زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نمونه تست برای دروس ارشد

ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۰۳ ق.ظ
نمونه تست برای دروس ارشد
دوستان عزیز سلام
اگه ممکنه یه چند تا کتاب تست برای هر درس معرفی کنید. میخوام فقط تست داشته باشه و برای شبا میخوام که برنامه تست زنی دارم.
ممنونم ازتون

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۲۳ ق.ظ
نمونه تست برای دروس ارشد
سلام
دقیقا سوالات کنکور ارشد سالهای قبل دانلود کنید. سوالات ۷-۸سال اخیر را دانلود کنید همراه با دفترچه حل تست
و همونها حل کنید بهترین منبع هستن نسبت به سوالات تالیفی موسسات
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , marvelous
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
RE: نمونه تست برای دروس ارشد
(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان عزیز سلام
اگه ممکنه یه چند تا کتاب تست برای هر درس معرفی کنید. میخوام فقط تست داشته باشه و برای شبا میخوام که برنامه تست زنی دارم.
ممنونم ازتون

همین کتابای آبی پوران تستاشون کامله. بعد از اونها کتاب نارنجی پوران که البته خیلی سخته و بعد از تسلط کامل باید بری سراغش و بعد از اونها هم کتاب جامع پوران. که تستای سالای قبله با حل تشریحی.
تست رو از همین کتابا بزنید.
داده الگوریتم مدار معماری ریاضیات گسسته: پوران
سیستم عامل حقیقت یا راهیان ارشد
نظریه شاپوری
شبکه: مجموعه تستهای تالیفی دکتر حقیقت که توی کانالشون هست به اضافه پوران.

منبع فقط تست کتابای نارنجی پوران هست که برای الان زوده و خیلی سخته

در مورد حرف خانوم مهندس هم قطعا درسته باید تست سالهای قبل رو بتونی کامل برای خودت تحلیل کنی ولی الان نه. خیلی زوده.
همون تستهای آخر هر فصل کافیه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , malihe_biparva
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۵۲ ق.ظ
نمونه تست برای دروس ارشد
ممنونم دوستان، حرف ندارید. نزدیک بود من همین فردا برم تمام نارنجی های پوران رو بخرم. پس الان به همینایی که گفتی رو دارم بسنده میکنم و به حرف شما هم گوش میدم و تست های کنکورهای سالهای قبل رو میزنم تا تسلط پیدا کنم.

یک دنیا تشکر و سپاس

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ممنونم دوستان، حرف ندارید. نزدیک بود من همین فردا برم تمام نارنجی های پوران رو بخرم. پس الان به همینایی که گفتی رو دارم بسنده میکنم و به حرف شما هم گوش میدم و تست های کنکورهای سالهای قبل رو میزنم تا تسلط پیدا کنم.

یک دنیا تشکر و سپاس

در مورد کتابهای نارنجی که شامل چهار کتاب: داده الگوریتم. گسسته. پایگاه و کامپایلر هست. که البته کامپایلر و پایگاهش رو شما نمیخونید وفقط دو تا کتاب نارنجی رو باید تهیه کنید یه چیزی بگم خدمتتون.
این کتابها شامل تستهای خیلی سخت میشه که خوندنشون رو معمولا به بعد از کتاب آبی موکول میکنن. توصیه استاد یوسفی هم اینه که اول آبی رو کامل بخونید و بعد مثلا از اول دی برید سراغ کتابهای نارنجی و معمولا هم همه این کار رو میکنن.
اما من به موازات کتابهای دیگه میخونمشون . یه خوبی داره این کار یه بدی. خوبیش اینه که شما وقتی موازی میخونی تموم که شد کاملا آماده ی آزمون آزمایشی میشی و مطلب رو تسلط داری و این هم خیلی خوبه. بدیش اینه که سوالاتشون خیلی سخته شما که تازه یه فصل رو خوندی میری سراغ تستای نارنجی واقعا میخوره تو ذوقت خیال میکنی ای بابا من که خوب خوندم پس چرا این تستا رو نمیشه زد. و یه ذره ناامید میشی و اگه وسواس هم داشته باشی هی برمیگردی عقب.
در مورد نحوه ی خوندنشون استاد یوسفی اکثر تستهای نارنجی رو توی فیلم نکته و تست توضیح دادن . من که شخصا اگه اون فیلما نبود فقط با کتاب خیلی مشکل داشتم. پس اگه شما هم با کتاب نارنجی و فهمیدنش مشکل داشتید حتما فیلم نکته و تست رو تهیه کنید. یه روشها و طرز بیانی که تو فیلم هست توی کتاب نیست معمولا.
در مورد تست سالهای قبل. این تستها همونایی هست که در آخر فصل کتابهای آبی هست و کتاب جامع رو شما برای دوره ی مرور تهیه کنید الان لازم نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: malihe_biparva
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۴ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ممنونم دوستان، حرف ندارید. نزدیک بود من همین فردا برم تمام نارنجی های پوران رو بخرم. پس الان به همینایی که گفتی رو دارم بسنده میکنم و به حرف شما هم گوش میدم و تست های کنکورهای سالهای قبل رو میزنم تا تسلط پیدا کنم.

یک دنیا تشکر و سپاس

در مورد کتابهای نارنجی که شامل چهار کتاب: داده الگوریتم. گسسته. پایگاه و کامپایلر هست. که البته کامپایلر و پایگاهش رو شما نمیخونید وفقط دو تا کتاب نارنجی رو باید تهیه کنید یه چیزی بگم خدمتتون.
این کتابها شامل تستهای خیلی سخت میشه که خوندنشون رو معمولا به بعد از کتاب آبی موکول میکنن. توصیه استاد یوسفی هم اینه که اول آبی رو کامل بخونید و بعد مثلا از اول دی برید سراغ کتابهای نارنجی و معمولا هم همه این کار رو میکنن.
اما من به موازات کتابهای دیگه میخونمشون . یه خوبی داره این کار یه بدی. خوبیش اینه که شما وقتی موازی میخونی تموم که شد کاملا آماده ی آزمون آزمایشی میشی و مطلب رو تسلط داری و این هم خیلی خوبه. بدیش اینه که سوالاتشون خیلی سخته شما که تازه یه فصل رو خوندی میری سراغ تستای نارنجی واقعا میخوره تو ذوقت خیال میکنی ای بابا من که خوب خوندم پس چرا این تستا رو نمیشه زد. و یه ذره ناامید میشی و اگه وسواس هم داشته باشی هی برمیگردی عقب.
در مورد نحوه ی خوندنشون استاد یوسفی اکثر تستهای نارنجی رو توی فیلم نکته و تست توضیح دادن . من که شخصا اگه اون فیلما نبود فقط با کتاب خیلی مشکل داشتم. پس اگه شما هم با کتاب نارنجی و فهمیدنش مشکل داشتید حتما فیلم نکته و تست رو تهیه کنید. یه روشها و طرز بیانی که تو فیلم هست توی کتاب نیست معمولا.
در مورد تست سالهای قبل. این تستها همونایی هست که در آخر فصل کتابهای آبی هست و کتاب جامع رو شما برای دوره ی مرور تهیه کنید الان لازم نیست.

ممنون از راهنمایی های جامعت، راستش من فکر کنم همون بعد از کتابهای آبی برم سراغ نارنجی ها بهتره. برای اینکه من به شدت تحت تاثیر قرار میگیرم و به قول شما ممکنه پس بکشم عقب و این اصلا خوب نیست. فکر کنم یه یه ماهی درس بخونم جدی، بعد شروع کنم از این کتابها استفاده کنم. اتفاقا الان دارم تست های فصل اول گسسته رو میزنم که خوندم خیلی جامع و عالی هستن. کتاب آبی گسسته منظورم هست.
بعد یه سوالی، این فیلم نکته و تست رو از کجا تهیه کنم؟ اصلا فیلمهاشو چطوری تهیه کنم؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۰۰ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۶۰ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۵۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۵۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۴۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۰۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۹۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close