زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه رتبه ۵معماری،۳۱هوش و ۳۲نرم افزار

ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۶, ۰۴:۱۵ ب.ظ
سلام
با درخواست دوستان جهت کمکی هرچند اندک به دوستان دیگه فایل مصاحبه خودم رو تکمیل کردم و خدمتتون ارسال میکنم و البته فایل رو ضمیمه هم کردم. با آرزوی موفقیت دوستان درتمام مراحل زندگیHeart[/size]

اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید. 
سلام
من رتبه ۵ معماری،۳۱هوش و ۳۲نرم افزار هستم

۱- در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟
کارشناسی نرم افزار دانشگاه علم و فرهنگ

۴- در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .
شاگرد اول نبودم ولی نمره هام هم به اصطلاح لب مرز نبود ولی از اول به رشته م علاقه داشتم.

۵- از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟
از همون ابتدای دانشگاه به ادامه تحصیل فکر میکردم ولی خب خیلی هم جدی نبودم.

۶- آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟
فقط به ادامه تحصیل دررشته خودم علاقه داشتم و اصلا به تغییر رشته فکر نکردم،اگر هم تغییر رشته میدادم کلا گروه ریاضی و فنی روکنار میگذاشتم و به سمت رشته های تجربی و پزشکی میرفتم که برای من البته فقط در حد حرف بود و مطمئن بودم که چنین کاری نخواهم کرد.

۷- آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید. 
بله،سال اول بود که برای کنکور ارشد ازمون میدادم.

۸- میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
زبان ۵۸درصد
ریاضیات ۳۸درصد
دروس مشترک ۷۵درصد
دروس تخصصی نرم افزار۵درصد

۹- بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟.

به نظر من درس خوندن برای کنکور متفاوت از درس خوندن در دانشگاه هست،ممکنه کسی در دانشگاه دانشجوی تاپ نباشه ولی در کنکور جزو رتبه های تاپ باشه،این فقط بستگی به این داره که راه درست درس خوندن برای کنکور ارشد رویاد بگیریم.

۱۰- از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟
من از تابستون شروع کردم،اون سه ماه اول برنامه خاصی نداشتم ولی بعدبا مشاوره و کمک استاد یوسفی برنامه ای برای ادامه درس خوندنم ریختم.وقفه افتادن بین برنامه که فکرمیکنم برای همه طبیعی هست و مهم دوباره قرار گرفتن در برنامه ست و به نظرم اگر از برنامه ریزی کسی عقب موند اصلا نباید دچار استرس بشه و باید سریع عقب موندن هارو جبران کنه.

۱۱- برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟
تغییراتی تو برنامه میدادم،ولی جزئی بودن.بستگی به اینکه درسی رو نتونستم به اونجا که میخوام برسونم تو برنامه هفته بعد تغییری ایجاد میکردم.

۱۲- بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.
من به بودجه بندیها خیلی اهمیت میدادم ودرسهایی رو که میدونستم توانایی این رو دارم باهاشون رتبه بیارم بیشترکار میکردم.

۱۳- آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟ 
بله،من ساختمان داده م خوب بود ولی همیشه از الگوریتم و گسسته برای خودم غول ساخته بودم.سعی کردم اول با این دروس مواجه بشم و خودمو به چالش بکشم تابتونم شکستشون بدم و همینطور هم شد،شکستشون دادم?
پیشنهادم به دوستان اینه که اول از همه باید تو ذهنمون ترس از دروس رو بگذاریم کنار و بعدتلاش کنیم تایادبگیریمشون،اگر تلاش کردیمو نشد باز تلاش کنیم واگر واقعانشد اون وقت بگذاریمشون کنار و بریم سراغ درسهایی که میدونیم میتونیم تستهاش رو بزنیم.

۱۴- خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟

من اصلا خوندن چندتا منبع رو برای هردرس توصیه نمیکنم.به نظر من بهتره که یک منبع رو دقیق ومفهومی بخونیم تا اینکه چندتا منبع رو بدون تمرکزبخونیم.وقتی ازاول منبع درست انتخاب بشه اصلا نیازی به خوندن
چندتا منبع نیست.مگر اینکه درمواردی ازیک منبع نتونیم مطلبی رو متوجه بشیم اون موقع رجوع به منابع دیگه و یا مرجع اصلی لازمه.من منابعم رو با خوندن مصاحبه رتبه های خوب پارسال ومطالعه دقیق کارنامه هاشون ومشاوره ازاساتیدی که بدون نفع شخصی و خالصانه راهنمایی میکردن انتخاب کردم.همین جا لازم هست که بگم درابتدا با خیلی حاشیه و دروغپردازی توسط افرادی که درگروهها و کانالها جهت سود رسانی به بعضی موسسات فعالیت میکنندبرخورد کردم ولی با کمک خداوند و کمی هوشمندی، راه درست رو پیداکردم.

۱۵- میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.
من هم کلاس رفتم،هم فیلم و جزوه استفاده کردم.
سیستم عامل پارسه و مدرسان رو داشتم،البته نرسیدم کامل بخونم ولی هردو خوب بود.
ساختمان داده ،طراحی الگوریتم و گسسته کلاس استاد یوسفی رفتم که فقط،میتونم بگم هرکسی تواین درسها منبعی غیراز استاد یوسفی رو انتخاب کنه کنکور رو ازدست داده.البته اساتید دیگه هم خوب هستن ولی استاد یوسفی دراین درسها بهترن.
نظریه زبان و کامپایلر استاد شاپوری که کمال تشکرو ازشون دارم
آمار استادطورانی که بهترین منبع امار هست
مدار و معماری فیلم اموزشی استادیوسفی رو گرفتم که نه تنها ترسم از معماری ریخت بلکه تازه متوجه شدم معماری یعنی چی.البته جزوه نصیر استاداجلالی رو هم داشتم که خیلی خوب بود ولی همون فیلمها برای من کافی بود
هوش مصنوعی راهیان ارشدرو خوندم ولی اگر راسل رو میخوندم خیالم راحتتر میشد.متاسفانه باتوجه به کنکور امسال و اتفاقاتی که افتاد وتعداددفترچه ها و استرسی که داشتم نتونستم دروس تخصصی رو بزنم.

۱۶- بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند. 
ببینین خیلی ازدوستان پیشنهاد میدن که بچه ها فقط مرجع بخونن،به نظر من درسته که حالت ایده آل اینه که کتابهای مرجع خونده بشه ولی بایی زمان و شرایس فرد در نظر گرفته بشه.برای مثال فردی دانشحوی دانشگاه شریف و یا تهران بوده که خب در طول چهار الی پنج سال مراجع رو خونده و از اساتید خوب بهره برده خب طبیعیه که چنین فردی نیاز به کلاس کنکور نداره گرچه درکلاس نکته و تست داده الگوریتم که با استادیوسفی بچه های دانشگاه تهران و علم و صنعت هم بودن.حالا درنظر بگیرید شخصی مثل خود من دانشگاه غیر انتفاعی یا ازاد درس خونده،به هیچ وجه مرجع رو باز نکرده،حالا تو ۹ماه میخواد اونهمه مرجع بخونه،حالا اگه طرف زبان انگلیسیش هم خوب نباشه که دیگه بدتر و یا اصلا شخص شاغل باشه و وقت کمی داشته باشه و یا هزاران موارد دیگه باعث میشه که با توجه به منابع کنکوری خوبی که برای کنکور ارشد وجود داردیگه نیاز به خوندن مرجع نباشه مگردرمواردی خاص.مثلا برای شبکه کتاب های کنکوری موجود همه ناقص هستن و کراس توصیه شده یا برای هوش راسل رو بشه خوند خیلی عالیه بااینکه کتاب هوش نصیر با راهیان ارشد کتب خوبی هستن.

۱۷- ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟
همونطور مه دربالا اشاره کردم متاسفانه درزمان تحصیل از مرجع استفاده نکردم .

۱۸- زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی
زبانم خوب بود و فقط لغات زیر ذره بین رو خوندم.نرسیدم همه تستهای زبان رو جواب بدم وگرنه درصدزبانم خیلی بهتر میشد.

۱۹- در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟
من ازریاضیات فقط محاسبات و گسسته و کمی امارخوندم و تمام درصد ریاضیم از همون دو درس هست.به نظرم بچه های امسال میتونن ریاضی یک و دو یا امار رو حذف کنن یااگه معادلات و یادگیریش سخت هست،اونو حذف کنن.

۲۰- اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.
من هر هفته دو تا سه درس رو که تقریبا به هم مرتبط بودن میخوندم و لغات زبان رو هم مستمر کنارهمه شون مطالعه داشتم.اخر هر هفته هم مرور وتست زنی درسهای خونده شده رو انجام میدادم.

۲۱- آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره. لطفا توضیح کامل بدهید
من اصلا نمیتونم سکوت کتابخونه رو تحمل کنم،هرجا که بشه تمرکز کردباید اونجا درس خوند،سکوت کتابخونه تمرکز منو بهم میزد.من تنها درس،میخوندم توی خونه و سرکلاسها با دوستانم حل تمرین و پرسش و پاسخ داشتیم

۲۳- اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟
من خیلی خودم رو در چهارچوب برنامه نمیگذاشتم چون اونجوری اگر از درسی عقب میفتادم استرس میگرفتم،سعی میکردم برنامه ریزی هفتگی یا ماهانه کنم .اگه درسی مهم رو عقب میفتادم حتما اون روبه بقیه ارجحیت میدادم.

۲۴- اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟
تمرکزم روی،گرایش خاصی نبود

۲۵- آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.
برای هرکس طبیعیه که خسته بشه یا کم بیاره ولی من سعی کردم اوایل زیادبه خودم فشار نیارم که سه ماه اخرکه بسیار ماههای مهمی هستند کم نیارم واینکه سعی کردم درس خوندن رو به یک تفریح تبدیل کنم،نه اجبار.وسط برنامه درسی، کلاس ورزش و گردشهای دوستانه هم داشتم.

۲۶- از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟
من برای داده الگوریتم و گسسته کلاس استاد یوسفی رفتم چون همون اول هم گفتم ازین درسها نگران بودم وبسیارخوشحالم که برای این درسها کلاس رفتم.فیلمهایی هم که داشتم خوب بود چون بیشترازاون سه کلاس فرصت رفت و آمد به کلاس رو نداشتم و میخواستم که بیشتر تست بزنم و فیلمها بسیارکارم رو راحتتر کردن.چون زود جلو میرفتن و تونستم در یک ماه دوفیلم مدارومعماری که داشتم رو تموم کنم و کلی تست بزنم.

۲۷- آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟
کنکورازمایشی جامع مدرسان رو شرکت کردم که سوالاش خوب نبودازنظرمن و فقط چون جامعه اماریش به نسبت بقیه موسسات بالاتربود شرکت کردم.

۲۸- تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.
ازهمون اول ،اخر هر هفته و اخر هر ماه که مرور و تست زنی داشتم ولی،جمعبندی،مرور و تست زنی نهایی بعد از عید و دوماه اخربیشتر بود.

۲۹- برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟

روز قبل ازکنکور مثل همه مظطرب بودم ولی مطمئن بودم که تلاش خودمو کردم و کم نگذاشتم.با توجه به این که تستهارو خوب میزدم خیالم راحت بود و نوددرصد به خودم مطمئن بودم.خیف که به خاطر نوع توزیع دفترچه ها و سردر گم شدن نشد رتبه بهتری بیارم.

۳۰- آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟
اصلا به اینکه چه درسی رو قراره چنددرصد قراره بزنم فکر نکردم.

۳۱- سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟
نه فقط ترتیب دفترچه ها و گرایشها تمرکزم رو کمی بهم ریخت.

۳۲- آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.
خیر،ترتیب خاصی نداشتم

۳۳- وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟
ازونجایی که درخیلی درسها مشابه سوالات رو از قبل کارکرده بودم نیازی به جنگ با سوالات نبود?

۳۵- آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.
باتوجه به جواب اساتید به سوال،ات تخمینی که از درصدهام داشتم درست بود.

۳۶- بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ده درصد ، دانشگاه کارشناسی صفردرصد، برنامه ریز برای کنکور سی درصد، کلاس کنکور پنجاه درصد، کنکور آزمایشی دو درصد،شرایط سر کنکور پنج درصد، شرایط مطالعه و زندگی ( پنج درصدو...)(
برنامه ریزی و انتخاب منابع خوب و تلاش مستمرصد درصد در موفقیت من نقش داشتن

۳۷- حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.
به کار فکر نمیکنم،فعلا فقط ادامه تحصیل

۳۸- چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.
وقتایی که خسته میشدم دورکعت نمازصبرمیخوندم و به خدا توکل میکردم.و ارامش میگرفتم

۳۹- کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.
اول ازهمه دعاگوی استادیوسفی هستم که درهر ساعتی ازشبانه روز بی هیچ چشمداشتی پاسخگوی سوالات من بودن و نکاتی که میفرمودن بسیار مفید بود.
بعد از بقیه اساتید اقایان شاپوری و طورانی سپاسگذارم وهمچنین اساتیدی که ازکتاب و جزوه هاشون استفاده کردم.

۴۰- ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت. 
دوست داشتم سیستم عامل و هوش روبهتر میخوندم

۴۱- توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.
من همیشه خودم رو یک دانشجو مثل بقیه میدونم وخودم رو درجایگاهی که بخوام توصیه کنم نمیدونم وبیشتر سعی میکنم پیشنهاد بدم و پیشنهادم اینه که تلاش مستمر،تمرکز و انگیزه قوی داشته باشن و از همه مهمتر به حاشیه ها و تبلیغات دروغ افراد تازه کاری که ادعای سابقه کاردراین زمینه دارن اهمیت ندن و وقت کمتری در فضای مجازی تلف کنن.

۴۲- بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟
همین چهل تا سوال هم برای من که یه کمی تو نوشتن تنبل هستم زیاد بود?
برای من جزوه نوشتن همیشه سخت بود،از همه دوستام که جزوهوهاشونو به من میدادن تشکر میکنم و از فیلمهای استاد یوسفی و پی دی افهای اماده فیلمهاشون بسیار سپاسگذارم.??

۴۳- و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟ 
مانشت منبع بسیار خوبی برای گرفتن اطلاعات مفیدوانتخاب منابع درست هست.ممنون از مدیران این سایت.
انتظارم ازمانشت این هست که مثل همیشه سایت بیطرفی باشه وبه نفع دانشجویان فعالیت کنه.شاد،و سلامت باشید.Heart

فایل‌(های) پیوست شده
mosahebe manesht.docx
اندازه فایل: ۲۱/۴۸ KB
۱۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho , lmc.ahmad , ars2000 , azin95 , AreF95 , s_sepideh , Sadra.T
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۴ ق.ظ
سلام
سپاس فراوان از شما بابت مصاحبه عالی که انجام دادید
موفق و پیروز باشید
۰
۰
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ ب.ظ
RE: مصاحبه رتبه ۵معماری،۳۱هوش و ۳۲نرم افزار
سلام
تبریک میگم به شما دوست عزیز درصدهاتون فوق العاده بودن ای کاش وقت کافی برای دروس تخصصی هم می داشتید.
موفق باشید.
۰
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط oceanic_sky.)
RE: مصاحبه رتبه ۵معماری،۳۱هوش و ۳۲نرم افزار
سلام،تشکرازشما.
لطف دارید.باارزوی موفقیت برای شما

سلام،ممنون
بله کاش توزیع دفترچه ها به اون نحو نبود و کمی ببشتر حواسم رو جمع میکردم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۴۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۱۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۱۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۰۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۸۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۴۰۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۱۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۳۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۷۹ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close