تالار گفتمان مانشت
خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت - نسخه‌ی قابل چاپ

خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت - marvelous - 12 مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ق.ظ

سلام خدمت دوستان،
من خیلی واقعا گشتم برای این کتاب و یه نسخه اونو هم پیدا کردم پرینت کردم ولی به نظرم قدیمی اومد و در ضمن اون مطلبی که قرار بود برای کنکور بخونم اصلا توش نبود.

بنابراین تصمیم گرفتم اینجا پست کنم اگه کسی داره این کتاب شبکه دکتر حقیقت رو من به قیمت خوب ازش خریدارم.

خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت - Maha_vali - 12 مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۴۹ ب.ظ

سلام دکتر حقیقت پارسال یه جزوه ی دست‌نویس که توسط یکی از شاگردهاش تهیه شده و ارایه می دادن در کلاس هاشون و از روی کتابی کار نمی کردن و معتقد بودن جزوشون برای کنکور ارشد کامل و کافیه و در کنارش یه سری مجموعه تست برای فصل های مختلف به صورت پی دی اف به شاگردهاشون می دادن اون کتابی که شما دانلود کردین بعید می دانم کاربردی باشه

خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت - marvelous - 12 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۴ ب.ظ

نه اصلا فایده ای نداره و فقط کلی پول حروم کردم. الان به شدت دنبال کتاب شبکه میگردم که فصل پنجمش فریم بندیه.
این جزوه ارشد که میگین از دکتر حقیقت از کجا میتونم بدست بیارم؟

خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت - kolak1991 - 12 مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴ ب.ظ

سلام، من چاپ ۹۳ رو دارم نمیدونم بکارتون میاد یا نه

خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت - marvelous - 13 مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ق.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴ ب.ظ)kolak1991 نوشته شده توسط:  سلام، من چاپ ۹۳ رو دارم نمیدونم بکارتون میاد یا نه

سلام دوست من، ببین یه نگاش بنداز اگه فصل پنجمش فریم بندی هست خودشه و من همونو میخوام.
دستتم درد نکنه.

RE: خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت - sems - 30 مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان،
من خیلی واقعا گشتم برای این کتاب و یه نسخه اونو هم پیدا کردم پرینت کردم ولی به نظرم قدیمی اومد و در ضمن اون مطلبی که قرار بود برای کنکور بخونم اصلا توش نبود.

بنابراین تصمیم گرفتم اینجا پست کنم اگه کسی داره این کتاب شبکه دکتر حقیقت رو من به قیمت خوب ازش خریدارم.
سلام . من دارم این کتاب رو . کاملا هم نو هستش
اگر خواستید به این آیدی در تلگرام پیام بدید :
t.me//sems290