زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریحانه آشکار..شبکه امیرکبیر روزانه

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۴۳ ب.ظ
Heart ریحانه آشکار..شبکه امیرکبیر روزانه
سلام به همه ی دوستان...فقط بهتون بگم که کنکور ارشد ی ذره تلاش و انگیزه میخواد و اینکه انقد به حرفای دیگران توجه نکنید.من شخصا نه کلاس نرفتم نه ازمون فقطم سه ماه خوندم اما خوب خوندم...انشالله که همتون ب هرچیزی ک میخواین برسینHeart
۱۲
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: AreF95 , shahmorteza , M3t30r , pishosan , sinashan73 , melodi726 , Rasool Isaacnia , olizan , Regan , SASSAN.S , Soroush94 , پرهوده , sina_tehrani , hossein1991 , h@3!n , khayyam , *farnaz* , spiritual
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۴۰ ب.ظ
RE: ریحانه آشکار..شبکه امیرکبیر روزانه
(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ)reyhanehashkar نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان...فقط بهتون بگم که کنکور ارشد ی ذره تلاش و انگیزه میخواد و اینکه انقد به حرفای دیگران توجه نکنید.من شخصا نه کلاس نرفتم نه ازمون فقطم سه ماه خوندم اما خوب خوندم...انشالله که همتون ب هرچیزی ک میخواین برسینHeart

دقیقا درست‌ می فرمایند...
۱
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ب.ظ
سلامت باشی
۰
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ)reyhanehashkar نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان...فقط بهتون بگم که کنکور ارشد ی ذره تلاش و انگیزه میخواد و اینکه انقد به حرفای دیگران توجه نکنید.من شخصا نه کلاس نرفتم نه ازمون فقطم سه ماه خوندم اما خوب خوندم...انشالله که همتون ب هرچیزی ک میخواین برسینHeart

خب چطوری خوندی ؟ به چه نحوی خوندی ؟ از کجا شروع کردی ؟ چه کتاب هایی رو خوندی ؟ از چه کتاب هایی شروع کردی ؟ ساعات مطالعاتتون چگونه بود و ......
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط *farnaz*.)

احسنت به شما و ممنون از راهنمایی
۰
۰
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ ق.ظ
من ارشد حفاری نفت شریف دارم و امریه امو دارم تموم میکنم. به این رشته علاقه داشتم و نشستم ۳ماه مونده به کنکور خوندم. وقتی ثبت نام کردم هنوز شروع به خوندن نکرده بودم. چون نمیدونستم از کجا بخونم و چی بخونم فقط کتابای مرجع خوندم و باعث شد علاوه بر فهم مطلب بهش مسلط هم بشم. رتبه ام هم ۳۳ شد و راضی ام. توصیه دارم که انقد ذهنشونو با اینکه چجوری بخونن درگیر نکنین و فقط از یه ور بخونین.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: spiritual

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۲۳۷ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۴,۹۹۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  داده کاوی امیرکبیر alisaaa ۱ ۲,۲۶۹ ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: alisaaa
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۶۸ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۴۰۹ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close