زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

داستان یک موفقیت کوچک (رتبه ۴۰ ای تی )

ارسال: #۱۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۳۴ ب.ظ
RE: داستان یک موفقیت کوچک (رتبه ۴۰ ای تی )
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ق.ظ)naserqw نوشته شده توسط:  سلام
اره شما هم می تونید چون من تونستم چون بقیه تونستن. اگه کمکی از دست من بر بیاد حتمن کمکتون می کنم.
در مورد عشقم باید بگم من منتظر می مونم منتظر اون روزی که دوباره دستاشو بگیرم یه بار دیگه خنده هاشو ببینم.
الان داره از من دور میشه ولی اینو می دونم که اون دختر خودمه ماله هم میشیم یه روز.Heart

اول سلام
دوم تبریک
سوم هدف من هم دقیقا همین دانشگاه و همین رشته و بارها نوشته شده پای نت ها و خلاصهام بود الانم هنوز هستند برخی هاشون تلاشمم خداییش خوب بود اما نشد نرسیدم به این یکی هدفم شاید بعدها باز بزنه به سرم اینم شایدم....
چهارم با اینکه من خودم عاقلانه ازدواج کردم و الان عاشقانه زندگی میکنم و به همین هم معتقدم اما وقتی ادمهای این چنینی مثل شما عاشق و امیدوار میبینم دلم یهو میلرزه و از صمیم قلب براشون دعا میکنم که هر اونچه که خداوند مصلحتش هست براشون اتفاق بیفتهHeartHeart ...

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , عزیز دادخواه
ارسال: #۱۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ، توسط naserqw.)
RE: داستان یک موفقیت کوچک (رتبه ۴۰ ای تی )
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ)zdfgh نوشته شده توسط:  سلام.
چقدر امروز من از این داستان انگیزه گرفتم.
ممنون.
موفق باشید

سلام
خوشحال شدم که باعث انگیزه دادن به شما شدم.
موفق باشید

(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ق.ظ)naserqw نوشته شده توسط:  سلام
اره شما هم می تونید چون من تونستم چون بقیه تونستن. اگه کمکی از دست من بر بیاد حتمن کمکتون می کنم.
در مورد عشقم باید بگم من منتظر می مونم منتظر اون روزی که دوباره دستاشو بگیرم یه بار دیگه خنده هاشو ببینم.
الان داره از من دور میشه ولی اینو می دونم که اون دختر خودمه ماله هم میشیم یه روز.Heart

اول سلام
دوم تبریک
سوم هدف من هم دقیقا همین دانشگاه و همین رشته و بارها نوشته شده پای نت ها و خلاصهام بود الانم هنوز هستند برخی هاشون تلاشمم خداییش خوب بود اما نشد نرسیدم به این یکی هدفم شاید بعدها باز بزنه به سرم اینم شایدم....
چهارم با اینکه من خودم عاقلانه ازدواج کردم و الان عاشقانه زندگی میکنم و به همین هم معتقدم اما وقتی ادمهای این چنینی مثل شما عاشق و امیدوار میبینم دلم یهو میلرزه و از صمیم قلب براشون دعا میکنم که هر اونچه که خداوند مصلحتش هست براشون اتفاق بیفتهHeartHeart ...

سلام
ممنون
به نظر من هیچ وقت دیر نیست برای رسیدن به هدفت حتی اگه قبلن تو زندگیت براش تلاش کرده باشی ولی بهش نرسیده باشی.
یه رفیق داشتم که عشق بازیگری داشت ولی به دلایلی نتونست و مجبور شد چندسالی از این هدفش دست بکشه و بره تو کارخانه سایپا کار کنه اونم البته نه با حقوق کم بلکه با حقوق و مزایای عالی.
ولی یهو دست از کار کشید و دوباره رفت دنبال ارزوی خودش که همون بازیگری بود. وقتی بهش گفتم چرا این کارو کردی گفت نمی خوام یه روزی برسه تو زندگیم که حسرت اینو بخورم که چرا دنبال ارزوهام نرفتم چرا برا رسیدن بهشون تلاش نکردم. ازز اون موقع تا حالا ۷ سال گذشته و اون الان یه بازیگر تئاتر خوبه و کارهاش تو تئاترهای معروف تهران رو صحنه میره. اینا رو گفتم که برای رسیدن به هدفت رسیدن به آرزوست هیچ وقت دیر نیست مسیر زندگیتو عوض کن و به طرف ارزوت قدم بردار.
من امیدوارم حتی در حالی که همه بهم بگن شانس تو توی موفقیت صفر هست ولی من، من منمSmile
۳
۱
ارسال: #۱۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۴۴ ب.ظ
داستان یک موفقیت کوچک (رتبه ۴۰ ای تی )
سلام عرض می کنم.خیلی مفید بود.ایشالا روز به روز موفق ترباشید.
کاش منابعیم که خوندین می نوشتین.امکانش هست درصد ها ومنابع مطالعاتی تونو بگید؟
من بعداز چندسال میخوام ازصفر شروع کنم.مخصوصا برای داده الگوریتم گسسته و شبکه وسیستم عامل زیر خط فقره اطلاعاتم‌چی بخونم که نتیجه خوبی بگیرم؟ممنون میشم کمکم کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فراخوان داستان کوتاه fas ۱ ۲,۶۴۵ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrad1011
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  داستان های آموزنده Soheil ۶۳۰ ۸۶,۴۵۶ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: dibasalehi
Star کارگاه داستان نویسی دسته جمعی marvelous ۹ ۶,۴۵۱ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۴۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۲۴۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92
  سمینار موفقیت دکتر شاهین فرهنگ m.abbaszadeh1995 ۳ ۳,۳۹۶ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۳۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۴,۹۹۶ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۱۸ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close