زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون نهم مدرسان - مالتی پلکسر

ارسال:

ali.majed.ha پرسیده:

آزمون نهم مدرسان - مالتی پلکسر

با عرض سلام
دوستان من این سوال رو ورودی هاش رو می دونم. اما نتونستم جواب نهایی رو بدست بیارم. لطف می کنید بفرمایید راه حلی که خودش با جدول حل کرده چه جوریه ؟
با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

msour44 پاسخ داده:

RE: آزمون نهم مدرسان - مالتی پلکسر

سلام
یک شیوه حل برحسب مینترم ها است
کافی است خط انتخاب و خطوط ورودی را به فرم جمع مینترم در بیاورم
خط انتخاب (s) برابر با [tex]\sum\: m(2,4,6,7)[/tex] که مکمل ان هم برابر با [tex]\sum m(0,1,3,5)[/tex]
ورودی صفر([tex]I_0[/tex] ) برابر با [tex]\sum m(0,3,4,6)[/tex]
ورودی یک([tex]I_1[/tex] )برابر با [tex]\sum m(0,3,5,6)[/tex]
و معادله خروجی مالتی پلکسر برابر با [tex]F=I_0s'+I_1s[/tex]
پس F برابر با:
[tex]\sum m(0,3,4,6).\sum m(0,1,3,5)+\sum m(0,3,5,6).\sum m(2,4,6,7)=\sum m(0.3)+\sum m(6)=\sum m(0,3,6)[/tex]
در and(.) اشتراک بگیرید و در or(+) اجتماع.
گزینه ۱

ارسال:

ali.majed.ha پاسخ داده:

(۲۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ ب.ظ)msour44 نوشته شده توسط:  سلام
یک شیوه حل برحسب مینترم ها است
کافی است خط انتخاب و خطوط ورودی را به فرم جمع مینترم در بیاورم
خط انتخاب (s) برابر با [tex]\sum\: m(2,4,6,7)[/tex] که مکمل ان هم برابر با [tex]\sum m(0,1,3,5)[/tex]
ورودی صفر([tex]I_0[/tex] ) برابر با [tex]\sum m(0,3,4,6)[/tex]
ورودی یک([tex]I_1[/tex] )برابر با [tex]\sum m(0,3,5,6)[/tex]
و معادله خروجی مالتی پلکسر برابر با [tex]F=I_0s'+I_1s[/tex]
پس F برابر با:
[tex]\sum m(0,3,4,6).\sum m(0,1,3,5)+\sum m(0,3,5,6).\sum m(2,4,6,7)=\sum m(0.3)+\sum m(6)=\sum m(0,3,6)[/tex]
در and(.) اشتراک بگیرید و در or(+) اجتماع.
گزینه ۱

مرسی دوست عزیز، بسیار لطف کردید
موفق باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

MBe پاسخ داده:

سلام . من خودم مدرسان داشتم امروز . روشی که من حل کردم بصورت زیر هست چون گفتی به جواب نهایی نرسیدی . ولی راه حل خودشو هنوز بررسی نکردم ببینم چی هست.امیدورام مشکلتو حل کنه .

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال:

ali.majed.ha پاسخ داده:

(۲۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۱۶ ب.ظ)MBe نوشته شده توسط:  سلام . من خودم مدرسان داشتم امروز . روشی که من حل کردم بصورت زیر هست چون گفتی به جواب نهایی نرسیدی . ولی راه حل خودشو هنوز بررسی نکردم ببینم چی هست.امیدورام مشکلتو حل کنه .

مرسی دوست من
انشاالله موفق و پیروز باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۸۰۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۲۴۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود ویرایش نهم کتاب سیلبرشاتس Operating System Concepts 9th 2013 yayarety ۶ ۱۵,۴۲۰ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: SIGNAL3030
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۲۸۵ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۳۴ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۵۰۹ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  پکیچ دکتری نرم افزار مدرسان شریف mahdijabbari777 ۰ ۱,۴۲۱ ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mahdijabbari777
  بودجه بندی آزمون های آزمایشی رشته مهندسی کامپیوتر مدرسان شریف mhm-pc ۳ ۶,۶۴۵ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sara1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close