زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشنهاد رشته یا دانشگاه

ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۶ ب.ظ
پیشنهاد رشته یا دانشگاه
سلام دوستان من یه راهنمایی نیاز داشتم اگر امکانش هست کمک کنین
من دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر هستم
اما شدیدا علاقه مند هستم به سمت کارهای تیوری مانند فعالیت های آماری و ریاضیاتی و البته زمینه های دیتا بروم و همچنین کار ریسرچ برایم جالب هستو
الان هم جهت گیریم به سمت هوش بوده تا الان
اما سوالم اینه که چنین جهت گیری ای را در چه رشته و گرایش و در چه دانشگاهی میتونم پیدا کنم؟
خیلی ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۴:۱۷ ب.ظ
پیشنهاد رشته یا دانشگاه
الگوریتم و محاسبات به نظرم بهترین گرایش هست برات، یا نرم افزار، به نظرم دانشگاهشو بزاریم اهلش نظر بدن چون منم از یه رشته دیگه اومدم و برای ارشد کامپیوتر میخونم. شما ولی دانشگاه امیرکبیر هستی حتما باید خودت وارد باشی. فکر میکنم دانشگاه خودتونم این رشته رو داشته باشه. نداره؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۰۱ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۶۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۵۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۷۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۰۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Question رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟ mr.ramezani ۶ ۶,۵۱۷ ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر Mr Shafiee ۵ ۱۰,۰۷۷ ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۲۲۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  کدوم آموزشگاه زبان رو برا دوره آیلس پیشنهاد می کنید؟؟؟ berkeley ۲۳ ۳۷,۵۸۵ ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آریا بختیارنیا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close