زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استخدام پیمانی ۵ ساله یا امریه ؟!

ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۴۴ ب.ظ
با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز.

من تازه از ارشد فارغ التحصیل شدم و در حال حاضر بین دو انتخاب مردد هستم:

۱) استخدام پیمانی ۵ ساله در یکی از ارگان های نظامی (که خوب می دونید حقوق بدی نداره و بعد از ۵ سال کارت پایان خدمت رو می دهند و می تونید بمونید و استخدام رسمی بشید یا بیاید بیرون و ادامه زندگی) !

۲) امریه از یک سازمان خیلی خوب که کارش هم دقیقا مطابق با حوزه تخصصی هستش که توی دوره ارشد کار کردم و تقریبا مطمئن هستم که این مدت رو به بطالت نمی گذرونم (البته می دونید که توی این مدت حقوقی نمی دن و هزینه اسکان و غذا هم با خودمه).

حالا من نمی دونم اولی رو انتخاب کنم و ۵ سال تعهد خدمت داشته باشم (و البته در کنارش یه حقوق نه چندان بد) و یا اینکه دو سال امریه رو بگذرونم و بعد از اون با داشتن کارت پایان خدمت دنبال فرصت های شغلی دیگه باشم؟

ممنون می شم اگر کسی پیشنهاد و یا نظری داره، راهنمایی کنه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۵۴ ب.ظ
دیدتون باید بلند مدت باشه
اگر منظورتون نیروی انتظامی هست باید مطمئن باشید که این ۵ سال کجا اعزام میشید و آیا کار مرتبط با تخصصتون به شما میدن البته هرجای دیگه باشید فرقی نمیکنه مطئنا مرکز استان مشغول به کار نمی شید ما داشتیم که ۵ سال که تموم شد همون جا موندن چون بعد ۵ سال هیچ تخصصی نداشتن که بخوان دنبال یه کار جدید باشن و موقعیت بهتری در همون ارگان به دست آورده بودن

هر دو موقعیت خوب به نظر میرسه موفق باشید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۱
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط follower.)
RE: استخدام پیمانی ۵ ساله یا امریه ؟!
(۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دیدتون باید بلند مدت باشه
اگر منظورتون نیروی انتظامی هست باید مطمئن باشید که این ۵ سال کجا اعزام میشید و آیا کار مرتبط با تخصصتون به شما میدن البته هرجای دیگه باشید فرقی نمیکنه مطئنا مرکز استان مشغول به کار نمی شید ما داشتیم که ۵ سال که تموم شد همون جا موندن چون بعد ۵ سال هیچ تخصصی نداشتن که بخوان دنبال یه کار جدید باشن و موقعیت بهتری در همون ارگان به دست آورده بودن

هر دو موقعیت خوب به نظر میرسه موفق باشید

بله برای نیروی انتظامی هستش. مسئله دقیقا همینجاست که مشخص نیست محل خدمت کجاست و میگن هرجایی ممکنه باشه!
ولی خوب امریه مشخصه که تهرانه هرچند اینده ی اون هم مشخص نیست ....

(۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ)s.eskandari.92 نوشته شده توسط:  صد در صد گزینه اول را انتخاب کنین و شک درش راه نداره

خوب چرا؟ دقیقا دنبال رسیدن به همین اطمینانی هستم که شما دارید. چرا گزینه اول؟!
۰
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۱۳ ق.ظ
اگه میخواستی بری نظام دیگه چرا ارشد گرفتی؟ با دیپلم میرفتی استخدام رسمی میشدی
بنظر من توی رشته و تخصص خودت کار کن، هرچند حقوق نداره ولی اخرش از خودت راضی که وقتت هدر نرفته
با ارزوی موفقیت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ب.ظ، توسط jentelman1990.)
سلام. مورد امریه که میگین هم اشنایی به حوزه تخصص داره. هم عصرها میتونید در کنارش شغلی داشته باشین(مخصوصن تو تهران) و هم دوره دانش افزایی تو این دوسال داشته باشین(گذراندن دوره های مرتبط با تخصص مربوطه تون)هم شنیدم اولویت استخدام با امریه ای ها هست.بعد دوسال خیلی دیرنمیشه برای تصمیم جدیدی در زندگی. اما بعد ۵ سال آینده مبهم تره. نیروی انتظامی هم مقداری از دوره خدمت رو هم در مناطق محروم باید باشین.مثل استان های مرزی.

البته راه سومی هم بود(با این راه خیال از خدمت و نظام وظیفه راحت میشه البته اگه اوکی بشه)
که بی ربط به این موضوع شاید هست.
که دیگه وقتش هم شاید گذشته واستون. انجام پروژه های کسرخدمت دفاعی دانشجویان ارشد و دکتری و گرفتن کسر خدمت و رفتن به مدت چندماه به سربازی(لازم به یادآوری هست تا دوتا پروژه هم میدن. به شرطی که اولی انجام و تحویل داده بشه.هر پروژه بستگی به نوع و کیفیت از ۴ تا ۱۴ ماه کسری فکرکنم )
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امریه ارگان های دولتی it_man ۰ ۵۱۶ ۰۸ دى ۱۴۰۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: it_man
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۰۵ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۵ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  چالش ده ساله soltanMohammad ۴ ۲,۷۹۲ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استخدام در پلیس فتا majidjan ۳۰ ۳۶,۵۵۶ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: مجیدمیرزایی
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۰۴۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  استخدام در قوه قضاییه ! ( کارشناس شبکه و ماشین نویس ) khayyam ۱۷ ۱۸,۰۹۵ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mrousta
  استخدام مهندس کامپیوتر علاقه مند به تست نرم افزار leonora ۰ ۲,۳۲۶ ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: leonora

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close