زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مالتی پلکسر

ارسال:

naghmeh70 پرسیده:

مالتی پلکسر

سلام و وقت بخیر
چرا به یک گیت not نیازه ؟ تو جدول کارنویی که تشکیل مییدیم برای این سوال نباید ۰ ها رو دسته بندی کنیم ؟

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Alisalar پاسخ داده:

RE: مالتی پلکسر

سلام
صورت سوال تابع رو برحسب ماکسترم داده پس باید به جای خونه های ۰ ۱ ۳ ۵ ۷ توی جدول کارنوی چهار متغیره صفر قرار بدی خونه های dontcare رو هم ضربدر می زنی
حالا دیگه هرجور خواستی میتونییکها رو دسته بندی کنی یا می تونی صفر ها رو دسته بندی کنی
من یکها رو دسته بندی کردم شد X+YnotT (علامت منفی ساز رو پیدا نکردم نوشتم ناتWink)
حالا فقط یه متغیر منفی دارم پس یه دونه گیت نات میخام
امیدوارم درست پاسخ داده باشم
منتظر به چالش کشیده شدن هستمSmile
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مالتی مدیا آموزشی ۱۰۲ Linux LPIC 1 به زبان فارسی (Linux Administrator) faraz_linux ۱ ۲,۶۹۸ ۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sahar1176
  مقایسه سیستم های تکنولوژی اطلاعات تربیت مدرس و مالتی مدیا شهید بهشتی sk95 ۰ ۱,۶۳۸ ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sk95
  کاهش میزان تلفات در ارسال مالتی مدیا mehran.hzd ۰ ۱,۴۷۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mehran.hzd
  کاهش میزان تلفات در ارسال مالتی مدیا mehran.hzd ۰ ۱,۵۴۹ ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mehran.hzd
  آزمون نهم مدرسان - مالتی پلکسر ali.majed.ha ۴ ۲,۲۹۳ ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  راهنمایی دو مورد رشته ی معماری سازمانی بهشتی و مالتی مدیای تهران xak0008 ۱ ۱,۹۷۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: aria
  ۱۰۶ فناوری اطلاعات - مالتی مدیا شهید بهشتی روزانه noronet ۱۶ ۹,۶۴۲ ۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: noronet
  مفهوم مالتی پلکس زمانی ldns0098 ۲ ۱,۷۳۵ ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: MiladCr7
  موضوع تز ارشد(مزایا و معایب فیلدهای یادگیری تقویتی و مالتی ایجنت) jesan ۲ ۲,۴۸۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: jesan
  سوال از مالتی پلکسر، فصل ۴ پوران dokhtare payiz ۵ ۴,۲۵۶ ۱۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close