زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نیاز به راهنمایی در تعیین رشته

ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ ق.ظ
دوستان لطفا راهنمایی کنید
در تعین رشته جاهایی رو که بیشتر امکان قبولی دارم اول بزنم ؟ اگه اونا رو آخر بزنم تفاوتی تو قبولی نهایی میکنه ؟ جاهایی رو که مطمئنم قبول نمیشم چی؟

من با ۱۶۶ ای تی و ۲۳۰ شبکه کجاها قبولم خیلی به راهنماییتون نیاز دارم

خدا خیرتون بده
ممنونم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۴۰ ق.ظ
سلام آقای مهران
به نظرم جاهایی که کمتر امکان قبولی دارید رو اول بزنید. جاهایی که دوستشون دارید ولی احتمال پایینی برای قبولی توو اونجا دارید. هیچ برتری برای کسی که کد رشته ای رو درانتخاب اول میاره تا کسی که همون کد رشته رو انتخاب آخرش میذاره نیست. مهم صرفا رتبه است. اینکه کجا قبولید با این رتبه رو من اظهار نظر نمی کنم. قطعن دوستان باتجربه ای هستن کمکتون می کنن. اما اگر بخوام یه کم گمانه زنی کنم، دانشگاه هایی مثل صنعتی شیراز، اصفهان و شاید فردوسی مشهد برای شما انتخاب خوبی باشه. دوستان ایشاالله توو انتخاب، بهتر کمکتون می کنن.
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۲۵ ق.ظ
RE: نیاز به راهنمایی در تعیین رشته
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ق.ظ)yas701 نوشته شده توسط:  سلام آقای مهران
به نظرم جاهایی که کمتر امکان قبولی دارید رو اول بزنید. جاهایی که دوستشون دارید ولی احتمال پایینی برای قبولی توو اونجا دارید. هیچ برتری برای کسی که کد رشته ای رو درانتخاب اول میاره تا کسی که همون کد رشته رو انتخاب آخرش میذاره نیست. مهم صرفا رتبه است. اینکه کجا قبولید با این رتبه رو من اظهار نظر نمی کنم. قطعن دوستان باتجربه ای هستن کمکتون می کنن. اما اگر بخوام یه کم گمانه زنی کنم، دانشگاه هایی مثل صنعتی شیراز، اصفهان و شاید فردوسی مشهد برای شما انتخاب خوبی باشه. دوستان ایشاالله توو انتخاب، بهتر کمکتون می کنن.

سلام
توضیحاتتون عالی بود
ممنونم
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۰۴ ق.ظ
پارسال ۱۶۶ ایتی رشته معماری سازمانی دانشگاه شهیدبهشتی روزانه رو اورده.
حتما درمورد این رشته تحقیق کنید و بعد انتخاب کنید.
شبکه بنطرم شاید شبکه فردوسی مشهد روبیارین ولی قطعا شبکه یزد رو میارین.

بایدبه اهداف باور داشت.
دوست داشتن اهداف کافی نیستHeart
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۴۷ ق.ظ
سلام رتبه منم ۱۴۲ هست. شهید بهشتی مولتی مدیا قبول میشم؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۵۳ ق.ظ
سلام
رتبه ۵۰۴ هوش مصنوعی کجا امکان قبولی هست؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط mohamadmanesht.)
با سلام به نظرم با توجه به تغییرات انجام شده در امسال و پذیرش ۵۰ ۵۰ در شبکه از آیتی و مهندسی کامپیوتر شانس قبولی در شبکه بسیار پایین دارین ولی در آیتی شانس بیشتری دارین اما به نظرم تهران شانس قبولی ندارین

فکر می کنم با توجه به اینکه هر سال متفاوت هست رتبه های پذیرش مثلا سال ۹۴ به شدت رتبه ها ی قبولی با سال ۹۵ متفاوت بود احتمال قبولی در رشته های زیر را دارین

شبکه -
۱-دانشگاه ارومیه - سهند -زاهدان -امام حسین اینها رو به احتمال زیاد قبولین
آیتی
۱-دانشگاه شیراز - دانشگاه صنعتی شیراز -دانشگاه شهید مدنی - دانشگاه زاهدان - شهید باهنر -قم- بیرجند اینها رو به احتمال زیاد قبولین

احتمالات کم
۱-اصفهان - آیتی -شهید بهشتی آیتی
شبکه
صنعتی شیراز -

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۳ ق.ظ)vajihehsalehi نوشته شده توسط:  سلام
رتبه ۵۰۴ هوش مصنوعی کجا امکان قبولی هست؟

دانشگاه کاشان فکر می کنم
۰
۱
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۰ ق.ظ
مشهد هستم به نظرتون ارزششو داره امسال برم یا بمونم سال دیگه کنکور بدم؟
آخرین رتبه قبولی شبانه دانشگاه فردوسی مشهد گرایش هوش چند هست؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ق.ظ)vajihehsalehi نوشته شده توسط:  مشهد هستم به نظرتون ارزششو داره امسال برم یا بمونم سال دیگه کنکور بدم؟
آخرین رتبه قبولی شبانه دانشگاه فردوسی مشهد گرایش هوش چند هست؟

به نظرم اگه دانشگاه خوبی قبول میشین حتما برین دانشگاه فردوسی که عالیه
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط arz_zfr.)
سلام. من ساکن اصفهان هستم. میخواستم بدونم با رتبه ۱۷۷ شبکه و ۲۸۶ آیتی اصلا امکان قبولی دانشگاه های روزانه رو دارم و کدوم دانشگاه ها؟ با توجه به شرایطم نمیتونم توی انتخاب رشته به دوره شبانه فکر کنم. ضمن اینکه متاسفانه ظرفیت شبکه و امنیت امسال نصف شده. آیا با توجه به اتفاقاتی که در برگزاری ازمون کامپیوتر امسال رخ داد و تصمیم سنجش برای افزایش احتمالی ۱۰ درصدی ظرفیت های نهایی پذیرش برای داوطلبان کامپیوتر، ممکنه اگر همپوشانی خوبی اتفاق بیفته به نفع داوطلبان کنکور آیتی باشه یا اینکه بیشتر به نفع بچه های کامپیوتر هست؟ ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط alilash.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۴ ب.ظ)arz_zfr نوشته شده توسط:  سلام. من ساکن اصفهان هستم. میخواستم بدونم با رتبه ۱۷۷ شبکه و ۲۸۶ آیتی اصلا امکان قبولی دانشگاه های روزانه رو دارم و کدوم دانشگاه ها؟ با توجه به شرایطم نمیتونم توی انتخاب رشته به دوره شبانه فکر کنم. ضمن اینکه متاسفانه ظرفیت شبکه و امنیت امسال نصف شده. آیا با توجه به اتفاقاتی که در برگزاری ازمون کامپیوتر امسال رخ داد و تصمیم سنجش برای افزایش احتمالی ۱۰ درصدی ظرفیت های نهایی پذیرش برای داوطلبان کامپیوتر، ممکنه اگر همپوشانی خوبی اتفاق بیفته به نفع داوطلبان کنکور آیتی باشه یا اینکه بیشتر به نفع بچه های کامپیوتر هست؟ ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

احتمالات رو در نظر بگیرین مثلا سال ۹۴ یادمه که دانشگاه شریف ۱۸ نفر میگرفت و امیر کبیر ۱۰ نفر کلا روزانه و ۲ نفر هم شبانه دوستی که رتبه ۳۰ بود هر سه گزینه رو زده بود اما همش رد شده بود .... اما سال قبل رتبه های خیلی بالا قبول شده بودن اما باورشون نمیشد فکر کنم ۹۹ مدرس آورده بود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arz_zfr
ارسال: #۱۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ ق.ظ
سلام دوستان . کسی میدونه با رتبه ۳۳۰ هوش شبانه تهران قبول میشم ؟! و اینکه احتمالا کجا؟ً
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۰ ق.ظ
سلام کسی میدونه با رتبه ۹۶۸ معماری کجا ها امکان قبولی هست؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۳ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  نیاز به دیتا ست jaroon ۷۲ ۵۵,۶۶۵ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: manam1234
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۵۵۷ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۱۰۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۲۴ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  نیاز به دیتاست برای شبکه عصبی مصنوعی در متلب MATLAB ghasemkh ۰ ۲,۶۳۰ ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ghasemkh
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۰۶۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۱۲۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  درخواست راهنمایی انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر Mr.X ۵ ۵,۱۹۷ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: kadarai64

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close