم سطح چی انصافا خوبه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو کنکور مگه علاوه بر معدل سطح دانشگاه هم لحاظ میشه؟؟؟؟! پس چرا تو دفترچه چیزی نگفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱۱
من میگم تو اون آزمون تخمین رتبه تقریبی پوران(اونی که عکسش رو گذاشتم )سطح رتبه دانشگاه رو گذاشته به چه کار میاد؟

همانطور که می دونید معدل حدود ۲۰٪ توی کنکور ارشد تاثیر داره. خوب این ظلم میشه به کسایی که تو دانشگاه های سطح بالا مثل شریف،تهران،و... درس خوندن،چون طبیعتا معدل اونا کمتره.واسه همین معدلی که شما توی دانشگاه می گیرید،در یک ضریبی ضرب می شه.ضریب معدل دانشگاه به دانشگاه فرق می کند.دانشگاه آزاد کمترین ضریب،یعی ضریب ۱ داره،و دانشگاه های دیگر ضریب بالاتر.مثلا اگر فرض کنیم ضریب دانشگاه شریف ۱/۰۷ باشه،کسی که معدلش بشه ۱۵ تو این دانشگاه،سازمان سنجش معدلش را برابر ۱/۰۷*۱۵ در نظر می گیره.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad خواهش میکنم بیاین به کمکم!!!طراحی الگوریتمیا بیاین لطفا farzan2015 ۱ ۲,۳۷۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mjzarrin
  سایت تولید محتوا,سفارش تولید محتوا fafaferdos ۰ ۱,۷۳۴ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  تولید گره در لحظه ی تولید و بسط wskf ۲ ۱,۹۶۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: پرهوده
  مرتبه زمانی عدد نپر به توان رادیکال n در مقایسه با همین تابع به همراه یک ضریب در توان sMohammad ۱ ۲,۲۷۶ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. غضنفری ۲۵ ۱۸,۱۱۶ ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
Exclamation ورودی های جدید دانشگاه بین المللی قزوین بیاین اینجا maryam.raz ۴ ۲,۴۹۱ ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.raz
  درخواست جزوه درس توصیف و وارسی برنامه ها _ زبان توصیف z mhma_1367 ۵ ۷,۴۵۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mhma_1367
Star کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) A V A ۶۸۱ ۱۹۳,۳۳۲ ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: A V A
  جای قرار دادن توابع سنونی در فرم دستور sql - تست دولتی ۷۵( ابهام در بکار بردن توابع ) so@ ۷ ۴,۶۴۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: so@
  توجه ... توجه : قبل از انتخاب رشته صفحه ۱۸۵ دفترچه انتخاب رشته را مطالعه کنید reza6966 ۰ ۱,۳۴۶ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza6966

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close