زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک پیام مشکوک

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۸, ۰۳:۰۳ ب.ظ
Question یک پیام مشکوک
دوستان عزیز، امیدوارم جای درستی این تاپیک رو ایجاد کرده باشم. راستش مسئله من در مورد کامپیوتر و تلفن همراهه. الان یه یه هفته ای هست که من یه پیام عجیبی برام به صورت آلارم تو گوشی نمایان میشه به زبان روسی و تنها چیزی که انگلیسی هست درش اینه که ایمیل شما برنده قرعه کشی شده و دیگه باقیشو خودتون میدونین. چند روز پیش هم این مسئله رو تو ایمیلم داشتم. که البته ایمیل رو باز نکردم و درجا پاکش کردم. جالب اینکه یه همچین ایمیلی اگه تبلیغاتی و اسپم بوده چرا تو اینباکس وارد شده؟؟؟ پس احتمال زیاد یه ویروس خطرناک هست.
میخوام ببینم شما میشناسین این ویروس رو و تا حالا باهاش برخورد کردید؟ چه کنم که رفع بشه؟

پ ن: من اسمشو گذاشتم ویروس چون شبیه ویروسا داره عمل میکنه. شما که تجربه بیشتری دارین بگین این چیه و چطوری از دستش خلاص شم؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۵۶ ق.ظ
یک پیام مشکوک
امروز بعد از کلی که برام نوتیفیکیشن میومد، رفتم تو تقویم گوگل و دیدم یه ایونت همینطوری الکی اضافه شده و داره هر روز برای من پیامش هم تو کامپیوتر میاد و هم تو گوشی. اون ایونت یا رویداد رو از هفت روز هفته حذف کردم و مسئله ختم به خیر شد.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , The BesT
ارسال:
۲۵ آذر ۱۴۰۰, ۰۲:۵۸ ق.ظ
یک پیام مشکوک
برنامه الوده نصب کردید و اگه نسخه اندروید گوشی شما از ۷ پایین تر هست که امنیتی اصلا وجود نداره
در ضمن به جهت شناسایی دقیق بد افزار و تحلیل اون لازمه که برنامه رو پاک نکنید تو اینستاگرام پیام بدید تا با جزئیات مشخص بشه کی این کارو انجام داده و ایا قصد خرابکاری داشته و هدفش فقط شما بودید یا عمومیه insta:ittw_ir

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۶۵ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
Smile منابع فارسی برای فراگیر پیام نور -نرم افزار foxn ۱ ۲,۷۱۰ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور Cina ۶ ۵,۹۰۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: B_Radmanesh
  دوستانی که مایل به حل و تحلیل سوالات سال های اخیر الگوریتم هستند پیام بدن تحلیل کنیم robin ۱ ۲,۴۲۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  دانشگاه آزاد،پیام نور یا غیرانتفاعی؟؟ H.Mohammadi ۳ ۴,۱۰۰ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedi_70
  فروش ۲۷ جلد کتاب مهندسی کامپیوتر نرم افزار پیام نور sepehrarand ۰ ۱,۵۰۴ ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepehrarand
  فروش ۲۷ جلد کتاب مهندسی کامپیوتر نرم افزار پیام نور sepehrarand ۰ ۱,۵۱۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sepehrarand
  ارسال یک پیام برای تعداد زیادی از افراد از طریق تلگرام targol ۴ ۳,۳۳۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sinayekkebash
  ۸ آی تی ۳۱ شبکه فارق التحصیل دانشگاه پیام نور melika.gp ۱ ۲,۱۱۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: shamim_s
  رتبه لازم جهت قبولی در پیام نور غیر حضوری tamtm ۰ ۱,۳۸۳ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: tamtm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close