زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چطور میشه از اشتباهاتمون درس بگیریم؟

ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۰ ب.ظ، توسط Saman.)
سلام

کسی پیشنهاد یا راهکار خوبی داره راجع به این که چطور میشه فهمید از یه اشتباهی درس گرفت؟

سوال اینه که من طبق نتیجه میتونم بگم اشتباه کردم، اما دامنه و گستردگی این اشتباه رو نمیدوم،
من هرگز این رو قبول ندارم که به خودم بگم مثلا من توی حوزه ی خاصی استعداد ندارم.

خواهش میکنم هر پیشنهاد یا حرفی یا برنامه ای به ذهنتون میرسه بگید.خیلی برام مهمه.

پیشاپیش ممنون از همه

نظــــر خودم اینه که پاسخ به این سوال یعنی پیمودن بیش از نصف راه که موفقیت رو در هر زمینه ای تا حد مطلوبی به ضمانت نزدیک میکنه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یکی از دوستان یه سوال جالب تر رو مطرح می کرد: چطور میشه با عقل ۱۰/۲۰/۳۰ سال بعدمون به مسائل الانمون نگاه کنیم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , kilookiloo
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۴۸ ب.ظ
سلام
به نظرمن وقتی یه کاری را انجام می دیم و می بینیم که اثر منفی داره و نتیجه خوبی نمیده دیگه یعنی این روش واقعا برای شخص من جوابگو نیست و تکرار این روش همون اثر قبلی را میزاره تا حدود زیادی مثلا من خودم تو طول زندگیم را از کودکیم تا به حالم را بررسی کردم دیدم وقتی برای دفاع از خودم سکوت کردم و خیلی خونسرد برخورد کردم و خودم را در فرصت بهتری ثابت کردم نتیجه خیلی عالی بوده و درجاهایی که بحث کردم واقعا نتیجه خوبی برای من نداشته برای خودم من زمان هایی که بحث کردم خودم بعدش احساس خوبی نداشتم.به نظر من ادم وقتی از درون احساس خوبی نداشته باشه یعنی یه کاری را داره اشتباه انجام میده باید فکر کنه ببینه چه کاری یا چه رفتاری را تو لحظه انجام میده که احساس خوبی نداره سعی کنه دیگه اون اشتباه را تکرار نکنه.

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط Saman.)
پاسخ این سوال خیلی برام مهمه

ممنون از پاسخ شما خانم :""فاطمه سلیمانی""

برنامه خودم اینه :
بخش بندی اشتباهات و نوشتنشون توی یه دفترچه برای هر بخش و اینکه توی یه بازه ی زمانی خاص تصحیح کنم و بعدش بازخورد بگیرم از تصحیح اشتباه ها.
این جوری بگمانم بتونم همه چیز رو ریز به ریز کنار هم و درست و با بازه ی اطمینان بالایی عاری از خطا کنم.

حالا اگر نظرات دیگه ای هم باشه خیلی مهمه برام و ارزشمند.مجدد سپاس
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ ق.ظ
من که فهمیدم هیچوقت نمیتونم از اشتباهاتم درس بگیرم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۱,۹۵۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۰۷۲ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۱۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۳۸۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۳۹۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۱۹ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۳,۹۶۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Question سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه amin_msd ۳ ۴,۹۸۴ ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amin_msd
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۴۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۲۲ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close