زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۴۲۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۸, ۰۲:۴۴ ق.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۲۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال، من امروز کتاب سیلبرشاتز برای سیستم عامل به دستم رسیده، با حقیقت راستش زیاد راحت نیستم و ترجیح میدم یه کتاب دیگه بخونم. آیا سیلبرشاتز کتاب مناسبیه از نظر شما؟

الوووووو؟ کسی نبود؟؟؟؟؟؟
خب خودم جواب خودمو میدم. از اونجایی که برای درسی به نام سیستم عامل نیازه که به تست ها و مباحث کنکوری مسلط شویم، همون حقیقت کفایت میکند و فقط تست بزنید که خدا تست زنندگان را دوست دارد.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۲۲
۰۳ بهمن ۱۳۹۸, ۰۲:۰۳ ق.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۴۴ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۸ ۰۱:۲۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال، من امروز کتاب سیلبرشاتز برای سیستم عامل به دستم رسیده، با حقیقت راستش زیاد راحت نیستم و ترجیح میدم یه کتاب دیگه بخونم. آیا سیلبرشاتز کتاب مناسبیه از نظر شما؟

الوووووو؟ کسی نبود؟؟؟؟؟؟
خب خودم جواب خودمو میدم. از اونجایی که برای درسی به نام سیستم عامل نیازه که به تست ها و مباحث کنکوری مسلط شویم، همون حقیقت کفایت میکند و فقط تست بزنید که خدا تست زنندگان را دوست دارد.

استاد حقیقت تو جلسه اول رایگان میگن کتاب خودشون کفایت میکنه و فقط تو ۱۰ سال یک سوال خارج از کتاب ایشون بوده که کلا از مبحث هم گفتن که خارج شده بود ولی با کتاب سیلبرشاتز و مفید بودن یا نبودنش اطلاع نداشتم به خاطر همون پاسخ نتونستم بدم به سوالتون .
موفق باشید انشالله ۳ ماه تا موفقیت فاصله داریم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۴۲۳
۰۳ بهمن ۱۳۹۸, ۱۰:۱۶ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۰۳ ق.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۴۴ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۸ ۰۱:۲۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال، من امروز کتاب سیلبرشاتز برای سیستم عامل به دستم رسیده، با حقیقت راستش زیاد راحت نیستم و ترجیح میدم یه کتاب دیگه بخونم. آیا سیلبرشاتز کتاب مناسبیه از نظر شما؟

الوووووو؟ کسی نبود؟؟؟؟؟؟

استاد حقیقت تو جلسه اول رایگان میگن کتاب خودشون کفایت میکنه و فقط تو ۱۰ سال یک سوال خارج از کتاب ایشون بوده که کلا از مبحث هم گفتن که خارج شده بود ولی با کتاب سیلبرشاتز و مفید بودن یا نبودنش اطلاع نداشتم به خاطر همون پاسخ نتونستم بدم به سوالتون .
موفق باشید انشالله ۳ ماه تا موفقیت فاصله داریم

من الان کاری که دارم میکنم مدرسان و حقیقت رو باهم میخونم. برای اینکه من صفر کیلومتر هستم و برای اولین باره دارم سیستم عامل میخونم. اینطوری برام خیلی راحت تر شده و بهتر میفهمم.
از قضا با اینکه وضعیت مغزی خوبی هم ندارم ولی گسسته و شبکه رو دوباره وارد برنامه کردم. تنها چیزی که هست میخوام سخت درس بخونم که ایشالا سه ماه دیگه موفقیت رو در آغوش بکشم. میدونم شما هم موفق میشی. ایشالا هم دانشگاهی بشیمSmile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares
ارسال: #۴۲۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۸, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من الان کاری که دارم میکنم مدرسان و حقیقت رو باهم میخونم. برای اینکه من صفر کیلومتر هستم و برای اولین باره دارم سیستم عامل میخونم. اینطوری برام خیلی راحت تر شده و بهتر میفهمم.
از قضا با اینکه وضعیت مغزی خوبی هم ندارم ولی گسسته و شبکه رو دوباره وارد برنامه کردم. تنها چیزی که هست میخوام سخت درس بخونم که ایشالا سه ماه دیگه موفقیت رو در آغوش بکشم. میدونم شما هم موفق میشی. ایشالا هم دانشگاهی بشیمSmile

من وقتی که دانشجو بودم کتاب سیلبر رو داشتم ولی خب نخوندمش با همون جزوه ی بی سروته استاد پاسش کردم درسو !! ولی الان واقعا حقیقت رو نمیتونم هضم کنم Sad اصلا انگار طلسم شده هیچ جلو نمیره Sad !! شما میدونید شبکه چه انتشاراتی کتاب تست با توضحیات خوب ؛) داره ؟
۰
۰
ارسال: #۴۲۵
۰۷ بهمن ۱۳۹۸, ۰۲:۰۴ ق.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۷ ب.ظ)sim_s نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من الان کاری که دارم میکنم مدرسان و حقیقت رو باهم میخونم. برای اینکه من صفر کیلومتر هستم و برای اولین باره دارم سیستم عامل میخونم. اینطوری برام خیلی راحت تر شده و بهتر میفهمم.

من وقتی که دانشجو بودم کتاب سیلبر رو داشتم ولی خب نخوندمش با همون جزوه ی بی سروته استاد پاسش کردم درسو !! ولی الان واقعا حقیقت رو نمیتونم هضم کنم Sad اصلا انگار طلسم شده هیچ جلو نمیره Sad !! شما میدونید شبکه چه انتشاراتی کتاب تست با توضحیات خوب ؛) داره ؟

من خودم الان هم شبکه و هم سیستم عامل دارم مدرسان شریف رو میخونم و واقعا راضی هستم. راستش خلیلی فر خیلی صدا کرده کتاب شبکه اش خصوصا و همینطور فیلمهاش ولی من با کتابش اصلا نتونستم ارتباط بگیرم خداییش یه کم پرت اومد به نظرم برای منی که از صفر شروع میکردم. ولی مدرسان شریف عالیه. هم سیستم عاملش خوبه و هم شبکه اش. من که راضی ام.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۴۲۶
۰۷ بهمن ۱۳۹۸, ۱۰:۵۸ ق.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من خودم الان هم شبکه و هم سیستم عامل دارم مدرسان شریف رو میخونم و واقعا راضی هستم. راستش خلیلی فر خیلی صدا کرده کتاب شبکه اش خصوصا و همینطور فیلمهاش ولی من با کتابش اصلا نتونستم ارتباط بگیرم خداییش یه کم پرت اومد به نظرم برای منی که از صفر شروع میکردم. ولی مدرسان شریف عالیه. هم سیستم عاملش خوبه و هم شبکه اش. من که راضی ام.

شبکه رو دارم از رو جزوه حقیقت میخونم خوشم نیومد ولی باز میشه فهمیدش و با تست کمبوداش رفع میشه ! ولی نمیدونم چه انتشاراتی کتاب تست شبکه داره ! سیستم مدرسان نسبت به حقیقت پارسه چطوره ؟ حجمش زیاده اینم ؟ البته مدرسان وسط توضیح کتاب تست زیاد میده ! به نظر شما من سیستم مدرسان رو بگیرم از اول شروع کنم بخونم تا آخر ماه میتونم تمومش کنم ؟؟؟؟ چون از اول اسفنند فقط میخوام تست بزنم خوندیامو تا اخر این ماه جمع کنم
۰
۰
ارسال: #۴۲۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۸, ۰۲:۱۲ ق.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸ ق.ظ)sim_s نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من خودم الان هم شبکه و هم سیستم عامل دارم مدرسان شریف رو میخونم و واقعا راضی هستم. راستش خلیلی فر خیلی صدا کرده کتاب شبکه اش خصوصا و همینطور فیلمهاش ولی من با کتابش اصلا نتونستم ارتباط بگیرم خداییش یه کم پرت اومد به نظرم برای منی که از صفر شروع میکردم. ولی مدرسان شریف عالیه. هم سیستم عاملش خوبه و هم شبکه اش. من که راضی ام.

شبکه رو دارم از رو جزوه حقیقت میخونم خوشم نیومد ولی باز میشه فهمیدش و با تست کمبوداش رفع میشه ! ولی نمیدونم چه انتشاراتی کتاب تست شبکه داره ! سیستم مدرسان نسبت به حقیقت پارسه چطوره ؟ حجمش زیاده اینم ؟ البته مدرسان وسط توضیح کتاب تست زیاد میده ! به نظر شما من سیستم مدرسان رو بگیرم از اول شروع کنم بخونم تا آخر ماه میتونم تمومش کنم ؟؟؟؟ چون از اول اسفنند فقط میخوام تست بزنم خوندیامو تا اخر این ماه جمع کنم

سیستم عامل مدرسان باید بگم که خیلی عالیه، من لااقل فهمیدمش و الان سه فصلش رو خوندم تا اینجا که این اندازه رو به زور از روی کتاب حقیقت میخوندم. کلا منی که تجربه ی کنکوری موفق دارم میگم مدرسان کتاباش حرف ندارن. ولی هوش مصنوعی رو جدیدا دارم از روی نصیر میخونم و خیلی راضی هستم. بعد از چند ماه سر و کله زدن با منابع تازه دارم خوباش رو کشف میکنم. به نظر من گسسته هم مدرسان شریف بهتر از خیلی کتابهای دیگه هست که کلی هم اسم در کردن. من این روزها راستش خیلی به مدرسان شریف رو آوردم و پشیمون هم نمیشم. شما هم سیستم عامل رو بگیر ، حجمش اصلا زیاد و ترسناک نیست مثل حقیقت و به نظرم قابل خوندن تره.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۴۲۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۸, ۰۶:۴۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام دوستان.
خوب هستین؟
امیدوارم که تا این لحظه برای ارشد خوب پیش رفته باشین و درسا اکی شده باشه.
بچه ها کسی از المپیاد دانشجویی چیزی میدونه ؟
اینکه سطح سوالات مرحله ی اولش چطوری هست؟ از ارشد بالاتر هست یا نه؟
کلا اگر اطلاعی در این زمینه دارین ممنون میشم کمک کنین.
کسی میدونه میشه نمونه سوالش رو گیر اورد یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۴۲۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۸, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۶:۴۴ ب.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
خوب هستین؟

سلام دوستم، شما هم خسته نباشی و امیدوارم تا اینجا رو حسابی موفق بوده باشی.
برای اینکه در مورد المپیاد دانشجویی بخوای بدونی به نظرم بهترین کار سرچ کردن تو گوگل هست و همینطور وبسایت خود المپیاد دانشجویی. نمونه سوالاتش رو میدونم که کتابی چند وقت پیش تو کتابخونه دیدم که نمونه سوالات المپیاد دانشجویی بود. نمیدونم نویسنده ی کتاب کی بود فقط میدونم جلدش سیاه بود و ریاضیات گسسته بود. اگه بخوای من میتونم برم کتابخونه و ته توشو برات دربیارم. ولی اگه یه سرچ تو گوگل بزنی خیلی منابع اطلاعاتی خوبی میتونی پیدا کنی و همینطور کتابهایی که نمونه سوالات المپیاد باشن. در چه شاخه ای شرکت میکنی شما؟ میخوام منم برات بگردم و اطلاعات کسب کنم. واسه همین میپرسم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۴۳۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۸, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۸ ۰۶:۴۴ ب.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
خوب هستین؟

برای اینکه در مورد المپیاد دانشجویی بخوای بدونی به نظرم بهترین کار سرچ کردن تو گوگل هست و همینطور وبسایت خود المپیاد دانشجویی. نمونه سوالاتش رو میدونم که کتابی چند وقت پیش تو کتابخونه دیدم که نمونه سوالات المپیاد دانشجویی بود. نمیدونم نویسنده ی کتاب کی بود فقط میدونم جلدش سیاه بود و ریاضیات گسسته بود. اگه بخوای من میتونم برم کتابخونه و ته توشو برات دربیارم. ولی اگه یه سرچ تو گوگل بزنی خیلی منابع اطلاعاتی خوبی میتونی پیدا کنی و همینطور کتابهایی که نمونه سوالات المپیاد باشن. در چه شاخه ای شرکت میکنی شما؟ میخوام منم برات بگردم و اطلاعات کسب کنم. واسه همین میپرسم.

المپیاد کامپویتر شرکت میکنم . کلا باید به یه سری سوال مخلوط از دروس جواب بدیم.
نمونه سوالی نیست متاسفانه.
ممنون میشم بری اون کتاب رو نگاه کنی وببینی اصلا چیز به درد بخوری هست یا نه. که البته خودم با این توصیفاتی که شنیدم بعدی میدونم.
۰
۰
ارسال: #۴۳۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۸, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۸ ۰۶:۴۴ ب.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
خوب هستین؟

المپیاد کامپویتر شرکت میکنم . کلا باید به یه سری سوال مخلوط از دروس جواب بدیم.
نمونه سوالی نیست متاسفانه.
ممنون میشم بری اون کتاب رو نگاه کنی وببینی اصلا چیز به درد بخوری هست یا نه. که البته خودم با این توصیفاتی که شنیدم بعدی میدونم.

حتما عزیزم، من در اولین فرصت تا پسفردا میرم کتابخونه و ته توی این کتابه رو برات درمیارم. میگردم اگه چیزی بود حتما در جریانت قرار میدم. امیدوارم هم که موفق باشی. Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۴۳۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۸, ۰۲:۲۲ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام
دوستان منابع کنکور ارشد کامپیوتر، که بیسش دروس کاردانی باشه رو میشه معرفی کنید
۰
۰
ارسال: #۴۳۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۸, ۰۳:۵۰ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ ب.ظ)Elat نوشته شده توسط:  سلام
دوستان منابع کنکور ارشد کامپیوتر، که بیسش دروس کاردانی باشه رو میشه معرفی کنید

سلام دوست من
منابع ارشد تو این تاپیک بارها در موردشون صحبت شده و اسم برده شده ازشون
شما فقط بگو چه گرایشی میخوای امتحان بدی تا من منابع رو برات ردیف کنم

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۴۳۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۸, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط Elat.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
مرسی، بله تمام تاپیک مطالعه شد بعد مطرح کردم
شرایط من اینجوریه که فعلا ترم اخر کاردانی نرم افزار هستم و میخوام ضمن این که برای کنکور کارشناسیم میخونم،
چندتا منبع بیشتر تهیه کنم که از الان این درسارو یه بار خونده باشم برای ارشد
مثلا من این ترم پایگاه داده دارم و باید برای کارشناسی اماده شم
اما تا جایی که میدونم پایگاه داده تو کنکور ارشد هم هست
پس وقتی منبع x برای درس پایگاه داده برای کارشناسی میخونم میخوام y هم تهیه کنم که منبع ارشد پایگاه داده باشه تا باهم پیش ببرم

چون من فنی حرفه ای خوندم تو کارشناسی (کاردانی) (ناپیوسته) گرایش داشتم، نرم افزار هستم
البته احتمالا نرم افزار ادامه ندم و هوش یا شبکه بردارم برای ادامه
۰
۰
ارسال: #۴۳۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۸, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Elat نوشته شده توسط:  مرسی، بله تمام تاپیک مطالعه شد بعد مطرح کردم
شرایط من اینجوریه که فعلا ترم اخر کاردانی نرم افزار هستم و میخوام ضمن این که برای کنکور کارشناسیم میخونم،
چندتا منبع بیشتر تهیه کنم که از الان این درسارو یه بار خونده باشم برای ارشد

مثلا من این ترم پایگاه داده دارم و باید برای کارشناسی اماده شم
اما تا جایی که میدونم پایگاه داده تو کنکور ارشد هم هست
پس وقتی منبع x برای درس پایگاه داده برای کارشناسی میخونم میخولم y هم تهیه کنم که منبع ارشده پایگاه داده باشه تا باهم پیش ببرم

چون من فنی حرفه ای خوندم تو کارشناسی (کاردانی) (ناپیوسته) گرایش داشتم، نرم افزار هستم

خب به سلامتی باشه Smile برای پایگاه داده کتاب کیوان پور از انتشارات پر رو بهت توصیه میکنم. خیلی کتاب خوبیه
برای ساختمان داده و طراحی الگوریتم کتابهای یوسفی از انتشارات پوران پژوهش
برای ریاضیات گسسته باز کتاب یوسفی از پوران پژوهش رو توصیه میکنم
برای سیستم عامل کتاب حقیقت باز از انتشارات پر
برای شبکه کتاب مدرسان شریف رو من الان دارم میخونم
برای هوش مصنوعی کتاب راهیان ارشد که خلیلی فر نوشته
برای آمار احتمالات من کتاب مدرسان شریف رو میخونم ولی کتاب طورانی اگه گیرت بیاد عالیه
برای نظریه زبانها و طراحی کامپایلر هر دو کتابهای فردین شاپوری که الان بهترین هستن
معماری کامپیوتر من خودم دارم فیلمهای یوسفی رو میبینم. البته کتابش هم خوبه و به نسبت کتابهای دیگه در این زمینه بهتر هست.
بقیه ی درسها رو هم نمیخونم ولی هر درسی رو بخوای برات منبع پیشنهاد میدم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۵۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۵۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۱۸ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۴۳ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۵۵۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۱۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۲۱ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۵۸۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۷۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۴۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close