زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مطالعه کتاب یا تماشای فیلم های مکتبخونه؟

ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۲۷ ب.ظ
سلام دوستان
برای کنکور ارشد، کدوم اولویت داره: مطالعه کتاب یا تماشای فیلم های آموزشی مکتبخونه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرماییدHeart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ
سلام
به نظرم برای بخش‌هایی از درس که روی کتاب متوجه نشدین میتونید از فیلم‌ها استفاده کنید برای درک مفهوم اون بخش مثلا منطق مرتبه اول در هوش یا توابع بازگشتی طراحی الگوریتم. ولی اینکه بخایین کلا فقط فیلم ببینید یکم خیلی وقت گیره و توصیه نمیشه.
موفق باشیدSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Davood21 , marvelous
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
سلام و عرض ادب...
من همه فیلم های رشته ی خودمونو از مکتب خونه دیدم تقریبا و دانلودشون کردم و دارم....حقیقت اینه که این فیلما خیلی خوبن واسه کسی که اصلن کلاس نرفته باشه و هیچ ایده ای نداره راجع به اون درس...ولی یه چیز رو من واقعا درک کردم و اونم اینکه توی اون کلاسا اتفاق خاصی نمی افته..سوالات معمولی و روتین دانشجوها هست و درس دادن خط به خط کتاب مرجع توسط اساتید فوق العاده خوب...چیزی که عیار دانشجوی دانشگاه شریف و کلن دانشجوهای دانشگاه های تهران رو مشخص میکنه و تفاوتشون رو با سایر دانشجویان دانشگاه ها زیاد میکنه اینه که اونا تمرین های عملی و پروژه های خیلی خوبی از جانب استادا واسه تمرین میگیرین و موظفن حل کنن و اینکه کلاس های حل تمرین اونا سرشار از نکته و حل سوالات و تمرینای کتاب مرجع هست...و اتفاق اصلی به نظرم اونجا میافته...
کتاب خوندن خیلی بهتره ولی سخت تر هم هست مخصوصا واسه ارشد(طبق تجربه دو سالم میگم)...چون کتابای ارشد گلچین نکته و قسمت های مهم کتاب های مرجع و بعضا نکات مربوط به تست ها هست..و جا دادن همه ی اینا توی یه کتاب خیلی دشواره...پس باید چندین کتاب کنکوری رو ببینی و نکات رو از همه اونا بخونی به نظرم...کتاب کنکوری خوب هم عیارش به حل تستاش هست...(یه چیز دیگه هم که واقعا برام ثابت شده اینه که در تمام کتاب های کنکوری همه رشته ها، بلا استثنا نویسنده اگه حواب تستی رو بلد باشه خیلی قشنگ و زیبا مینویسه و توضیح میده ولی اگه بلد نباشه به گفتن گزینه صحیح و یه خط تعریف مربوطه اکتفا میکنه)
این نظر من بود بازم...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Davood21 , The BesT , marvelous
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط bacheseyyed.)
RE: مطالعه کتاب یا تماشای فیلم های مکتبخونه؟
(۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Davood21 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
برای کنکور ارشد، کدوم اولویت داره: مطالعه کتاب یا تماشای فیلم های آموزشی مکتبخونه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
بنظرم کتاب چون متنه و مستند اگر چیزی رو ازش یادگرفتین توی ذهنتون تصویر خوبی درست میشه و برای مرور و رجوع دوباره هم خیلی راحته ولی خب کتاب ممکنه بعضی جاها گنگ باشه و یا حوصله خوندنش نباشه، اونجا میتونید به فیلم مراجعه بکنید و مطلب رو یاد بگیرید
مخصوصا اگه درسی هست که ازش ترس دارین یا فک میکنین سخته حتما با فیلم دیدن شروع کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Davood21
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۹ ب.ظ
ممنون از همه دوستان، من چون سال آینده میخوام امتحان ارشد بدم و هیچ گونه تصوری از امتحان ارشد رشته هوش مصنوعی ندارم به راهنمایی های شما زیاد نیاز دارم. من با توجه به اینکه مدت طولانی از درسها دور بودم مکتب خونه خیلی کمکم کرده تا اینجا و درسها رو اونجا گاهی تماشا میکنم ولی کتاب یه چیز دیگس. اگه ممکنه کمی راهنمایی کنین که من که میخوام برای ارشد سال آینده هوش مصنوعی امتحان بدم دقیقا روی چه درسهایی بیشتر تمرکز کنم؟
با تشکر

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۴ ب.ظ
به نظر من تماشای ویدیو خیلی تاثیر گذار تره و تو ذهن میمونه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۳ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۱۸۷ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۶۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۲۹,۳۵۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۶۹۴ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close