زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دیر برداشتن درس پایان نامه و تاثیر آن روی معدل

ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۷ ق.ظ
دیر برداشتن درس پایان نامه و تاثیر آن روی معدل
سلام

من به دلیل این که استاد برای پایا نامه کم هست ممکنه یکی دو ترم بیشتر درسم طول بکشه
دانشگاه آزاد هم هستم و خواستم بدونم دوستانی که تجربه دارن شهریه باز میدن به ازای هر ترمی که طول میکشه با توجه به این که پول پایا ن نامه ارشد رو دادند؟

و سوال بعدی آیا روی معدل ارشد تاثیر میزاره پایان نامه /؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ
RE: دیر برداشتن درس پایان نامه و تاثیر آن روی معدل
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ق.ظ)batman70 نوشته شده توسط:  سلام

من به دلیل این که استاد برای پایا نامه کم هست ممکنه یکی دو ترم بیشتر درسم طول بکشه
دانشگاه آزاد هم هستم و خواستم بدونم دوستانی که تجربه دارن شهریه باز میدن به ازای هر ترمی که طول میکشه با توجه به این که پول پایا ن نامه ارشد رو دادند؟

و سوال بعدی آیا روی معدل ارشد تاثیر میزاره پایان نامه /؟

سلام.

یعنی شما واحدهای درسی تون تموم شده و فقط پایان نامه مونده؟ این که منطقی نیست یکی دو ترم بیکار بمونید تا استاد پیدا شه. کاش از اول با استاد سمینارتون توافق کرده بودید برای پایان نامه. اینطوری هم مشکل پیدا کردن استاد نداشتید. هم اینکه مهم تر از اون، توی روند پژوهشی شما و نوشتن پروپوزال و نگارش پایان نامه خیلی بهتون کمک می شد.

۱) برای یافتن استاد راهنما دو راه هست:

الف) خودتون از خارج دانشگاه استاد مدعو پیدا کنید:
معمولا روالش اینه که با توجه به سطح دانشگاه، گروه یک سری شرایط رو برای استاد مدعو تعیین می کنه که اگر استاد موردنظرتون اون شرایط رو داشتند می تونید به گروه معرفی شون کنید و بعد از انجام کارهای مربوطه می تونید پروپوزال تون رو باهاشون ثبت کنید. البته در صورتی که استاد راهنما مدعو باشند، حتما باید یک استاد مشاور از بین اساتید هیئت علمی دانشگاه انتخاب بشه.

ب) در صورتی که براتون خیلی مهم نیست که استاد راهنماتون فرد خاصی باشه، برید پیش مدیر گروه و حوزه تحقیقاتی تون که می خواید تو اون زمینه پروپوزال بدید رو بهشون بگید و بگید من به پایان نامه رسیدم و ظرفیت اساتید تکمیله و استاد راهنما می خوام. معمولا مدیر گروه از بین اساتید هیئت علمی و مدعو که تو دانشگاه هست با توجه به زمینه تحقیقاتی موردنظر یکی رو معرفی می کنه. اما خب ایراد کار اینجاست که ممکنه شما استاد موردنظر رو نخواید و یا اصلا استاد موردنظر شما رو قبول نکنه. پس بهترین راه همون پیدا کردن استاد مدعوه.

۲) در مورد شهریه:

شهریه ۶ واحد پایان نامه فقط یکبار پرداخته میشه. اما در صورت تمدید پایان نامه، به ازای هر ترمی که طول بکشه باید شهریه ثابت پرداخته بشه. اینجا هم ۲ حالت داره:

الف) واحد درسی غیر از پایان نامه دارید (ممکنه مثلا ترم چهارم سه واحد درس داشته باشید و بخواید پایان نامه هم بردارید): در این صورت باید شهریه ثابت به طور کامل پرداخت بشه.

ب) فقط ۶ واحد پایان نامه دارید: در این صورت هر ترم باید نصف شهریه ثابت پرداخت بشه.

۳) تأثیر نمره پایان نامه در معدل:
تا جائی که من اطلاع دارم اینجا هم ۲ حالت متصور هست:

الف) ورودی ۹۴ و ماقبل باشید: در این صورت پایان نامه تون با نمره امتیاز دهی می شه و در معدل هم مؤثر هست.

ب) در صورتی که ورودی ۹۵ به بعد باشید: پایان نامه با ضعیف، متوسط، خوب و عالی امتیازدهی میشه و در معدل هم مؤثر نیست.

* چندوقت پیش یک بخشنامه اومده بود که بر طبق اون ورودی های ۹۵ به بعد می تونستن به جای پایان نامه، دو تا درس بردارن. اما ظاهرا همین چند روز پیش، بخشنامه جدید اومد و اون بخشنامه قبلی ملغی شد.
** در مورد بند سوم (پایان نامه و تأثیرش بر معدل) بطور ۱۰۰% اطمینان ندارم. حتما از آموزش دانشگاهتون بپرسید.

موفق باشید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۰۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۷۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۸۱ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۶۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۲۶۷ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۰۸۵ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۸۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۳۳ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۵۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close